Diskuse na téma Kočárek

Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jaká značka prodává prostorné hluboké korby ? Co jsem tak procházela, tak vše dělají takové titěrné a opravdu malinké pro ty prcky, což se mi teda vůbec nelíbí, protože, když si vezmu, že prcka v zimě víc nabalím, tak se mi v té hluboké korbě ani nepohne.

MajdaaD 27.12.2023

Sháním kvalitní sportovní kočárek, poradíte jaký a kde koupit?

Kiska MajdaaD 31.01.2024

My máme kočárek Joolz, objednávali jsme na Crystalbaby.cz a je parádní. Je to vyloženě prémiová kvailta, neměnila bych ho za nic :)

MajdaaD MajdaaD 15.02.2024

Tak ten zrovna vypadá skvěle, děkuju za tip. Přesně něco takovýho jsem si představovala :-)

Bella 28.02.2023

Máte někdo ten nový model Noordi Fjordi? Hodně se mi líbí a tak by mě zajímala osobní zkušenost. Předem děkuju za reakce :)

Simuss Bella 28.03.2023

Taky na něj koukám a líbí se mi, tak jestli ho někdo máte dejte prosím vědět dojmy :-)

Soňa 17.01.2021

Poradíte prosím, kde jste kupovali online set do kočárku na jaro?

miška4 Soňa 21.01.2021

Myslíš polštářek a peřinku?

Soňa Soňa 21.01.2021

Jojo to myslím, a ještě sháním tašku na kočárek.

Tana Soňa 22.01.2021

Podívej se na e-shop GoBaby, mají veliký výběr, takže tam určitě najdeš všechno co potřebuješ a můžeš si sama vybrat barevnou kombinaci látek a podle toho ti to ušijou.

Soňa Soňa 24.01.2021

Díky moc za tip, už jsem si vybrala mají toho fakt hodně a krásné látky.

Tana Soňa 25.01.2021

Rádo se stalo, já jsem moc spokojená, jinak bych je ani nedoporučovala.

Andrejka 13.12.2017

Eva: tak já jsem problém nakonec vyřešila a dostala jsem předčasný dárek :) manžel mi normálně koupil kočárek od emmaljungy. Dovezl mi z Ostravy tady ten sporťáček www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90, takže mám obrovskou radost.

Eva Andrejka 26.01.2018

Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O

Eva 10.09.2017

Andrejk: řeším naprosto stejný problém, pořídila jsem kočárek a když se podívám, jak v něm syn už nemá místo, tak si říkám, kam ho v tom zimním fusako dám.

Andrejka 22.08.2017

jak píše Eliška, kamarádka má kočárek od emmaljungy a oproti mému kočárku má pěknou prostornou hlubokou korbu a dítě tam má plno místa, kdežto já budu asi muset na zimu kupovat nový protože když prcka nabalím do zimního fusaku, tak nevím, jak se mi tam vleze :(

Eliška 13.07.2017

Taky jsem s tím měla problém najít něco většího. Dnes je asi trend dělat všechno co nejmenší. Každopadně, kdo má velké korbičky, tak emmaljunga.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat