Diskuse na téma domácí pekárna

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Šáryka 27.04.2023

Nemám a přeju si jí moc, doufám že třeba na narozky by to mohlo konečně klapnout :-)

Irma 05.11.2022

Já mám domácí pekárnu od Oravy a musím říct, že jsem s ní spokojená naprosto maximálně. Je skvělá, krásně peče, miluju pečivo z ní upečené :) Moje nejlepší investice...

Veronika Písecká Irma 01.03.2023

Taky máme pekárnu a včetně chlebů umí udělat i skvělý bagetky, který zas miluju já. :) V.P.

Petra 27.07.2022

Nemáte tady od té značky i nějaké elektro?

Mirka Petra 28.07.2022

Máme i jejich tv a sound systém :)

Ivča 17.06.2022

Pořizujete někdo pekárnu kvůli dražujícímu se pečivu? Nebo že je z toho lepší pečivo. :-) jen moje zvědavost.

Mirka Ivča 03.07.2022

My ji máme už dlouho, ale spoustu našich známých si ji koupilo právě kvůli tady tomu problému a rozhodně se to vyplatí. Nejen kvůli cenám, ale je to super i z toho hlediska, že si uděláš pečivo jaké chceš. Máme pekárničku od oravi a je naprosto dostačující :)

Ivča Ivča 04.07.2022

A jak se s ní pracuje? Mám trochu obavy, abych se uměla zorientovat v těch programech, co ty pekárny mají.

Ivča Ivča 19.07.2022

Je to strašně primitivní věc. Navolíš si program podle toho, co chceš zrovna upéct, zavřeš pekárnu a necháš ji pracovat :) Mám tady ten model a s tím jsem teda spokojená https://www.orava.eu/cz/cs/domaci-pekarna-breadchef

Simča 05.08.2021

My měly recepty přímo u pekárny a osvědčily se.

Helena 12.12.2019

Odkud máte nábytek prosím?

Inka 29.11.2019

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s titanovým nádobím? Je to kvaitní materiál nebo mám vsadit na jiný?

Simča 25.11.2019

Holky, SOS... Vánoce na krku a já potřebuju poradit... Manželovi bych ráda koupila domácí vinotéku. Budu ráda za vaše rady a tipy. Díky moc.

Diana 28.10.2019

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy. Naši dělají reko domku, a to vč. kuchyně. Mamka si přeje novou digestoř a já bych jí ráda udělala radost. Po jaké sáhnu?

Kamča Diana 25.11.2019

No, druh ti asi nedoporučím, to už je hodně o vkusu. Doporučím ale značku. Osobně preferuju na základě vlastní zkušenosti zn. Faber. Ta je podle mě nejlepší, mě nikdy nesklamala. Navíc pracovníci faber-eshop.cz ti moc rádi poradí s výběrem.

Verča 30.07.2019

Už ses koukala, co mají za značku? :)

Erika 01.07.2019

Už ses koukala, co mají za značku? :)

Linda 30.06.2019

Holky a kde jste digestoř kupovaly a jakou značku jste si vybraly? Mně jde hlavně o to, aby byla kvalitní a taky, abych měla od prodejce veškerou podporu, třeba i co se týká pomoci při výběru. Jako když jdu do elektra, tak tam jsou brigádníci, jejichž jediným cílem je prostě něco prodat, ale jako problematice vůbec nerozumí.

Nina 13.06.2019

Kuchyni mám celou ze Sconto obchodu a můžu jenom doporučit já sem fakt spokojená

Žaneta Nina 15.06.2019

Nino takže máte komplet všechno odtud? A udělali vám i montáž?

Nina Žaneta 19.06.2019

Ano komplet všecko ze sconta. Výnos i montáž sme si u nich zaplatili. Kdyby to měl montovat můj chlap semnou tak montujeme do dnes :D

Žaneta Nina 27.06.2019

Obávám se že u nás by to s tou montáží bylo to samý.. tak to sem moc ráda že je ve Scontu i možnost montáže

Anka 02.05.2019

No, mám no. My jsme doma opravdu milovníci vína, takže u nás se vyplatí. Ty hele, moc ne, do 6 tisíc. Mám tuhle - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Pokud si vinotéku taky budeš chtít koupit, tak jedině Dunavox!

Zita 01.05.2019

Máte kuchyni na míru?? Ráda bych objednala tady https://www.sconto.cz/ ale nemám s eshopem ani s prodejnou zkušenost... jste spokojení s nábytkem odtud?

Tereza Zita 12.05.2019

Ahoj, mám odtud sedačku a obývací stěnu a sem spokojená s obojím

Renča Tereza 14.05.2019

Zito kuchyni na míru mám také od Sconta, za mě doporučuji.. Domluva byla na všem perfektní

Zita Renča 18.05.2019

A jak to v případě té kuchyně na míru všechno probíhalo?

Renča Zita 21.05.2019

Zdravím, tady je k tomu info https://www.sconto.cz/kuchyne-na-miru

Kikina Renča 26.05.2019

Taky bych ráda kuchyni na míru... to jde objednat i přes eshop nebo je nutné na prodejně?

Renča Kikina 29.05.2019

Kuchyni jsem domlouvala na prodejně v Brně, přes eshop to nešlo

Kikina Renča 31.05.2019

Aha, děkuji tak já se také zastavím na prodejně. A jak to probíhalo??

Naďa Kikina 02.06.2019

Manžel mi ve scontu objednal mou vysněnou kuchyňskou linku. Já můžu jenom doporučit!!!:)

Lola 01.05.2019

Pěkný den! Jako já myslím, že je to u každého rozdílné, ale já ji mám a teda nedovedu si to bez ní představit…

Ivanka 02.04.2019

Holky SOS... O víkendu jsem vařila a najednou mi přestala jet digestoř. Potřebuju si koupit novou, ale co jsem se tak koukala na nabídku, tak jich mají docela dost, ale já jaksi nevím, podle čeho si vybrat, na co se zaměřit. Co byste doporučili? A máte někdo zkušenosti s tímto shopem https://www.faber-eshop.cz? Díky moc.

Matty 31.01.2019

Vážení, přicházím s dotazem a zároveň s prosbou o radu. Co myslíte, je v kuchyni nezbytná digestoř? Já si osobně myslím, že ano, ale už jsem slyšela i názory, že potřeba určitě není. Tak by mě zajímalo, jak se na to tvářite vy? No a taky se ptám proto, že si ji teď chci kupovat. Vybrala jsem si tento shop https://www.faber-eshop.cz a byla bych ráda za info.

Renda Matty 03.03.2019

Ahoj Matty, pro mě je digestoř rozhodně nezbytnost. Co se pak týká, výběu té nejvhodnější, tak já ti ten Faber doporučím, protože ji doma mám a jsem s ní spokojená. Jinak jsem ji taky kupovala na faber-eshop.cz, takže za mě určitě ano.

Carry 02.01.2019

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s domácí pekárnou? Myslíte, že se vyplatí ji mít doma? A jak dlouho chleba v ní upečený vydrží?

Bětka 20.12.2018

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy. Naši dělají reko domku, a to vč. kuchyně. Mamka si přeje novou digestoř a já bych jí ráda udělala radost. Po jaké sáhnu?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat