Diskuse na téma Do jaké ZOO v ČR?

Ráda bych se zeptala na tipy, do jaké ZOO se v ČR vydat? Kde se dají krmit zvířátka, je tam třeba i vláček a nějaké dobré jídlo. Děkuji za rady a zkušenosti :)

Tana 18.12.2023

Jestli hledáte zážitek pro celou rodinu tak určitě zajeďte do Prahy do Svetmeduz.cz je to úžasný zážitek, mají tam spoustu druhů medúz ani jsem netušila, že jich je tolik a mají to propojené s audiovizuálními efekty, je to paráda :-) navíc tam mají super hřiště pro děti a hodně zajímavý interaktivní bistro :-)

Bety-tyna 26.06.2023

Moc hezký je to ve Vyškově. My jsme tam jeli do dinoparku a měli jsme v ceně i návštěvu zoo, tam určitě stojí za to Babiččin statek, kde můžete s dětma chodit mezi zvířátky a můžou si je i pohladit :) no a ten dinopark určitě stojí taky za to, takový zážitek děti dlouho neměly :)

Klárka Bety-tyna 30.06.2023

Joo tam je to parádní, taky jsme tam byli a asi tam letos pojedeme zase až u nás budou na návštěvě i synovci, protože jsme si to tam opravdu užili :-)

vivinka5 Bety-tyna 01.09.2023

Děkuju za tip, budeme teď kousek od Brna tak aspoň víme co podniknout v okolí :))

Renata 20.06.2023

Ahoj za 14 dní se chystáme na prodloužený víkend do Prahy a vzhledem k tomu, že naši kluci milují dinosaury a Dinoparky, tak bychom chtěli navštívit ten v Praze. Byli jste tam někdo, stojí návštěva za to? Děkuji

Petra Renata 23.06.2023

Renčo, my do dinoparku v Praze chodíme pravidelně, protože moje děti mají také moc rádi dinosaury a v parku to milují. Nejvíce času vždy strávíme na paleontologickém hřišti, hrozně je baví objevovat kosti dinosaura. Pak zajdeme do 3D kina a děti jsou spokojené :-). Takže určitě za návštěvu stojí!

Renata Renata 02.07.2023

Tak to jsem chtěla slyšet, protože v tomto dinoparku jsme ještě nebyli a jak jsem psala kluci tyto parky zbožňují. Dívala jsem se, že se zde dá i dobře zaparkovat, což je super.

Danuše 05.11.2022

Je nějaká Zoo v ČR kde je to super i když už je ošklivo?

Kristy 02.06.2022

Pokud mohu radit, tak určitě doporučuju navštívit dinopark v https://www.galerieharfa.cz/obchody/dinopark :) Je to tam moc hezký, pro děti zážitek. Pak je v galerii i restaurace s dětským koutkem :) Prostě super zážitek.

anonym 03.01.2022

do Brna prece! Maji tam ledni medvidky a zoo je akorat velka pro rodiny s malymi detmi!

Nicol 30.03.2017

Souhlasim, Olomoucká je bombastická :) nádherné safari :)

Elenka57 Nicol 30.03.2017

Super holky, děkuji moc za rady :) asi se tam vydáme o víkendu :)

Veronika 29.03.2017

My jezdíme moc rádi do Olomoucké Zoo a do Lešné :) těžko říct, která je lepší :)

Corinnee 29.03.2017

A v jákém koutu? :) My jsme minulej rok objeli snad všechny na Moravě *5*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat