Diskuse na téma Kontaktní čočky

25. 04. 2011 | Prosím o radu

Ahoj, nakupujete kontaktní čočky přes internet? Nevím, jestli se k tomu mám odhodlat, ale na netu mě lákají příznivější ceny...

pechova 03.07.2017

Já nakupuju čočky na čočky online. Jsem velice spokojená - nechávám si je zaslat do Zásilkovny. Cena cca 12ks 148Kč. - kvalita perfektní.*5*

Laugher 08.02.2017

Kontaktní čočky nenosím

Marcela Rolingerová 16.12.2014

Ahojky :-), já objednávám pravidelně kontaktní čočky z internetu. Bylo tu již řečeno mnoho o kontaktních čočkách, a proto tady přidávám odkaz na velmi kvalitní víceúčelový roztok: http://www.gigalekarna.cz/produkt/renu-multiplus-360ml/ , který objednávám.

klarkac 25.02.2013

musim se pridat k proficockam...objednavam od nich uz dva roky a jsou senzacni...i roztok od nich kupuju a vzdy vse dojde jak ma a vcas a nemusim nikam chodit do obchodu :-D

Verča 14.06.2011

Nejvíce se mi osvědčil web cockyweb.cz, už jsem jich hodně vyzkoušela, ale tady jsem nejspokojenější.

Vér 14.06.2011

Já jsem věrná cocky-optika.cz jsou snad nejlevnější a strašně rychlí a spolehliví ;-)

Anie 13.06.2011

taky nakupuji přes proficocky.cz a nemůžu si stěžovat jsou skvělý každý si vybere to co mu vyhovuje

Karel 09.06.2011

ja si myslím že nejlepší jsou proficocky.cz

Luuka 05.06.2011

Ahoj, objednávám si je přes http://www.cocky-kontaktni.cz/. Na jejich služby si nemůžu absolutně stěžovat, a kvalita je srovnatelná s optikami. V dnešní době při všech možných kontrolách ze strany úřadů, které se zabývají ochranou spotřebitele v této oblasti není prostě možné prodávat falzifikáty:) Takže jsi do toho! :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat