Diskuse na téma Úklid

Ahoj, jak často doma uklízíte? Jako myslím tím ten důkladnější úklid... My máme doma kočku, takže zametáme a vytíráme pořád, ale mě zajímá ten důkladný úklid. Díky.

Janina95 17.02.2024

Ahoj, já teda uklízím tak, že jsem pořídila především robotický vysavač, to je v případě chlupatých mazlíčků must-have, každý druhý den odchlupuju sedačky a pořídíla jsem si hlavně netoxický tlumič pachu, to je docela game changer, protože hlavně u koček mi ten zápach fakt vadil, když jsem uklízela každý den i jejich záchod.

Ivanka 17.10.2023

Také máme nově štěňátko a stále se nám nedaří ho naučit venku a loužičky jsou všude jen ne na podložce. Dokonce se mi vyčůral i na koberec a nemůžu ten zápach z něj dostat. Čistila jsem to vším možným, ale pořád to cítím. Nevíte jak bych mohla ten zápach odstranit?

Věra Ivanka 23.10.2023

Jako jediný mi pomohl se zbavit smradu až likvidátor zápachu ALP od Alpik. A doporučuji ho každému. Vyzkoušela jsem tolik sprejů proti zápachu a jedině tento mi zápach odstranil. Tak vyzkoušej.

Lenka 27.08.2022

Vy co máte nebo jste měli štěňátka, tak jakým způsobem jste je učili na čůrání? Stačí noviny?

Alex Lenka 31.08.2022

Noviny ti hnedka prosáknou. Je lepší kupovat přímo podložky na čůrání :)

Lenka Lenka 17.09.2022

Tak na to musím ještě kouknout. Myslíš, že je jedno jaké koupím? Dívala jsem se na levnepleny.cz a tam mají různé velikosti a za přijatelnou cenu.

eurona zkušenost 30.12.2021

⟨p⟩⟨a href=´https://www.topkatalogy.cz'⟩Eurona by Cerny⟨/a⟩⟨/p⟩

eurona zkušenost 30.12.2021

Já když uklízím, tak využívám výrobky z Eurona by Cerny. Ty výrobky hrozně krásně voní. Používám i vůně do vysavače a jsou prostě senzační a bezvadné. Mají vůni do normálního vysavače nebo do vodního vysavače. www.katalogdrogerie.cz

Jana82 30.09.2021

Já dělám vše tak jednou za tři dny, obyč luxování a setření podlahy každý den.

Michala 12.09.2021

Nejraději bych si domluvila uklízečku, ale robot aspoň jezdí každý den.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat