Diskuse na téma Kvalitní pánské košile

26. 11. 2017 | Prosím o radu

Dámy, kam letos pro kvalitní pánské košile? Chci udělat manželovi radost. Jsem pro opravdu kvalitní košile, a to jak materiálem, tak i zpracováním. Děkuji.

Linda 16.02.2022

No, kvalitu v obchodě moc neseženete... Ale co je super, to je bespoken. Oni šijí košile na míru :) A je to perfektní kvalita, to fakt oceňuju. Tak doporučuju.

Andrea 15.01.2019

Jé, na čistým triku kupuju hlavně bavlněná trička chlapovi pod košile a dětem do školy :). Mají ta trčika opravdu kvalitní, protože po vyprání nejsou vytahaná a dírkovaná jak už se mi bohužel několikrát stalo, když jsem trička kupovala někde v textilu.

Nikola Andrea 23.01.2019

A mají je aspoň kvalitní ?

Andrea Nikola 07.02.2019

Mají :) což zjistíš, když si přečteš složení. Obsahují velké množství bavlny, na omak jsou příjemná a hlavně když je na sebe chlap natáhne, tak neprosvítají

Nikola Andrea 05.04.2019

A velikosti odpovídají ? :)

Kamila 12.12.2018

Košile mám z cisty triko. Kupuji je tam sobě i příteli, mají klasický střih a jinde už nekupuji.

Denisa Kamila 18.12.2018

Pro muže koupit košili to není takový problém bych řekla. Ale pro ženu? Aby byla čistá a jednoduchý styl? Nemožné.

Kamila Denisa 19.12.2018

Tady jsou https://www.cistytriko.cz/damske-kosile/ a sedí suprově.

Ksandra 16.11.2018

Ahoj holky, můj muž si taky potrpí na kvalitní košile. 100% bavlna samozřejmost, ideálně keprová vazba (která vypadá perfektně) k tomu dvojitá manžeta, na slavnostnější (třeba i pracovní) příležitosti krytá léga. Našla jsem e-shop luxusnikosile.com, kde mají široký výběr co se týká velikostí (snad už od 36 a až po 56), střihů, typu manžety, légy a jsou navíc velmi dobře ušité a dlouho vydrží. Prémiové řady v dárkové krabice jsou plus.

Izabelka 17.05.2018

na košile moc nejsem. Mnohem raději mám originálné oblečení co nenosí každí. Je ale pravda, že kvalitnou košili by měl mít každý, bez ohledu na pohlaví.

Lucie 17.05.2018

v tomto je dobrý Tommy Hilfiger ve Freeportu Hatě u Znojma. Vřele doporučuji.

Oksana Lucie 17.05.2018

na kolik tam vyjde jedna košile? Že jsou dobré a kvalitné věřím. je to značka a kvalita v jednom. Nevíš jestli tam mají slevy?

Lucie Oksana 17.05.2018

slevy mají vždycky nějaké, minule se mi stalo, že jsem měla 30%na celý nákup a zjistila jsem to až u pokladny. Takže super.

Oksana Lucie 17.05.2018

Pecka, děkuji moc za tip :) někdy v červnu se chystáme na rodinný výlet na jižní Moravu, takže určitě navštivime i Znojmo :)

Michaela 13.04.2018

kdo ví o dobrém eshopu s kvalitním oblečním? Idelně aby měli i oblečení ro muže a děti+doplňky.

Alica Michaela 10.05.2018

Michaelo, já pro chlapa nakupu kvalitní košile u Horký košile. Tak se zkus podívat tam, určitě si vybereš. Košile jsou velmi kvalitní a i originální.

Marie 09.12.2017

Já mám třeba oblíený shop Kavatak - https://www.kravatak.cz/ Tam jsem koupila nežehlivou košili Eterna a jsem spokojena, teda manžel... Opravdu nežehlivá :)

Svaťka 30.11.2017

Alecco, pokud sháníš kvalitní košile, resp. košile k kvalitního materiálu a potrpíš si na precizní zpracování, tak doporučuji navštívit tuto stránku - https://horky-kosile.cz/ Košile mají krásné, propracované, originální a neskutečně kvalitní. Já jsem tam koupila košili k vánocům pro manžela a dostala jsem ji v dárkové krabičce.

Eliška Svaťka 26.12.2017

Ty už jsi tam nakoupila? :) Jsou ty košile kvalitní a originální? Podle fotek na shopu jsou, ale jak se ti jeví naživo? :)

Milena Eliška 21.01.2018

Ahojky :) Já jsem u Horký košile nakoupila docela hojně na vánoce, a to právě proto, že košile jsou kvalitní, krásně propracované, z perfektního a velmi příjemného materiálu. Jinak co se týče velikostí, tak sedí :)

Jiřina Milena 28.01.2018

Ahoj, mohu se prosím zeptat, jaké konrétní kousky jsi tam nakoupila? A kupovala jsi jen košile nebo i jsi tam koupila i to prádlo, co mají v nabídce? :)

Elena Jiřina 25.02.2018

Ahojky, tak u Horký košile jsem kupovala jak košile, tak teď na valentina i prádlo :-p Jinak košili jsem vzala tuto https://horky-kosile.cz/produkt/panska-kosile-simon-7/ :) Krásná, velmi jemná, příjemná na dotyk...

Petty Elena 01.03.2018

Hele, super napád... :) Manžel má narozky, tak mu vezmu košili a k tomu jedny trenky, to bude dobrý :D díky za tip a díky Horkým košile za jejich krásnou nabídku :)

Miriam Petty 10.04.2018

Mohu se jen optat, jak se vám to jejich prádlo jeví? Jako co do kvality a do propracování?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat