Diskuse na téma dárek

29. 09. 2015 | Prosím o radu

Holky nakupovali jste někdy na digitagolf.cz? Já bych potřebovala koupit bratrovi dárek, ale moc se v tom nevyznám. Poradí mi tam?

Andrea 20.12.2023

Udrží déle horký čaj, takže ho máš horký několik hodin a nemusíš si pořád vařit nový, horký.

Jitka Andrea 21.12.2023

Opravdu? To je hodně dobrý vychytávka, taková by se mi líbila. Možná si ji v lednu objednám.

Lenka Andrea 22.12.2023

To se mi moc líbí taková konvice. Sestra bude mít narozeniny, tak mám asi vyřešený dárek.

Radka 17.12.2023

Já jsem objednávala parfémy, mamce jsem vzala její oblíbený https://www.notino.cz/yves-saint-laurent/libre-le-parfum-parfem-pro-zeny/.

Hanka Radka 19.12.2023

Tento mám také moc ráda, kupovala jsem ho mamince k narozeninám. Na notino také objednávám.

Andrea 17.12.2023

Já jsem kupovala například našim dárky do kuchyně. Mamce konvici na čaj a taťkovi skleničky. https://bakly.cz/konvicka-na-caj-bella-ronde-12l-oxford-blue-101007 tahle se mi moc líbila.

Jitka Andrea 19.12.2023

Co znamená prosím, když má konvice dvě stěny? Moc se v tomhle nevyznám.

Ráda bych mamince k Vánocům koupila hezkou kabelku, nemáte nějaký tip, prosím?

JirineckaA SimonaKrátka23 16.12.2023

Zkuste se podívat na Nejkufry, já tam vybrala minulý rok moc hezkou pro sestru. Byla za ni ráda a líbila se jí, třeba Vás tam také něco zaujme :).

Klarina 24.10.2023

Já bych chtěla mamince koupit parfém k narozeninám, budu ráda za vaše srdcovky abych nasbírala inspiraci :)

Katka2 31.08.2023

Sháním mamce nějaký moderní a praktický stojan na víno, nikde se mi nic nelíbí. Poradíte? :-)

Tulípanek 23.06.2023

Ahoj holky, prosím o tipy na dárek ke zlaté svatbě rodičům, díky.

Lenka Tulípanek 24.06.2023

Hele my nechali dělat mamce k narozeninám takovou koláž na zeď lepících fotorámečků na zeď od www.rameckuj.cz. Jsou fajn, že se nemusí vrtat do zdi a drží.

Tulípanek Tulípanek 26.06.2023

Jé, to je super nápad, koukala jsem, že mají i akci teďka 20%. Tak toho jdeme využít.

vendulka 18.02.2023

jestli potrebujete nejaky tip na darek pro kohokoliv, kouknete na www.darkoviny.cz

Mery vendulka 19.02.2023

A už jsi tam něco nakupovala? Jaká je kvalita?

vendulka vendulka 21.02.2023

Mery: uplne v pohode, nakupuju tam pravidelne když někdo něco slavi…mam rada darkove balicky, tema nikdy nic nezkazim

Mery vendulka 23.02.2023

vendulka: Tak fajn, díky za tip ;)

Bety-tyna 17.12.2022

Já jsem sestře která ráda posiluje koupila tenhle masážní set https://shop.energyflex.sk/produkt/masazny-set-energyflex/ pomáhá uvolnit spasmy, zpevňuje pokožku atd a je z čistě přírodního korku.

Andrea Bety-tyna 18.12.2022

To je suprový moc se mi líbí i že je to takhle čistě z přírodního materiálu, to hned taky objednávám :-)

Romča 04.03.2022

Nevím co je podle vás origo, ale já ráda nakupuju vtipné dárky, co obdarovaného nějakým způsobem vystihují nebo pobaví a to podle mě dokonale splňují věci na nekupto.cz . Eshopy tohoho tipu mám fakt ráda, protože tam člověk sežene dárek plně pro každého.

Mirka 27.02.2022

Velmi zajímavé a hlavně originální. Líbí se mi to moc, hlavně to. že desku můžu navrhnout sama.

Sabina 25.02.2022

Onglazz nabízí dárkové poukazy, ten se mi hodí pro kamáradku k narozeninám.

Iveta 22.02.2022

Velmi zajímavě zpracovaná fotografie. Určitě si takovou skleněnou desku nechám u nich udělat.

Sára 17.02.2022

Co se týká originálního dárku, dostala jsem tip na www.onglazz.cz.

Erika 23.11.2021

Musím teda říct, že já jsem hodně dárků na vánoce letos koupila na darkoviny.cz. Mají tam fakt super tipy :)

Karol Erika 03.12.2021

Co jsi tam vybrala? Hoď inspiraci :)

Erika Erika 01.02.2022

Hele, to hodně záleží na tom, jakou inspiraci si představuješ :) Nebo spíš pro koho :)

Laura 05.10.2021

Ahojky, chci ségře koupit set na pole dance. Koukala jsem na net a hodně se doporučuje shop https://cs.dragonflybrand.com. Máte s ním prosím zkušenost?

Elika Laura 30.10.2021

Mám od nich tento set https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/pole-dance-obleceni/produkty/krajkova-sportovni-podprsenka-nicole a je luxusní. Ta podprsenka je fakt krasna :)

Vanessa Laura 24.11.2021

Ahojky, myslíš, že bude sedět i na větší prsa? :)

Erika Laura 02.01.2022

Jo, to se neboj. Já mám větší prsa a prostě jsem si koupila velikost, kterou kupuju normálně a krásně ty podprsenky od cs.dragonflybrand.com sedí :) V tomto fakt neměj obavu :)

Lora Laura 02.02.2022

Tak to je super, na ten dragonflybrand.com budu muse taky mrknout :) Docela se mi líbí, co jsem se tu dočetla :)

Aneta 04.10.2021

Já třeba ráda obdarovávám čokoládou nebo upeču dort :) to si myslím, že je super a člověk dá najevo, že mu na tom druhém záleží, když se do něčeho takového pustí.

Lenka 31.03.2021

Já vybírala dárek pro manžela a nakonec jsem našla takový krásný a stylový hodinky na BeWooden, takže třeba to někomu pomůže s pátráním po ideálním dárku. Manžel z nich měl fakt radost.

Dove 20.06.2018

nebo dárkový poukaz do nějakého obchodu? Nebo ho vzít sebou a říct mu at si něco vybere a ty zaplatiš, hm?

Manynka 25.07.2017

zkuste jako dárek dárkový koš třeba kvalitní bylinné kosmetiky od Herbadent. Najdete na jejich stránkách různé bylinné produkty pro všechny věkové kategorie. Tento dárek u nás potěšil každého v rodině.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat