Diskuse na téma Věříte kartám?

Občas si zajdu ke kartářce, byla jsem u několika. U dvou mi vše vyšlo, ale minule jsem od jedné odcházela s pláčem. Řekla mi samé hrozné věci. Tak jsem se jí ptala, jestli to můžu změnit, ona mi řekla, že ne, že karty to prostě řekly a hotovo. A přitom to byla předpověď na několik let. Myslíte, že jsou opravdu Taroty tak neměnné?

Elisabeth. 23.03.2024

Já byla na výkladu v minulosti a věděla vše víceméně co se v budoucnu stalo, no mám teď ještě husinu z toho :D takže věřím ale nesmíte se tím nechat pohltit :)

Alca 31.12.2021

Jednou jsem se na dovolene seznamila s klukem...ano kazdy rika lasky z dovolene nefunguji No po ceste domu jsme si psali volali denne... Pak po 2 mesicich mi prestal psat...vyhledala jsem kartarku...ta mi rekla ..nebojte on vas ma velmi rad ..on se zase ozve.. Ano opet se ozval ....a pak zase mel vypadek nekolik dnu.. Opet jsem kontaktovala kartarku...jinou...ta mi sdelila ze tam ma jinou zenu...byla jsem na zhroucení nebot on chtel abych za nim prijela... Tak jsem mu psala ...vim ze mas jinou proto uz nepises....on mi napsal ne nemam.... Ja ponevadz jsem do nej zamilovana....jsem vytocila dalsi kartarku ta rekla ze tam u nej nikoho nevidi....hm A tak jsem vyhodila penez za kartarky ..ktere krome dvou videli jinak vsechny ...u nej jinou zenu Takze jsem mu bohuzel napsala ...vim ze mas jinou ..proto uz nepises tak často....a uz se mi vubec neozval Takze bud kartarky mi rekli pravdu a ja to diky nim rozbila vse ... Nebo jsem mela verit mu ..ze nikoho nema ?Hm pravdu uz se nedovim.....jen mam oci pro plac a vyhozene prachy za kartarky...😏

AlliceV 16.01.2021

Zdravím, vyzkoušela jsem na doporučení Majdaleny1319 zavolat na vesteni24.cz. Mohu říct, že jsem byla mile překvapena profesionalitou, čekala jsem spíš zbytečné prodlužování hovoru za každou cenu, jak je zvykem u ostatních, ale takto to zde rozhodně nebylo, zeptala jsem se jen na dvě otázky, které mi byly zodpovězeny se vším, co jsem potřebovala vědět, aby mě to postrčilo jednat. Prošla jsem spoustu podobným stránek, ale tato stojí za vyzkoušení. Mohu tedy doporučit, myslím že nebudete litovat! :-)

majdalena1319 15.01.2021

Já mohu za sebe říct, že jsem hodně hodně hodně dlouho hledala a pak jsem našla kartářku a léčitelku dohromady (díky vesmíre) na vesteni24.cz - zkuste Já jsem zastánce bylinek nikoliv antibiotik a tak stejně vesmírné síly. Takže je to o hledání a najít někoho správného a ne šarlatána

Martina 19.09.2019

věřím a vždycky co mně karty řeklo odpovídalo skutečnosti,nebo se opravdu stalo

Angesa Martina 21.09.2019

kam chodíš, resp kdo ti delá výklad karet?

evaave 03.05.2017

Vezměte osud do svých rukou,nevěřte věštění.To Vás neposune.Je málo jedinců,kteří vidí a viděli do budoucnosti,ti se tím zpravidla neživili...Za co jsou lidé schopni platit,viz věštkyně v TV,zoufalost..Nebojte se cesty ,která Vás čeká,jděte připraveně naproti,budte odhodlaní a ..přeji sílu...E*15*va*15*

vivi11 15.07.2016

zatím jsem to nezkusila :-)

blesksoft 26.02.2016

člověk nejprve musí používat svůj rozum a ne slepě věřit tomu co někdo řekne správná kartářka nasměruje, varuje a řekne, že je vše ve vašich rukách

glady 19.01.2016

na karty jsem byla jednou a světe div se, všechny předpovědi se mi vyplnily*12*

Dája glady 03.02.2016

Prosím, můžete mi sdělit, zda se tyto předpovědi, které se Vám splnily, týkaly i vztahu s partnerem ?

benca 31.12.2015

ja verim

tanact 30.11.2014

Kartářky....? Jednu bych znala,ale... Zkušenosti jsou nepřenosné. Každý si musí najít toho svého průvodce- svou kartářku,které s důvěrou svěří svoje trápení.A opravdu dobrá kartářka mu může pomoci najít cestu z bludného kruhu osobních problémů,a ukázat,cestu,kudy dál. To by měla být její pravá role. Mám už léta svou osobni kartářku s profesionálním,i lidským přístupem. Vykládá karty přes email,a ještě nikdy mě nezklamala.Nikomu ji nevnucuji,ale kdo se chce přesvědčit,jistě si ji sám najde.;-) Je to Faith Mystery na Seznam.cz Bazar - Sluzby a Výklad karet.

Milada tanact 17.11.2017

já jsem nalezla perfektni katalog kde je asi 100 věštkyň. žádný audiotext. zde sibyla.eu

Jitka Pankova 02.10.2014

Věřit, či nikoliv.... Mě také vyšly některé předpovědi,a na ostatní ještě čekám. Jak už jsem se tu někde zmínila,je to podle mě o šťastném výběru. Zvlášť proto,že se těch kartářek vyrojilo tolik... Asi je nutno poté,co nějakou kontaktuji,pozorně číst,jak se mnou komunikuje. Mám zkušenost se dvěma kartářkama. Obě jsem našla na inzerci seznam.cz - Bazar - výklad karet. A protože jsem dosti ostýchavec,využila jsem během jednoho roku dvě nabídky tarotového výkladu přes email. Moc jsem si od toho neslibovala,vzhledem ke všem těm televizním masážím,co se na nás valí.Ale zřejmě se email výklady celkem dosti ujaly,neboť můj výsledný dojem na tento způsob komunikace mezi kartářkou a klientem je, že se stoprocentně zaměří a věnuje jen tomu konkrétnímu člověku,a pracuje pouze s ním,a s jeho problémy. A po obdržení - u mě to byl jeden dvoustránkový a druhý třístránkový email výklad - s daným člověkem nadále komunikují, a jsou-li nějaké nejasnosti,chtějí mít zpětné vazby,nebo jakési odezvy na svou práci. Na těchto emailových výkladech mi příjde dosti důležité to,že když půjdu na výklad někde osobně,< nevím,jak to máte vy,holky >,ale já - z rozrušení a napětí,si stěží zapamatuju jen několik vět.Kdežto email si můžu stále pročítat,kontrolovat jak vše vychází,či nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,každý máme jiné představy,ale tato moje zkušenost,s dvěma kartářkami Faith Mystery a TiffanyTalbot,byla pro mě naprosto orginální.A navíc,i ceny těch výkladů byly celkem lidové. Mě osobně tato forma vyhovovala, také proto,že ve mě tyhle kartářky vzbudily dojem,že jsem pro ně právě teď, tím nejdůležitějším středobodem,kterému je nutno věnovat celou svou mysl,a celý svůj čas. A i o tom by asi mělo být kartářské uměni. Takže je mozné najít ještě ty dobré a poctivé,jen,je to právě o tom štěstí. ;-)

jirifaj 18.09.2014

Podle mě je to o šťastném výběru.Zvlítšť proto,že se těch kartářek vyrojilo tolik... Asi je nutno poté,co nějakou kontaktuji,pozorně číst,jak se mnou komunikuje. Mám zkušenost se dvěma kartářkama. Obě jsem našla na inzerci seznam.cz - Bazar - výklad karet. A protože jsem dosti ostýchavec,využila jsem během jednoho roku dvě nabídky tarotového výkladu přes email. Moc jsem si od toho neslibovala,vzhledem ke všem těm televizním masážím,co se na nás valí.Ale zřejmě se email výklady celkem dosti ujaly,neboť můj výsledný dojem na tento způsob komunikace mezi kartářkou a klientem je, že se stoprocentně zaměří a věnuje jen tomu konkrétnímu člověku,a pracuje pouze s ním,a s jeho problémy. A po obdržení - u mě to byl jeden dvoustránkový a druhý třístránkový email výklad - s daným člověkem nadále komunikují, a jsou-li nějaké nejasnosti,chtějí mít zpětné vazby,nebo jakési odezvy na svou práci. Na těchto emailových výkladech mi příjde dosti důležité to,že když půjdu na výklad někde osobně,< nevím,jak to máte vy,holky >,ale já - z rozrušení a napětí,si stěží zapamatuju jen několik vět.Kdežto email si můžu stále pročítat,kontrolovat jak vše vychází,či nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,každý máme jiné představy,ale tato moje zkušenost,s dvěma kartářkami Faith Mystery a TiffanyTalbot,byla pro mě naprosto orginální.A navíc,i ceny těch výkladů byly celkem lidové. Mě osobně tato forma vyhovovala, také proto,že ve mě tyhle kartářky vzbudily dojem,že jsem pro ně právě teď, tím nejdůležitějším středobodem,kterému je nutno věnovat celou svou mysl,a celý svůj čas. A i o tom by asi mělo být kartářské uměni. Takže je mozné najít ještě ty dobré a poctivé,jen,je to právě o tom štěstí. :-)

musaka 10.09.2013

Já kartám věřím na 100% mám úžasnou kartářku už nějaký ten rok a už jsem se tisíckrát přesvědčila o tom, že ví co říká! A ne jen já, ale i moje kamarádky, které jsem k ní doporučila. A to jsme každá jiná a máme jiné potíže a radosti. Takže věřím :-)

věra 12.04.2011

Dobrý den prosím vás mohla byste mi vyložit karty na dálku byla bych vám za to moc vděčná já sem u jedné kartářky byla.S manželem se už víc jak tři roky snažíme o dítě a já už jsem stoho dost zoufalá a kartářka mi řekla že bych letos měla otěhotnět a mýt syna ale znáte to já jsem nevěřící tomáš možná kdyby mi to potvrdil někdo ještě jednou tak na tom budu líp proto vás moc prosím.Je mi 35 let mám již pětiletou dceru a to druhé toužebně očekávám a pořád nic.Mohl by mi někdo pomoci kartám docela věřím děkuji

jarka věra 20.09.2014

Já a moje kamarádka máme dobré zkušenosti s kartářkou Ilonou Grimovou z Brna, která k tomu ještě používá numerologii a horoskop a naprosto úžasně to sedí. několikrát jsme se u ní přesvědčila, že karty ani hvězdy nelžou... :-D

jarka věra 20.09.2014

Já a moje kamarádka máme dobré zkušenosti s kartářkou Ilonou Grimovou z Brna, která k tomu ještě používá numerologii a horoskop a naprosto úžasně to sedí. několikrát jsme se u ní přesvědčila, že karty ani hvězdy nelžou... :-D

vera 20.12.2010

Taroty nejsou neměnné. Fungují spíš jako zrcadlo, které odráží to, co se napsáno v nás. Ve skutečnosti věštíme sami ze sebe. Samozřejmě může dojít ke špatné interpretaci. Mnohé kartářky jsou podvodníci a nebo vlastně ani nic neumí, jenom se naučily významy karet. Karty musí taková osoba slyšet. Mnohy takového člověka i volají. Není ovšem pravda, že by byla budoucnost neměnná. Můžete ji samozřejmě ovlivnit. Karty jenom předkládají pravděpodobnou verzi budoucnosti. Na druhou stranu v životě jsou jisté mezníky, které jako by byly opravdu danné. Prostě se jim člověk nevyhne. Ale nestojí to na něčem, co řekly karty. Karty nejsou všemocné. Jsou to karty. Dál mne napadá, jak dobře znáte osobu, která vám karty vykládala. Já myslím, že asi moc ne, že? Některé věci skutečné kartářky neříkají. Nemají se říkat, protože vědomí o jejich přichodu může člověku zkazit období do té doby než se katastrofa přiblíží. Nevěšte hlavu. Tohle není nic apsolutního. Sice už karty nevykládám, protože to mělo pro mne jisté negativní důsledky, ale něco málo o tom vím. Takže hlavu vzhůru. Mějte víru. Víra je nejsilnější bílá magie, kterou lidstvo má. A je mu také vlastně jako jediná opravdu souzená. Víra má obrovskou sílu. Žijte s vírou v lepší zítřky a bude lépe. Věřím tomu a přeji vám hodně štěstí.

Mike 15.12.2010

Ja jim docela věřím :) něco mi i vyšlo

Verčik 07.12.2010

Já sama karty vykládám za tím vše všem vyšlo. Samozřejmě, že ne doslova, ale základ vyšel tak, jak mi to karty řekly. Někdy to všlo během dne a někdy za měsíc, či půl roku. Taky záleží, jaký ke kartám máte vztah, jestli jim věříte, nebo ne. Sama se chystám zajít k nějaké kartářce a jsem zvědavá, co mi poví a jestli to výjde, ale nejvíc mě zajímá, jestli pozná, že taky vykládám karty a tak trochu ji fušuji do řemesla. Karty vykládám od 8. třídy, teď jsem na nástavbě ve 2. ročníku, nedělám to pro peníze, abych si při studiu něco vydělala, ale dělám to pro zábavu a chci ostatním pomoct. :-)

Jajka Verčik 08.12.2010

A vyložila byste karty i mě na dálku?

Jajka Jajka 08.12.2010

Chtěla bych porovnat co mi předpověděla jiná kartářka, mám nyní období, podvedl mě přítel a další rána ,řekl mi že se mnou byl jen až se s ní udobří. Tak proto se ptám,zda byste mi vyložila karty na dálku. Předem moc děkuji bjaj@seznam.cz

Verčik Jajka 18.12.2010

Dobrý den, můžu to zkusit, ale nebude to 100%. Na tak velkou dálku jsem to ještě nezkoušela, takže Vám nemohu zaručit velkou pravděpodobnost.:-/

isabela2 06.12.2010

drive jsem verila kartam ale dost meto odradilo v zari .v rijnu listopadu prosinci .vsrpnu jsem volala do TV BARRANDOVO ...otazka byznela mam barak v realitni kancelari kdy ho prodam a kdy se budu stehovat ODPOVED KARTARKY .V ZARI SE BARAK PRODA JE PROSINEC A NIC SE NESTALO ...VOLAL TAM PRITEL KVULI ZDRAVI TAK MU REKLA ZE DO VANOC UMRE AKDYZ TO PREZIJE TAK MUZE DEKOVAT BOHU NOJO TO SOU KARTARKY Z TV BARRANDOV METO STALO 7000,TISIC TY JEJICH LZI A PODVODY UZ BYCH TO NEUDELALA ..ABYCH JIM PRILEPSILA A ZADARMO TED UZ VIM ZE SOUTO JEN PODVODNICI CO BEROU JEN DO KAPES ............................

Zuzana 28.11.2010

Já osobně kartářkám věřím,i když záleží na tom nenarazit na podvodníky a v tomhle se nelehko radí.Zkusila jsem paní květu z mělníka a Boženku.Proč obě?měli dobrý ceny a zajímalo mě zda se schodnou ve výkladu.Výklad byl malinko rozlišný,ale závěr stejný.Dodnes navštěvuju obě dámy a výklady je jednoduše plní :-) jsem ráda,že jsem narazila na pravdu pomocí techto dvou paní.Kontakt na p.Květu najdu a doplním.p.Boženka má esoterikacom@seznam.cz tak to kdyžtak zkuste a mějte se fajn.Zdraví Zuza


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat