Diskuse na téma Browlift

06. 07. 2017 | Plastická chirurgie

Ahoj máte někdo zkušenost s Brow liftem? Popřípadě kde jste byly a byly jste spokojené ?

Soňa 30.05.2023

Já bych chtěla jít na lifting obličeje, toužím po tom už dlouho a chci do toho už konečně jít. Můžete kdo jste na to byl sdílet vaši zkušenost, ideálně doporučit dobrého doktora v Praze?

Dianadia Soňa 31.05.2023

Za sebe můžu určitě doporučit pana doktora Cheimarise z ABClinic v Praze. Má vyloženě zlaté ruce, byla jsem u něj na faceliftu a ani v těch nejoptimističtějších představách jsem si to nepředstavovala takhle dokonalý :-)

Olina 24.06.2021

mě to koupili děcka k narozeninám a byla jsem v aether clinic a tam měli hezký přístup, byli moc milí a vstřícní, uklidňovali mě, ať nejsem nervozní a potom ta péče byla taky dobrá

Andrea 30.10.2018

Mamka byla na operaci horních víček v Amaryllis centru a byla moc spokojená. Prošla i konzultacemi na plastických chirurgiích, ale tam to na ni nepůsobilo moc dobře a dostala hrozný strach, takže jsem se snažila najít něco jiného a naštěstí jsem dostala doporučení tady na to centrum kde to naštěstí dopadlo nad mé očekávání a maminka zde zákrok absolvovala.

Ema 10.07.2017

Zkuste si vyhledat kliniky a pak si projít jejich recenze přímo klientů, co mají na stránkách, to si myslím, že je nejdůvěryhodnější. Zkuste mrknout, jak to mají tady třeba ať víte, co tím myslím www.aesthevita.cz/klienti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat