Diskuse na téma Zkušenosti s nákupama Freeport

Ahoj .. holky mi tady poradily, že se vyplatí jet nakoupit na Freeport, tak se chci zeptat i na další reference, jestli stojí za to, tam jezdit :) děkuji

Irča 10.10.2018

my tam jezdíme už několik let a rozhodně bych neměnila .. mají tam velké množství obchodů a značek a že je to outlet ? tak to mně osobně je úplně jedno

Nikola Irča 27.10.2018

Taky bych neměla problém s tím, že je to outlet. Mají velký výběr oblečení a za levno takže si myslím že si není na co stěžovat

Renata 04.10.2018

I kdyby tam neměli ty akce tak se tam pořád vyplatí jezdit nakupovat mají to tam za pusu a velký výběr. Vždycky se mi tam podařilo něco ulovit.

Erika 20.09.2018

To mě by zase zajímalo jestli jsou tam i nějaké slevy ? Nikdy jsem tam nebyla akorát vždycky jenom poslouchám jak tam někdo byl, ale zatím jsem se tam neměla možnost podívat

Adéla Erika 04.10.2018

Slevy tam mají pořád a ještě je pak super když mají slevy na to už zlevněné, tak odcházíš s prázdnou peněženkou, protože tě to nenechá tam ty věci za tu cenu nechat

DÁDA 03.04.2017

já jsem tam jezdívala :) ale pravda, že jsem tam teď nějakou dobu nebyla, ale mohla bych :D

monča 03.04.2017

nejlepší je tam jet a spojit to i s výletem a nebo se podívat i na trznice. jinak levné Calvin K a Guess .. to je hodně rozdíl oproti obchodum

Majka 03.04.2017

já jsem tam byla po Vánocích na slevách a nakoupila jsem 3 boty, bundu a milion triček, takže za mě uspesny lov .. zálezi, co od toho cekas :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat