Diskuse na téma Cvičení pro budoucí mamky

Ahoj můžete mi někdo doporučit cvičení pro těhotné? Je jich tolik a nevím z čeho si vybrat.

Marianna 01.12.2018

holky za jak dlouho jste otěhotněly. S manželem se už Dva roky snažíme a pořád nic :( jsem zoufalá. Miminko si moc přejeme.

Eva 08.11.2018

Holky máte někdo zkušenosti po porodu císařem, jestli se to dá vydržet bez prášků od bolesti?

Radka Eva 09.11.2018

Kamarádka co rodila v Americe, tak říkala, že si tam nechala dát na břicho nějakou pumpičku, která ji pumpovala analgetika přímo do rány a nemusela tak brát prášky od bolesti.

Eva Radka 11.11.2018

Opravdu? a nevíte náhodou někdo, jestli se ta pumpička nedá zařídit i u nás v České republice?

Hanka Eva 14.11.2018

Ano už se to dá zařídit i u nás, stačí, když si zajdete do lékárna, kde zaplatíte 4000 korun a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kterou si určíte.

Věrka 30.10.2018

holky, maminky, které jste svoje malé lásky již porodila císařem. Jakým způsobem jste pečovaly o poporodní jizvu?

Bianca 02.10.2018

civčení určitě, proč ne. Těhotenství není nemoc. POkud se maminka citi dobře, muže cvičit. Jen pozor na stravu a vitaminy

Darina 03.09.2018

malinko jiné téma, je tu žena, která chodí darovat vajíčka? nebo pan, který chodí darovat sperma?

Afrodita Darina 21.10.2018

chodím darovat na kliniku do Zlína, tedy byla sjem 4x. Copak bys potřebovala? Ráda pomužu

mirdaklis 19.01.2018

chodim na těhotenské cvičení a je mi fajn,citím se líp a beru vitaminy s kyselinou listovou femibion

Vlasta mirdaklis 18.06.2018

taky sjem těhotná, miminko se má narodit v lednu a zatím beru jenom listovku. Co tady čtu tak se doporučuje brát Femibion, je nutné ho brát?

Erika Vlasta 22.06.2018

není to povinné, ale pro tebe a miminko hodně prospěšné. Má to všechno co oba potřebujete. Já ho brala celé těhotenství

Tamara Erika 08.07.2018

máte některá zkušenosti s tímto produktem a uživaním v době plánování miminka?

aja 11.01.2016

holky netvrdlo vam po cviceni brisko??

kajka aja 12.01.2016

mne po namaze taky hodne tvrdlo, chce to se vice setrit a klidne nahrat si brisko teplou vodou :-) nebo pri nejhorsim jiz pomuze jedine magnesko, je to lek zadny doplnek stravy tak je na neho spolehnuti :-) http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/

aja kajka 13.01.2016

aha diky moc uz jsme objednala a radsi to jeste zavolam doktroce. :)

Bobule 08.05.2015

zdravím vás budoucí maminky, začala jsem chodit na cvičení pro tehotné a doktor mi doporučil, že pojistovna prispívá ( mám po. MInisterstva Vnitra ). nevíte, jak to v takovém případě chodí? využíváte toho nebo ne?

Háňa Bobule 25.05.2015

Záleží asi na pojištovne. podívej se na jejich webovky, budou tam mít info, kdyby ne, zajdi normálně na pobočku

barbora 22.11.2014

čau já chodím taky na jogu a jsem v 5 měsíci a to jsem ji před tím vůbec necvičila. Začla jsem chodit, protože mně hned o začátku začly bolet záda :-/ a zlepšuje se to.

tamca barbora 06.12.2014

Kam chodíš a jak často? Dávám přednost, když se dá platit každá lekce zvlášt a nenutí tě hned do permice

barbora tamca 10.12.2014

:-p Rozumím, co kdyby tě to přestalo bavit hm? Chodím do Acentra www.acentrum.eu, dají se platit lekce zvlášť, a já chodím 2x týdně když to vyjde někdy jen jednou

tamca 18.11.2014

Holky může se v těhu Joga? Ráda bych na něco chodila, ale nevím na co a ta joga by mě asi bavila

Linda 14.12.2013

Dechová cvičení v těhu znám a pravidelně cvičím, je to dobrý nácvik jak dýchání k porodu, tak také pro celkové uvolnění těla, našla jsem podobný odkaz, konkrétně určený proti bolestem zad, to asi znají všechny těhotné, tak přidávám: http://www.youtube.com/watch?v=sbxt1Is-RZg

Klára 25.11.2013

Já mám dobrou zkušenost s dechovým cvičením v těhotenství, pomohlo mi jak od bolesti zad,tak bylo fajn na celkové uvolnění, hlavně když jsem byla ve stresu a správné dýchání jsem nejvíc využila samozřejmě při porodu, hledala jsem hlavně různě po internetu, přidávám ukázku: http://www.youtube.com/watch?v=sf4FzRiW2YI

PetraK 18.03.2010

Když jsem čekala dvojčata, měla jsem obavy, že než vypadnou z bříška, stane se ze mne přinejmenším koule. Všichni říkali, jez, odpočívej, to víš teď je to za tři. Byla jsem zvyklá na dost pohybu ještě před těhotenstvím, a proto jsem se hned od začátku rozhodla, že začnu něco dělat i jako těhule. Na doporučení kamarádky jsem se zapsala do studia Magdaleny Mikulandové (www.studioprozeny.cz) Absolovovala jsem tam kompletní předporodní přípravu, kurz plavání, břišní tance. Dokonce i po porodu se o mne jako o úplnou matku amatérku postarali. Myslím, že na mateřství mne docela dobře připravili.

jitka PetraK 18.03.2010

Magdalenu znám, je super. Celá ta její partička je úžasná. Mají studio v Praze a KV

Zuzka jitka 18.03.2010

Jé čau ženský, objevila jsem tyhle stránky a vidím, že se to tady začíná rozjíždět.Máte někdo zkušenost s porodnicí v Neratovicích? Slyšela jsem, že je to tam docela dobré.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat