Diskuse na téma Odvlhčení domu

18. 12. 2017 | Pro šikovné ruce

Nemá tu někdo zkušenost s odvlhčením domu ? Nebo byl by aspoň někdo schopný poradit jestli je nutné dům podřezávat nebo bude stačit odvlhčení ? A mohu poprosit o tip na nějakou šikovnou firmu, která by nám s tímto problémem pomohla ?

Daniela 28.12.2017

U nás byl tentýž problém, ale nechali jsme dům odvlhčit. Být vámi se s tím obrátím na nějakou firmu.

Majki636 Daniela 21.02.2018

To se řekne obraťte se na firmu. Dneska je málo kdo spolehlivý,všichcni chcou peníze dopředu a práce odvedená žádná.

Daniela Majki636 25.02.2018

Já mám výborné zkušenosti s firmou Osmodry :). Dopředu nic nechtějí a konzultace je zdarma

Kvetuska99 27.12.2017

taky nás to hodně trápí. V poslední době děláme to, že uplně stáhneme venkovní žaluzie a necháme otevřene okno-na ventilačku. Jinak to bohužel nejde

Aneta 26.12.2017

Zkoušela jste nějakou firmu ? Nejlepší by bylo, když by se na to přišli podívat a situaci zhodnotili. Schválně jsem se dívala na internetu a vyhodilo mi to tuhle firmu www.osmodry.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat