Diskuse na téma Vysněná plastická operace

Kdybyste se nemusela ohlížet na peníze a mohla si vybrat jakoukoliv plastickou operaci, jaká by to byla? A šla byste vůbec, nebo jste se sebou spokojená?

anastaziaa 28.09.2023

Já jsem dlouho toužila po hezkých prsou a minulý rok jsem se konečně rozhoupala a šla jsem k panu Hendrychovi z ABClinic a jsem za to hrozně ráda, protože mám konečně vysněná perfektní prsa a vše proběhlo na jedničku :)

Mumin 06.06.2023

Holky z Brna, kde respektive kdo dělá hezká prsa? Pořád nad tím uvažuji a chtěla bych aspoň na konzultaci, aby mi nějaký odborník řekl co a jak. Ale nevím ke komu jít? Jaké máte zkušenosti Vy?

Veronika Mumin 26.06.2023

Čauko, za sebe teda můžu doporučit tady pana doktora https://www.justan.cz/. Špička v Brně. :) Jeho práce je opravdu skvělá, mě dělal taky augmentaci a výborný, měla jsem úplně plochý hrudník a strašně mě to trápilo, dokázal mi vykouzlit krásná a plná prsa a ani nevypadají jako umělá. Žádné tvrdé balóny. Byla jsem v Effect clinic a naprostá spokojenost.

Pavlína 21.03.2023

Čau do diskuze, zvažujete ještě někdo operaci břicha teď před létem? Myslíte, že zvládnu být do plavek fit?

Jarmila P. Pavlína 22.03.2023

Ahoj, tak ono asi dost záleží o jaké operaci přemýšlíš? Zda o nějakém malém neinvazivním zákroku nebo něčem radikálním?

Pavlína Pavlína 25.03.2023

No nedovedu odhadnout jak moc rozsáhlé by to bylo, ale ideálně potřebuji odsát celé břicho co mi zůstalo po dětech :(

Laura 21.02.2023

Čaute holky, dost tu zmiňujete abclinic.com, zajímalo by mě, jak se to pohybuje cenově? Sdělíte?

Lenča Laura 22.02.2023

Ahoj, není nic jednoduššího než se podívat na jejich ceník. Mají normálně ceny zveřejněné, není to nic tajného. Tady máš odkaz..https://www.abclinic.com/cenik/

Laura Laura 24.02.2023

Super. neprohlížela jsem to moc detailně, resp. spíš zběžně jsem koukla na stránky a uložila abych se podívala později, ale paráda, hned budu mít lepší představu

Linda Laura 12.03.2023

Taky jsem si ten ceník prošla abych měla představu a přijde mi, že ceny jsou velmi přívětivé. Důležité je, že tam jsou opravdu odborníci a že se člověk nemusí bát, komu se svěřuje do ruk

Mona Laura 14.03.2023

Přesně tak, ceník je normálně umístěn na stránkách, takže můžete mrknout případně na konzultaci vám řeknou vše potřebné.

Míla Laura 28.03.2023

Ahoj holky do diskuze, tak jsem byla na abclinic.com, na úpravě břicha po dětech teda.. Ale naprostá spokojenost za mě. Nemohla jsem si vybrat lépe

Amber 17.01.2023

No já dloooouho přemýšlela o faceliftu než jsem na něj opravdu zašla. Nakonec jsem po dlouhém váhání šla na konzultaci na abclinic.com a super, vše mi vysvětlili a pak jsem šla na zákrok za nějakou dobu

Lucie Amber 19.01.2023

Hezkýýý a bolelo to hodně? Vypadáš hodně jinak?

Amber Amber 21.01.2023

Jo, je to obrovská změna. Rozhodně neváhej, uvidíš jak ti to bude okolí chválit a jak se budeš sama dobře cítit

Livi 14.12.2022

To je můj sen jednou pro vždy podstoupit facelift. Přijde mi, že vypadám tak o 10 let starší než mi je a to ještě ani nemám děti :D Můžete doporučit nějakou osvědčenou kliniku?

Gábika Livi 15.12.2022

já si tenkrát vybrala kliniku v Praze. Mají stránky www.abclinic.com, tak zkus mrknout, určitě se dozvíš vše potřebné

Oleana Livi 16.12.2022

když se svěříš do rukou odborníka tak máš vcelku jistotu, že to dobře dopadne. Hodně to tvé tváři určitě prospěje

Ladka 17.11.2022

Holky zmiňujete tu plastiku nosu, to je něco o čem roky sním, ale nikdy jsem se neodhodlala. Jaký byl výsledek, jak reagovalo okolí? Bolelo to?

Vlastina Ladka 20.11.2022

Já byla v www.abclinic.com a musím jednoznačně doporučit všema deseti. Vysoce profesionální přístup, vše vysvětlili, na všem jsme se domluvili a výsledek perfektní, jsem neuvěřitelně spokojená, změnilo mi to život

Ladka Ladka 21.11.2022

super, tak to teda ráda čtu, že jste takhle spokojená. Tak bych chtěla také dopadnout. Hodně nad tím přemýšlím a asi do toho půjdu.

Erika 02.11.2022

Já bych chtěla jít na plastiku nosu, toužím potom už od puberty a poslední dobou nad tím začínám čím dál vážněji uvažovat. Jakou máte zkušenost?

Dianadia Erika 02.11.2022

Já jsem rhinoplastiku podstopila a bylo to to nejlepší rozhodnutí jaký jsem mohla udělat. Fakt mi to změnilo život k lepšímu, o hodně… :-)

Erika Erika 03.11.2022

A kde jsi byla? Budu ráda za osobní zkušenost s nějakou klinikou

Dianadia Erika 04.11.2022

Byla jsem v Praze na ABClinic a jsem ráda, že jsem šla tam, protože už od začátku jsem se tam cítila fakt dobře a měla jsem dobrý pocit, že jsem si vybrala je. No a výsledek je prostě perfektní :-)

Erika Erika 04.11.2022

Děkuju za odpověď, čím dál víc jsem nakloněná k tomu, že do toho konečně půjdu :)

lendaben 16.07.2021

Jo o tom jsem taky něco slyšela. Přemýšlela jsem mezi tím co píšeš a cooltech kryolipolýzou od medicomu. Nakonec jsem šla na tu cooltech. Jak vycházel ten Verju cenově? Díky

KLárka 24.06.2021

já jsem byla po dětech na liposukcu, novou metodou Verjuu a maximálně spokojená, šla bych znova a hned a doporučím to každé ženě, holce, dámě, která má pochyby a taky doporučím aether clinic, protože tam ten jejich přístup byl bombovej

Jana 09.07.2019

Já bych chtěla jít na plastiku prs, ale bojím se té bolesti po zákroku! Takže se nemůžu pořád odhodlat.

Gabriela 28.11.2018

Nemáte některé zkušenost s tímto tipem zvětšení prsou ?

Lada 21.11.2018

Já bych šla na plastiku prs hned, ale bojím se té bolesti po operaci :-(

Jitka 01.02.2018

Ja bych sla rada na plastickou operaci prsou 😊😊

Laugher 28.02.2017

Nešla bych na žádnou plastiku

Dohnalová 10.02.2017

Dívám se na operaci prsou a zvazuju, jestli jit nebo ne a kdyz sjem se podívala ana stránky kliniky, kam bych chtela, nasla jsem tam, ze voperovávaní krome silikonu i nejaký nový odlehcený material, prý je to novinka. jdu si o tom precíst více, ale vypadá to dost lákave.

ingrid Dohnalová 15.02.2017

já taky neco cetla na webu perfect clinic, kde ty?

Dohnalová ingrid 27.02.2017

Taky, protoze jsem se prvne dívala na recenze, pak jsem se koukla na jejich web a tam to info bylo jako novinka

Miksová 26.05.2016

Velmi doporučuji Mudr.I.Justana. Příjemný,lidský a fakt ochotný plastik. Když jsem byla na konzultaci nesnažil se mi za každou cenu vnutit operaci, ale probral semnou všechny možnosti a řešení mé situace. Plastiku jsem u něj podstoupila a jsem maximálně spokojená:-)

MUDr. Ján Pilka 12.02.2016

Mnoho žen touží po plastické operaci, která by jim pomohla vylepšit vzhled na těch místech, se kterými nejsou spokojené. Ať už je to povadlá pleť v obličeji, vrásky, tvar a velikost prsou, nadbytečný tuk... Pozorujeme se a vidíme se kolikrát hůře než to ve skutečnosti je. Přitom by kolikrát stačil i jen malý zákrok, který by dokázal zvednout sebevědomí a udělat ženu šťastnější. Pokud zjistíme, že naše pleť ztrácí na pružnosti, vrásky se prohlubují, je možné, že Vám plastický chirurg doporučí jen miniinvazivní ošetření za pomoci vlastní plazmy, které „nastartuje“ proces omlazování a regenerace pleti. Na mimické vrásky je účinný botulotoxin. Na nosoretní vrásky nebo vrásky kolem úst je dobrým pomocníkem kyselina hyaluronová. Je ale mnoho dalších možností, jak vyřešit známky stárnutí. Více se dočtete zde: http://www.aesthevita.cz/clanky/2110-jak-na-vrasky-tipy-a-metody-jak-na-ne-vyzrat?page=2 Nebojte se přijít na konzultaci a zeptat se na možnosti. Rádi s Vámi zkonzultujeme ta, pro Vás, nejlepší řešení. MUDr. Ján Pilka plastický chirurg www.aesthevita.cz

Hrozina 02.12.2015

Zázkrok liftingovými nitěmi je zázrak....do klasického liftingu bych v živote nešla, ale tohle je podle mě fááájn :-)

StankaHoy 27.11.2015

Kdybych mohla tak bych šla na zvětšení prsou pomocí vlastního tuku a pak na facelift pomocí 3D nití. A tak volám "halooo Ježíškuuuu".

Kajolla StankaHoy 27.11.2015

Tento lifting bych taky ráda, mám povyslé tváře a chtěla bych s tím něco udělat.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat