Diskuse na téma Bio kosmetika

02. 07. 2018 | Oblíbené značky

Dobrý den, prosím o radu. Kde koupím kvalitní bio přírodní kosmetiku? Prosím jen o doporučení specializovaných obchůdků, příp. e-shopu, ne drogerka. Děkuji moc!

Olga 28.01.2024

Tuto kosmetiku neznám, ale kouknu na ní. Já mám problém s pletí a potřebuji kvalitu.

Pavla 27.01.2024

Ano, nakupuji na Notino. Hodně ráda tam beru Heimish na čistění pleti a krém.

Pavla 19.01.2024

Já jsme objevila přírodní kosmetiku teprve nedávno a jsem moc spokojená. Nakupuji si již většinu produktů z přírodní kosmetiky.

Olga Pavla 24.01.2024

Jaké produkty? Klasickou kosmetiku i dekorativní? Taková ani není ne?

Majdalenka 02.04.2021

A jaké produkty od nich máš? A co účinky, spokojená?

Erikoska 01.04.2021

Ahojky, já osobně ti doporučím woldoshop.cz. Mají tam kosmetiku, ale osobně doporučím doplňky stravy. Hlavně vitamínová sera mají super.

Iva 23.02.2019

Na vánoce jsem dostala balíček s vlasovou kosmetikou Natura Siberica a jsem překvapená jak parádně se mi po kondicionéru rozčesávají vlasy, mám vlnité vlasy a málo který mi vlasy rozčesal bez škubání vlasů!

Bětka Iva 28.02.2019

Ivo co to je za kosmetiku tu neznám, dlouho hledám nějaký dobrý balzám na vlasy, abych si konečně neškubala vlasy.

Iva Bětka 02.03.2019

Je to kosmetika Natura Siberica je přírodní ;-)

Terka Bětka 05.03.2019

Pokud hledáš kvalitní vlasovou kosmetiku, tak osobně za mě doporučím kosmetiku zn. Urtekram. Ta je výborná. Já používám tu řadu proti lupů a super. Pokud ji nechceš kupovat na netu, pak si zajed do Globusu, tam ji mají taky.

Elen 20.02.2019

Holky slyšela jsem o bio kosmetice Pravaja. Zkoušela to některá z vás je opravdu tak dobrá. Přemýšlela jsem právě , že začnu použivat kosmetiku bez chemie ta je teď všude. :-(

Liba 19.02.2019

Jáý velmi ráda nakupuji z 2nature mají tam velký výběr přírodní koymetiky a eko čistících přostředků do domácnosti. Používám a spokojenost :-)

Tynuše 05.02.2019

Ahoj já můžu doporučit www.bioneeds.cz. Naprosto jsem u nich propadla značce Navia a Nobilis Tilia :-)*5* Nakupuji tam dokonce už asi rok? a nastřádala jsem si u nich i větší věrnostní slevu.

Verča 03.12.2018

A bereš od toho Benecosu i tu dekorativní kosmetiku? :) Mě by zajímalo, jak je odolná a jak je taky šetrná k pleti?

Olivka Verča 06.01.2019

Ano ano, já ji kupuju protože je šetrná k pleti, což já potřebuju. Nicméně nejlepší mají ty rtěnky. Nikde jsem zatím nenarazila na takovou kvalitu, co vydrží.

Táňa Olivka 04.02.2019

Já taky nakupuju na miluju bio, ale pleťovou kosmetiku beru tu od značky Urtekram. ta mi sedí nejvíc. Ale jinak tuhle beru dekorativní kosmetiku :)

Erika 01.12.2018

Ahoj, pokud hledáte kvalitní bio kometiku, pak za mě můžu doporučit shop https://www.milujubio.cz/. Osobně jsem si nejvíc oblíbila Benecos, ale mají i tam i jiné značky. Stačí si vybat.

Sabina 22.11.2018

Já nakupuji přírodní kosmetiku coslys a je výborná. Mohu doúporičit tento shop www.2nature.cz

Hanka 05.10.2018

Ahoj, za mě teda rozhodně doporučím shop https://www.milujubio.cz. Já osobně tam beru zn. benecos, ale i ty ostatní značky mají skvělé. Mají širokou nabídku, určitě si vybereš. Hlavně je to zaručená kvalita!

Erika Hanka 01.11.2018

Já jsem se na ty stránky dívala a mají moc pěkné i ty balíčky. Myslíš, že na vánoce je rozšíří? Jako myslím nabídku těch balíčků.

Sylva Erika 02.11.2018

Tak to nevím, zkus jim napsat na podporu, ale nebylo by to od věci. myslím, že mám ve svém okolí hned několik ženských, co by ty balíčky ocenily :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat