Diskuse na téma Nespí se mnou..........

Jsem podruhé vdaná. Máme s manželem moc hezký vztah, rozumíme si téměř ve všem.Až na sex.Nejdřív to bylo tak jednou za týden, pak jednou za měsíc,jednou za čtvrt roku a teď už půl roku nic. Nejdřív říkal, že by chtěl, ale nemůže a že ho to mrzí.Jsem trpělivá a vím, že v těchto věcech je potřeba vážit slova, aby se muži neublížilo.Jenže při druhé debatě mě sdělil, že přece musím pochopit, že mu TO nic neříká... Dala jsem mu kontakt na Sexuologickou poradnu.Řekla jsem mu, že mě TO pořád ještě něco říká a nechci žít jako jeptiška až do smrti.Je mě 40 let. Už je to rok, nikam nevolal, nic neřeší... Mám strach s ním o tom mluvit, protože se urazí. Tak mě poraďte, co mám dělat?

Vanda 22.11.2022

Holky, je tu některá, co bude dávat erotiku k vánocům chlapovi? Já si s touto myšlenkou docela pohrávám, ale nevím, co přesně zvolit do balíčku. Máte tip?

Majka Vanda 19.12.2022

Vando, už jsi něco vybrala? :) Koukala ses na e-kondomy? Za mě je to senzační shop, mají neskutečnou nabídku. Co třeba erotické prádlo, to udělá radost oběma.

Ary Vanda 04.05.2023

Mám z tama pár věcí a super spokojená :-)

Madi 29.06.2022

Nějaké tipy jak to oživit v posteli aby na mě měl zase chuť?

Helena Madi 30.06.2022

Co třeba nějaký hračky nebo sexy prádýlko? Já parádní vecičky vybrala na e-kondomy.cz tak zkus mrknout ;)

Madi Madi 26.07.2022

Super tip, děkuju moc :)

Helena Madi 27.07.2022

Není vůbec zač, tak hlavně ať to zabere ;)

lili Madi 29.08.2022

Na e-kondomy mají i prádýlko na role. Na to si potrpí můj chlap. Nakupujeme tam moc rádi :)

Jana Madi 25.10.2022

Jojo, role jsou super, jsou fakt rajcovní. Můj chlap to po mě chtěl docela dlouho, já jsem se tomu bránila, ani nevím proč, docela toho lituju :D Jsem ráda, že jsem to zkusila, protože sex pak stojí po tom rajcování za to :)

StankaHoy 14.06.2021

Rozhodně se toho neboj, měsic se to dá pochopit, ale tohle je vcelku extrém a je zjevné, že když s tím nezačneš ty, tak on určitě ne.. Chce to jak se říká trošku "nůž na krk" jinak se asi nikam nedostanete, rozumnět si je jedna věc, ale to si mohou i kamarádi :)

Blani2 StankaHoy 13.06.2022

Otázkou je jestli potřebujete sex s ním nebo by to šlo i s někým jiným, může být problém v nedostatku testosteronu nebo jde o to , že to mezi vámi není až tak ,, divoký,, Myslím , že pokud nebudete spokojeni oba ,přijdou dřív nebo později třenice

8mm 12.04.2021

Mám podobnou zkušenost. Jsme na sebe hodní ale jako pár nefungujeme. Je to prostě v chemii jednotlivce.

Simona 11.04.2021

zkuste manžela nějak sexuálně vzrušit, prádlo, erotická hračka, masáž..třeba se mu to zalíbí, čím dýl sex není, tím míň jej pak vyžaduje

Linda Simona 24.04.2022

Jojo, to co radí Simona si myslím, že by mohlo pomoct. Pokud můžu radit, zkus se podívat na e-kondomy. Tam mají senzační nabídku, určitě něco vybereš.

Vanessa Simona 29.05.2022

To je ale ovšem hodně zajímavý. U nás je to tak, že čím dýl sex není, tím víc ho vyžaduje :D Ale koukám, že všude je to jiný, no :)

Karla Simona 27.06.2022

U nás to je teda taky tak :) Ale já se snažím, aby byl chlap spokojenej, takže nějaká extra prodleva není, no :D

Ilja Simona 25.07.2022

Holky, my doma milujeme orální sex :) A tak mě napadlo - jsou třeba nějaké lubrikanty na orální sex?

Lilinka Simona 28.09.2022

Ahoj, jasně že ano. A jsou super. Nabídka tady https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-oralni-sex. My je odtud kupujeme a spokojenost maximální :)

Henriet 03.01.2021

Počkejte 3-5 let a budete ráda, že máte doma chlapa co stále neotravuje potřebou sexu. Super pomohou samostatné ložnice.

Sara 28.12.2020

tak si kup vibrator a uspokoj se sama

Anna 28.11.2020

zkoušela jsi nějaké afrodiziaka?

Aster 29.10.2020

Holky, já vám něco poradím - praštěte hlavou o zeď - to pomůže :D

Reza 28.09.2020

proč s ním jsi? Sex potřebuješ. Jak to děláš? Máš milence, nebo jsi si koupila vibrator?

Berta 01.12.2019

Najít si milence nebo alespoň pořídit robertka.

Lenka 06.10.2019

S mužem nám to poslední dobou v posteli moc neklape, tak jsem se rozhodla že pořídím něco co by nám to pomohlo trochu oživit.. používáte doma také něco? https://e-kondomy.cz

Zdena Lenka 13.10.2019

Dobrý den, s přítelem tu moc rádi kupujeme erotické pomůcky

Lenka Zdena 21.10.2019

A jak vám chodí ty zásilky... posílají to diskrétně jak uvádí?

Zdena Lenka 27.10.2019

Dobrý den, ano posílají zabalené tak že není do balíků vidět a bez názvu obchodu

Lota Zdena 03.11.2019

Několikrát sem si z e-kondomy taky objednávala a i mě přišly všechny balíčky velmi diskrétně

Terisek Lota 07.11.2019

Já stydlivá nejsem, jde někde objednávka vyzvednout osobně?

Lota Terisek 27.11.2019

Osobně si můžete balíček vyzvednout na výdejně

Terisek Lota 30.11.2019

Děkuji a kde mají tu výdejnu?

Lola 02.10.2019

Ahoj, díky moc za tip a za info. Jak často je možné pilulky od Amante užívat?

Betule 02.10.2019

No, tohle ja naprosto normální a běřná příčina. Jednak jsme se s ní doma taky setkali a jednak, co jsem tak slyšela, ji doma řeší spousta párů. A proto taky mohu doporučit osvědčený recept :) Pilulky https://www.amante.cz/amante-original/. Jedině doporučím. Hodinku před a sex je zase senzační.

Alena 01.03.2019

Ahoj holky poradíte mi, co koupit pro okořenění vztahu?

Lenka Alena 03.03.2019

Myslím si, že když koupíte nějaké erotické oblečení, tak partner ocení nejen, že jste ho koupila, ale také že vás to vůbec napadlo.

Alena Lenka 06.03.2019

No to asi jo, ale mám docela problém jen tak jít do sex shopu, dost se stydím....

Lenka Alena 08.03.2019

Když si něco objednáte ze sexshopu https://www.erosstar.cz/, tak z vlastní zkušenosti vám zaručuji, že mají balení takové, že nikdo nepozná, že je zásilka ze sexshopu.

Karolina 01.03.2019

Poradíte mi prosím někdo, jak doma nastražit skrytou kameru, pro odhlení přítele z nevěry?

Klaudie Karolina 03.03.2019

Doporučuji vybrat nějakou skrytou kameru, podívejte se https://www.1obchod.com/spionazni-mikro-kamery/, mají zde kamery v propisce, klíčích od auta, hodinkách atd...

Markéta Klaudie 06.03.2019

Dívala jsem se, že skrytá kamera může být opravdu ve všem, když se tam něco objedná, tak jak dlouho to trvá, než to přijde domů?

Karolina Klaudie 08.03.2019

Tak díky moc, objednala jsem to, mají tam napsáno, že do 14:00 hodin odesílají zásilku ten den, takže bych ji v pondělí mohla mít.

Lenka 21.01.2019

Tu pumpičku platí pojišťovna? nebo si to musím zaplatit sama? kde se to zařizuje?

Adela Lenka 24.01.2019

Já jsem si také objednávala tu pumpičku po operaci a bohužel ji pojišťovna nehradí, musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám pumpičku doručí přímo do nemocnice, po dnech na běžné kontrole vám ji doktor sundá.

Jitka Adela 26.02.2019

souhlasím s Adélou, pumpička opravdu dokáže eliminovat bolest, já když byla na císaři, tak jsem si ji za ty 4000 objednala a po zákroku mě nic nebolelo a po 3 dnech na kontrole mi to lékař sundal(při zákroku nasadil)

Lenka 17.01.2019

Holky nechala jste si některá zvětšovat prsa? jak moc to bolí po operaci? budu muset brát nějaká analgetika?

Pavel 12.12.2018

taky mě napadlo, zda nemuže mít problémy s erekci . Promluvili jste si o tom?

Alena Pavel 06.01.2019

taky by mě napadlo právě tohle. Bud má někoho jiného neo to bude erekce. Pokud je to v erekci, dá se to řešit, jen se o otm musí mluvit, pokud je v tom někdo jiný, bude to těžší

Eliška 30.11.2018

S erotickou hrackou je vzdy uspech!

Denis Eliška 10.12.2018

která je ted hodně moderna? Nebo se nejvíce použiva? Chtěl bych své přítelkyni udělat radost a chci jit na jistotu. Takže co mi doporučite? Kuličky, nebo vibrator?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat