Diskuse na téma Vigantol

Dáváte Vigantol? Jak se vám osvědčil dávat? Někdy zapomínám a vím, že je to důležité tak z toho mám špatný pocit, vadí to? A kapete přímo do pusinky?

Verča 27.09.2017

Holky kolik kapiček prosím dáváte ted na zimu? Dvě nebo jednu? A jinak malá má prdíky a zkoušela jsem Vigantol vysadit, pač jsem četla, že to může být tím, ale není :)

Elenka57 Verča 29.09.2017

Já jsem kapala vždycky dvě, i přes zimu i léto :) jinak s prdíkama je boj .. a většinou to není Vigantolem, co jsem tak slyšela od maminek :)

Verča Elenka57 30.09.2017

Super děkuji moc :) čtu, že hodně maminek kape dvě .. hlavně ted přes zimu :) někde jsem teď i četla, že se to doporučuje i dospelím jako lék "mládí" :D Prý je Vigantol dobrý i na posílení imunity :)

Majka Verča 01.10.2017

Přesně tak já ho beru i sama na podporu imunity přes zimu, když moc nesvítí sluníčko :) Jinak malé jsem dávala rok a půl byla zimní a když vidím, že na ni leze nějaká nemoc, tak taky dáváme :) u dětí může zastavit rozvoj autoimunitních reakcí

Romi Majka 02.10.2017

Souhlas, celkově se Vigantol doporučuje lidem, kteří mají nedostatek vitamínu D nebo lidem, kteří mají třeba po úrazu a mají zlomeninu :)

Soňa.P 19.06.2017

Pamatuji si, že Vigantol musela brát moje babička. A ani ona, která má choulostivý žaludek si nestěžovala na bolesti. Stejně tak je to u mého synka.

Vílka.L1 Soňa.P 20.06.2017

U nás také prarodiče a pak i manžel, když měl zlomenou nohu. Takže lék známe a důvěřujeme mu.

Líba D. Vílka.L1 21.06.2017

Nemůže člověk démonizovat celý lék, když ani neví, jestli opravdu zle mu bylo z toho. U miminek to může být opravdu čímkoliv. A navíc, toto je lék, který hodně lidem pomáhá.

Majka Vílka.L1 26.09.2017

Také mi ho doktorka doporučila, když jsem měla zlomenou ruku a všechno bylo v pořádku :) ani jsem netušila, že se předepisuje i pro dospělé :)

Kíťa 13.06.2017

Vigantol nám pomohl. Dávali jsme víc kapek kvůli nožičkám a už je to v pořádku. Užívám i sama v zimě.

Madlenka 31.05.2017

Dávám s trochou mléka-osvědčilo se.

Rita 30.05.2017

Vigantol dávám, je to důležité z dlouhodobého hlediska, když zapomente někdy dát tak se samozřejmě nic neděje. Ale je potřeba ho dávat pro zdravý vývoj dítěte :-)

Zuzana 21.03.2017

Používám Vigantol už u svého druhého dítěte. A jak u prvního tak ani u druhého malého nebyl problém. Vždy do mlíčka. :-)

Simona K Zuzana 27.03.2017

Nechápu, proč některé maminky odmítají dávat Vigantol. Vždyť se na jeho užívání shodli i odborníci a doporučuje jej Česká pediatrická společnost. :-) Hlavně to s tou přehnanou "staroslivostí" nepřehánět. :-) Věřím svoji pediatričce..

Ovinka Simona K 29.03.2017

http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info tady je vše popsáno jako každého schváleného léku, narozdíl od doplňků stravy.

Penny Ovinka 30.03.2017

Dobré informace podá i lékárník a ujistí vís.

Eleni Penny 10.04.2017

Mě právě paní lékarnice říkala, že ten lék sama dávála svým dětem, že se není čeho bát. A není důvod plašit.

Barolka Eleni 11.04.2017

A co vám maminky říká přímo váš pediatr, když lék předepisuje. Sdělil vám nějaké info navíc?

Lenka Fialová Barolka 23.04.2017

Mě pan doktor řekl, že i když uslyším nějaké "chytré" názory od ostatních maminek, že bych Vigantol měla dávat pravidelně. Vysvětlil mi vše kolem a jsem klidná.

Patricieee Lenka Fialová 25.04.2017

Taky si myslím. Přesně tak holky.

mirka.zelma Zuzana 08.10.2019

Ahoj, jakože úplně od miminka? Právě nevím, od jakého věku :(...

jitule mirka.zelma 10.10.2019

Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https://www.lekarna.cz/vigantol-1x10ml-kapky-roztok/

Tana 11.12.2016

Tak fajn děkuju už dávám vždy s jídlem

Dianadia 08.12.2016

Neboj já taky dřív sem tam zapomněla...teď už taky dávám vždy ve stejnou dobu takže už je to v klidu, a kdybys nedávála nějako dlouho tak by to nebylo dobrý, ale výjimečně zapomenout nevadí :-)

Tana 29.11.2016

Jé tak to se mi ulevilo, taky si musím stanovit čas kdy budu dávat každý den alespoň přibližně. Já právě vím, že je to důležité ale to je zmatku a zmatku...ale jsem ráda, že alespoň u toho vigantolu vím co dávám malému, tím že je to léčivo a prochází hodně přísnýma kontrolama a už se tak dlouho předepisuje, to je fajn

Mnada 28.11.2016

Když občas zapomeneš nic se neděje, ale z dlouhodobého hlediska to má význam. Já dávám každý den ve stejnou dobu abych nezapomínala, dávám do trochy mléka na lžičku :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat