Diskuse na téma nechce se rozvést

žiju s přítelem už 4 roky, ale stále zůstává formálně ženatý. Bojím se, že už to tak zůstane...ze začátku mi to nevadilo, protože stejně tráví většinu času u mně, ale teď, co vyskakují různé zprávy o úpravě alimentů a soudních poplatků, tak mám pocit, že se fakt rozhodl nechat to být úplně. Tlačit na nějaké rozhodnutí nemá cenu a není to můj styl. Vlastně ani nechci radu...je mi jasné, že kdybych chtěla, konec můžu udělat hned. P.

Blani2 13.06.2022

Na to miminko zkuste metodu podle Mojžíšové a kys.listovou, jinak pro zasmání dokopala jsem přítele,aby podal žádost na rozvod a on se se mnou nakonec rozešel. Jako nestěžuju si už to neklapalo, zato on teď bude platit alimenty na 3 děti a možnost, že nebudou všechny jeho je podle všeho dost vysoká

Laugher 28.01.2017

Tohle bych opravdu nesnesla

Izi 15.08.2012

Musi to byt strasne ubijejici, osobne si to nedovedu predstavit;*(

Petra 14.01.2011

Dobrý den, Já nežiju s manželem 3 a půl roku, mám nový vztah, přítel je výborný a trpělivý. Rozvod mám podaný 3 roky a zatím jsme s manželem "jen" u dohadů o alimenty. Pokaždé se odvolává a vzhledem k našemu současnému soudnímu systému vše trvá hrozně dlouho. Přítel ví, že to nezdržuji já, ale také mu to není příjemné, že žije s vdanou paní :-) Navíc se teď pokoušíme o miminko a nejhorší na tom je, že jestli se nám to povede, tak v rodném listě bude napsaný né skutečný otec, ale můj manžel a pak se s ním budu opět soudit o otcovství. Tak ráda bych se rozvedla ale nevím jak to urychlit....

Sabina Petra 31.01.2011

Ahoj,je to hrozně těžké...ale s tím miminkem ještě vydrž,pak by jsi to měla hodně nelehké...nebo zkus manželovi naznačit,že pokud nepohne...bude platit na další dítě,protože jsi/ jako/těhotná...třeba uspěješ ...saba...:-/

Petra Sabina 15.02.2011

No jenže já už zas tak dlouho čekat nemůžu, je mi 33 let a o mimčo se pokoušíme už přes rok a nic :-( Tak uvidím, pořád si myslím, že se mi vyplatí dál se pokoušet a když se mi to podaří, tak se holt dál soudit.... drž mi palce :-)

Pompy 19.03.2010

To byl jen příkad s těmi dětmi. Když neodešel od ženy, přesněji nerozvedl se s ní, tak to asi znamená, že to nemá vyřešené doma. Takže to není tak, jak to podává. Teď jde o to, jesti to vydržíš a necháš rozhodnutí na něm, nebo to jedna z vás už nevydrží a rozlouskne to za něj. Teď jde o to, jestli ho budeš chtít i v případě, že to sám s ženou nedokáže ukončit, ona to rozsekne a ty mu "zbydeš.

Pompy 18.03.2010

Nehledě nato, že tyhle věci se rády vrací. Až třeba jednou budeš mít sama šťastnou rodinu, děti, tak zjistíš, že manžel má jinou, které tvrdí, že je nešťastný, že s tebou už dávno nespí...... a ty si jen budeš myslet, že opravdu tolik pracuje, chudák...... Víš, to je jako bumerang. Všechny špatné věci, které člověk v životě udělá se mu vrátí. A je jedno, jestli na to věří, nebo se teď směje, že je to nesmysl.

pírko Pompy 19.03.2010

My už děti splečně nechceme, na to máme věk dost vysoký. Uvědomuju si to, o těch božích mlýnech.

Verča 18.03.2010

ty vado, na to bych neměla. Fakt ti to nevadí, jo?

Vlaďka 18.03.2010

bohužel..........tohle rozhodnutí musí udělat sám :-/ pokud budeš tlačit mohl by se zatvrdit. A jeho manželce to nevadí? *4*

pírko Vlaďka 18.03.2010

manželce to asi vadí - jako každý. I když to vypadalo, že si každý dělá co chce, tak to nebude tak docela pravda.*3*

Peny pírko 18.03.2010

Promiň, ale nějak mi tě nemůže být líto. Když si začneš se ženáčem, musíš si být vědoma, že prostě lžou. Ony by se ty manželky divily, kdyby slyšely, jak už spolu vlastně nežijí, nemají sex a jsou spolu jen k vůli dětem. Neber to jako lynč, ale je to tak.

Klára Peny 18.03.2010

naprostý souhlas

Kacaba Klára 18.03.2010

já bych tomu neříkala lynč...když se kouknete kolem, tolik lidí žije jinak, divně. Co Adamovská, John - Topolánek, Talmanová a další. Nikdo to neřeší.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat