Diskuse na téma Mamadiva

Zdravím. Ráda bych se podělila o informaci. Objevila jsem celkem zajímavé stránky s produkty patřící do řady bio kosmetiky, bio drogerie.Nejsou to nejlevnější věci, ale na druhou stranu, mají celkem výběr (oleje,parfémy,vlasovou kosmetiku, ale i nějaké preparáty pro kojící maminky) a za tyhle věci se bohužel platí trochu víc, než v běžné kamenné drogerii.Jde o stránky mamadiva.cz

Bettyb 16.12.2015

A dívala jste se také na ty bytové doplňky? Třeba čajové, kávové konvice, šálky a tak? Je to pod odkazem Leonardo.

Helen Bettyb 17.12.2015

No dívala jsem se na ty svícny co tam mají, jsou moc krásné, hlavně ten růžový a na to, že jde o designové doplňky, nejsou ani moc drahé.

Bettyb 28.11.2015

Tak pardon, ty stránky Leonardo jim teď nějak nefungují, posílám tedy rovnou link: http://www.mamadiva.cz/bytove-do9lnky-leonardo/

Bettyb 28.11.2015

A ještě teda, pro úplnost informací, mají také stránky s originálními bytovými doplňky Leonardo.To zase najdete na leonardocz.cz

Helen Bettyb 29.11.2015

Přírodní kosmetiku mám ráda. Ze stránek mamadiva.cz jsem objednala bio olivová a glycerinová mýdla+šampon Tilia.Udělám z nich balíčky pod stromeček.Snad se budou líbit.Já osobně přírodní kosmetiku používám, a jsem spokojena.

Bettyb Helen 13.12.2015

Ahoj. Už Vám mýdla přišla? Jak jste spokojena?

Bettyb Helen 13.12.2015

Ahoj. Už Vám mýdla přišla? Jak jste spokojena?

Helen Bettyb 14.12.2015

*4*Zdravím. Zásilka přišla v pořádku, přivezla to GLS. Pro sebe jsem brala ,na vyzkoušení šampon Biosilk color Therapy, předtím sjem si ho nevšimla, je v oddělení Outlet. neobsahuje sírany a udržuje barvu vlasů, což se mi hodí.zatím sjem ho použil jen asi dvakrát, ale zdá se, že dobré.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat