Diskuse na téma Kde koupit levnou uv lampu

Ahoj holky, prosím nevíte kde sehnat dobrou ale levnou uv lampu? moc peněz momentálně nemám a nemůžu si nějakou dražší dovolit. Nemáte některá nějaká tip ?

Laugher 11.05.2017

Pro mě je nejlepší Aukro.cz

Holka ulice 17.10.2015

Mám ji asi necelý rok, gely jsou asi nejlepší které jsem měla a že jsem jich vyzkoušela dost.

Lipogirl Holka ulice 21.10.2015

já právě nějak nemám štěstí na gely, minulý měsíc jsem si objednala jedny strašný a zařekla jsem se že už přes net nikdy. ale zasej když máte dobré zkušenosti , tak to možná zkusím. *4*

Holka ulice 08.10.2015

tak stačí trochu pohledat, myslím že v dnešní době to není zase takovej problém naraazit na něco levnějšího.. mám to ted taky trochu projetý takže pokud bys potřebovala poradit nějak konkrétnějc tak se ozvi ;-)

Kvetuska99 Holka ulice 10.10.2015

A máte vy zkušenost s nějakou levou ale kvalitní ?*1*

Holka ulice Kvetuska99 11.10.2015

Zkuste stránku galerienehtu.cz tam mají celkem dobré věci, já jsem spokojená jak s lampou tak s gely jako stěžovat si rozhodně nemožu

Kvetuska99 Holka ulice 12.10.2015

A kolik w má ta vaše lampa ?

Holka ulice Kvetuska99 14.10.2015

Já mám konkrétně tuto: http://galerienehtu.cz./uv-lampy-gelove-nehty/21-profi-uv-lampa-na-gelove-nehty-36w.html Doufám že mě to někdo nezablokuje , kdyby jo tak mám s 36w takovou růžovou, ale ta cena opravdu si myslím odpovídá kvalitě.. měla jsem asi o dvě stovky levnější a za 2 měsíce bylo po ní . No jo asi to záleží na kusu co vám přijde *3*

Lipogirl Holka ulice 15.10.2015

jak dlouho ji máš ? co gely zdaj se ti v pohodě ? nebo si vyzkoušela někde i lepší ? *1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat