Diskuse na téma Vši

16. 04. 2020 | Předškoláček

Maminy, pomocí čeho jste likvidovaly vši, když vám je děti dotáhly domů ? Všimla jsem si toho před chvílí, takže do lékárny se dostanu až zítra ráno, tak prosím, prosím je něco co je zabije hned ?

Linda 29.06.2020

Tomu si myslím, že se nevyhneš, hlavně pokud začne dítě chodit do školky, tam se toho objeví nejvíc..

NinaC 20.06.2020

Zkoušela jsem se dívat a na prevenci fakt nic není no. Modlím se aby to dcera nikdy nedonesla domů protože má fakt dlouhé vlasy a nepřenesla bych přes srdce kdybych jí je musela kvůli takovým breberkám ostříhat.

Sára 23.04.2020

Asi píšu pozdě, ale nejlepší je určitě nyda.

Alice Sára 25.04.2020

Jak je na tom nyda s účinkem ? Taky je potřeba to na tu hlavu aplikovat aspoň 3x než to ty potvory zlikviduje ?

Sára Alice 01.05.2020

Nene, u té nydy stačí jedna jediná aplikace a hotovo. Vši to hnedka udusí.

Majki636 Sára 08.05.2020

Děkuji moc, naštěstí mi ho doporučila i slečna v lékárně takže se nám podařilo zklikvidovat ty mrchy rychle.

Sára Majki636 25.05.2020

Taky jsme s ním měli v loni zkušenost a je fakt že ten proces likvidace byl fakt rychlý, škoda, že není něco jako prevence aby se této nepříjemnosti dalo úplně předejít.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat