Diskuse na téma Padání a růst vlasů

Znáte někdo tento přípravek, prosím: http://www.folixilpromuze.cz/

Simča 23.02.2024

Padání vlasů v nějakém věším měřítku mě naštěstí nepotkalo, ale chtěla jsem podpořit jejich růst a i když používám hodně specializovaných přípravků na vlasy, tak jsem jim chtěla pomoci z vnitřně, proto jsem začala s užíváním Wecare Hair. Pomohlo mi docílit rychlejšího růstu a vlasy jsou mnohem lesklejší.

Kiska 02.12.2023

Já mám konečně vlasy v pořádku od té doby co užívám vitamíny Venira a takový super olejíček na vlasy. Nikdy jsem neměla vlasy zdravější, pevnější a hustější :-) mají velký výběr tak mrkněte, pro každého podle mě mají něco :-)

Erika2 Kiska 03.12.2023

Moc děkuju za tip, koukám, že tam mají hodně přípravků a vypadá to moc dobře, líbí se mi, že je mají i ve formě gumídků nebo cucavých bonbonů, protože nerada polykám prášky...

Nina 29.06.2022

Doporučuju objednat se na http://www.clinicalhair.cz/cs/kontaktujte-nas moc mi tam pomohli a to už jsem myslela že jsem ztracený případ a mám teď krásný hustý a zdravý vlasy :))

Marika Nina 30.06.2022

Aha a jak to tam řešili?

Pavla7 Nina 28.08.2022

Taky jsem u nich byla a fakt mi pomohli. Udělali mi trichologické vyšetření a na základě toho nasadily léčivou kúru. Nikdy jsem neměla vlasy hezčí a zdravější :)

Lenana Nina 30.07.2023

Dívám se na to a říkám si že bych se tam zkusila objednat, protože mi zatím nic nepomohlo a mám pocit, že jenom vyhazuju peníze za přípravky, které stejně neúčinkují. Jak dlouho trvalo než se vám to u nich dalo do pořádku?

mikiviki 27.02.2019

chtěla bych zkusit vlasové hnojivo zelené, ale mám mastné vlasy, je to dobré i na mastné vlasy? díky za odpověd

Barbora 22.01.2019

My máme výbornou zkušenost s tím vlasovým centrem co je v Brně na poliklinice Horníkova. Docházel k nim partner s alopecií a normálně mu to dalo dopořádku a vlasy mu na vypadaných místech začaly zase růst.

Irena Barbora 23.02.2019

Mohla bych se zeptat s čím tam muž docházel ? Přítel má taky problémy, ale s lupy, přijde mi, že to kolik jich má už není fakt normální a měl by to nějak řešit :(

Janča Barbora 02.04.2019

Je tohle prosím to vlasové centrum (www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni) ? Mamka je taky právě objednaná na Horníkovu, tak jestli by to bylo ono, tak bych byla jedině ráda, že jde o ověřené centrum, co má výsledky.

Sandra 10.01.2019

Jasně, když se podíváš na ten seznam, tak řeší i tohle, prost celkově pokožkou hlavy a vlasy :)

Nikola 03.12.2018

Nevíte jestli se tricholog zabývá i tím, proč se člověku dělají lupy ? Už se mi dělají poměrně dlouho s tím že samozřejmě používám přípravky na lupy, ale zatím se mi nestalo, že by se to zlepšilo úplně.

Sandra Nikola 18.12.2018

To víš, že zabývá. Řeší všechno co se vlasů a vlasové pokožky týče. Můžu ti tady nechat odkaz na osvědčené a vyhlášené vlasové centrum www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Božena Sandra 31.12.2018

Opravdu? A je možné pomocí toho vyšetření vyřešit i píčinu lupů? Ty mě trápí, co si pamatuji a nic mi na to nezabírá...

Alča 23.08.2018

Jestli má problémy s padáním vlasů, tak bych spíše řešila aby se stav ještě nezhoršil. Specializují se tady na to tricholové například v Clinical hair&health v Praze nebo Brně.

Simona Alča 31.08.2018

A máš s nimi nějakou zkušenost ? Jak ošetření probíhá a čeká se dlouho na termín ?

Alča Simona 11.09.2018

Právě že mám, takže jsem ti tu o nich napsala, protože mně pomohli. Ošetření není nijak bolestivé a trvá to se vším všudy cca hoďku až hoďku a půl. Na termín jsem čekala cca týden, záleží to asi zrovna jak moc mají plno, ale s termínem se snaží vyjít vstříc.

Vendy Alča 26.11.2018

Čím vším se zabývají ? Neřeší náhodou i lupy a suchou pokožku hlavy ? :/

Locika Vendy 30.11.2018

mně na padání pomohl šampon s cannabis, byl přím na suchou pokožku, exzém a lupénku, samozřejmě to chce strídat po čase

Gabča Locika 30.11.2018

a který to byl přesně, na netu jich je samozřejmě hned několik :-(

Locika Gabča 30.11.2018

byl to tento: https://www.pharma-future.com/cs/pece-o-vlasy/cannabis-shampoo-200-ml-300

Kateřina 23.12.2017

Ahoj začaly se mi docela lámat vlasy a i trochu padat,vím,že to může být i obdobím,zkoušela jsem biosil,ale neviděla jsem žádný výsledek. Neznáte něco co vám pomohlo,díky.

Simona Kateřina 25.12.2017

Já mám vyzkoušený forcapil.cz a mohu doporučit,stačila mi kůra na 3 měsíce a vlasy jsem po něm měla pevné a lesklé a hlavně mi přestaly padat :-)

Natalka 12.05.2017

Je holky jsem rada, ze je vas tady vice, co zkusily Vlasove hnojivo. Ja jsem z nej proste nadsena. Mela jsem hrozne problémy s vlasama, porad padaly a mela jsem je jako „zmokla slepice“ :D ale ted co beru hnojivo, mam vlasy plne objemu a konecneeee mi nepadaji! ;)

Máňa z Tábora Natalka 01.12.2018

Dobrý den,plně souhlasím s hnojivem.Budete se asi moc všechny a všichni smát,možná se i bát.Pamatujete někdo z Vás,že by byli dříve okolo roku 1960 bez vlasů??? Muži a zejména ženy??? Já tedy ne.Předci totiž používali "obyčejné" čerstvé lejno od hovězího dobytka,ale pozor,nesmělo být od mléčných telat/to jsou ta,která sají mléko od matky krávy z vemene/" Výplod" zvířete se používal zejména od jara do podzimu tzn. z období zelené pastvy .Obsahuje totiž jak dusíkaté látky tak přebytečné,vyloučené minerálie a látky nestrávených lučních bylin.Večer je nutno výkal"lidově kravinec" vemnout do vlasů,hodinu ponechat působit a a tak ošetřenou hlavu zabalit nahřátou bavlněnou plenou.Po cca hodině opláchnout vlažnou vodou a použít vývar z heřmánku,či březové vody,NESUŠIT fenem aj.Po 1 měsíci kůry budou vlasy pevné,lesklé a ani stopa po třepení,či lámání.

562663545 13.03.2017

Podle mě je úplně nejlepší Biotin plus, má ho lékárna doktor max, balení na dva měsíce stojí 60 Kč, zachránil mi vlasy po stresové události, kdy mi padaly vyloženě prameny. Za mě pomocník k nezaplacení, po třech měsících užívání stovky malých vlasů.

Agnes 13.03.2017

Tento problém řeším úspěšně díky tabletkám Vlasové hnojivo od Maxivitalisu. Vlasy přestaly tolik padat a hlavně mi přijde, že rostou jako po dešti :) jsem za ně ráda, můj problém s vlasy se díky nim vyřešil :)

Denča M 07.02.2017

na padání a růst vlasů objednávám kofeinový šampon Alpecin. Pokud ho neseženete u vás v lékárně, najdete ho zde: https://www.notino.cz/sampony/?f=1-1-2-3649-7058-16033

Laugher 21.01.2017

Tak tento přípravek bohužel neznám

Jitka 16.01.2017

Nějaké zkušenosti s doplňkem Revitalon Forte??? :) http://revitalon.cz/revitalon-forte

barča Jitka 23.01.2017

to forte je nějaká novinka že? jinak přípravek znám, je to jeden z těch lepších.

Jitka barča 24.01.2017

Tak půjdu do tohoto, jen nevím, které balení. :D

barča Jitka 27.01.2017

asi rovnou to větší, 90 + 30 zdarma... i když prej jdou vidět účinky i po měsíci braní.

Jitka barča 30.01.2017

Tak teda to větší, však ono se to doma neztratí. :D

verunka v. barča 31.01.2017

já beru vždy větší balení a beru tak a a půl měsíce, zbytek si nechám na příště za nějakou dobu. :-)

Jitka verunka v. 02.02.2017

Jo, to už jsem slyšela, že se mezi tím mají nehcávat pauzy a nebrat to celý rok. :-)

Patsy 30.09.2016

Já jsem zastánce kvalitní kosmetiky pro ženy. Takže nic drogistického. Určitě nic nepokazíte i nějakými těmi doplňky z lékárny.

Lenka 29.09.2016

Což na mě působíé hodně seriózně. Mají vlastně jeden jediný prosukt, as. tenhle pro muže, hledala jsem alternativu pro ženy, ae nemají, specializují se jen na muže, asi jako jediní.

Lenka 29.09.2016

Co vím, tak Folixil je na trhu strašně dlouho, deset let určitě.

KarlosX 28.09.2016

Mě padání vlasů trápí poslední čtyři roky, milé dámy. Vyzkoušel jsem snad všechno možné, a bez výsledků. Jsem smířen s parukou :-)

Lucka 28.09.2016

*16*Jestli si dobře pamatuji, tak dřív na tenhle přípravek bývala hodně reklama v televizi.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat