Diskuse na téma Jaký fusak na zimu?

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou nějaký teloučký a napromokavý. Máte nějaké tipy? :)

Alizee 27.12.2023

Dobrý výběr všech potřeb pro děti mají na bejbycentrum.cz, mají všechno od kvalitních a certifikovaných výrobců a výběr mají velký ;)

Mnada 18.12.2023

Já mám tenhle fusak https://bobanek.eu/fusaky a je univerzální, dá se snadno zmenšit/zvětšit, je z kvalitních materiálů a kvalitně ušitý takže je hodně odolný a krásně hřeje.

Alex 18.02.2022

Nevíte jestli jsou i fusaky do autosedačky nebo dítě dáváte v normálním fusaku do sedačky ?

Lenka Alex 23.02.2022

No nevím jestli to tak někdo dělá .. Snad ne, ale fusaky a zavinovačky se normálně do autosedaček prodávají ;) kvůli bezpečnosti !

Alex Alex 26.02.2022

Měla by si tip, kde bych něco pěkného sehnala ?

Lenka Alex 02.03.2022

Já jsem tu co máme kupovala na sleepee, tak se podívej jestli by něco takového odpovídalo tvé představě ;)

Valerie Alex 06.04.2023

Ahoj, krásné a funkční fusaky mají tady: https://www.littleangel.cz/autofusak-tisk-5ti-bod-mazlik-outlast-zelene-listky-modra/ . My máme přímo tenhle a je v něm malému opravdu jak v peřince. Je vyroben z termoregulačního materiálu, takže udržuje stabilní teplotu, dítěti není zima a ani se nepřehřeje.

Daniela Alex 07.04.2023

V normálním fusaku ne, to by nebylo bezpečné. Ale dá se koupit přímo fusak do autosedačky. My máme od Little Angel a jsme s ním velmi spokojení.

Marry 24.10.2021

kouknu na postylky-vybaveni.cz tam se dá sehnat hoodně věcí. Super eshopek

miška4 07.12.2020

Jak už jsem dřív psala, určitě koukni na Gobaby.cz mají všechno kvalitní, šijou přímo v ČR z kvalitních materiálů.

Bety-tyna miška4 09.12.2020

Aha už to vidím, díky. A jaký přesně máš? Chtěla bych ideálně jeden, který půjde jak do kočáru, tak do autosedačky.

miška4 miška4 18.12.2020

Mám takový univerzální, u kterého se dá zipem odepnout spodek, takže jde do korbičky, autosedačky i sporťáku.

Bety-tyna miška4 19.12.2020

Už jsem si vybrala, asi to bude ten stejný jako máš ty.

miška4 miška4 20.12.2020

Jasně, myslím, že budeš spokojená, já si ho moc pochvaluju, počítám s ní i pro další mimčo.

Bety-tyna miška4 21.12.2020

Doufám, že mi taky vydrží :)

Bety-tyna 03.12.2020

Poradíte od koho je dneska nejlepší koupit zimní fusak? Hlavně aby byl dost teplý a z kvalitních materiálů.

anastaziaa 25.11.2020

Díky za odpověď, už jsem vybrala

miška4 anastaziaa 02.12.2020

Za málo, mužeš s ním počítat i pro další děti, protože je opravdu kvalitní, já ho používám už s druhým dítětem.

anastaziaa anastaziaa 13.01.2021

Ještě jednou díky za radu, jsem s ním fakt spokojená.

Simča 25.11.2020

Dělá se spousta fusaků, které můžeš použít i do autosedačky, já mám třeba takový, u kterého upravím velikost zipem

miška4 25.11.2020

Já mám fusak od gobaby cz je to česká výroba a mohla jsem si vybrat kombinaci látek, jakou jsem chtěla. Jsem s ním spokojená, je teploučký a nepromokavý.

anastaziaa 24.11.2020

A dá se použít taky do autosedačky? Nechci kupovat dva tak si říkám, že bych pořídila rovnou nějaký univerzální.

Linda 18.02.2019

Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Kája Linda 28.03.2019

Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

Beata Kája 03.10.2019

mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

Denisa Beata 27.11.2019

ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

Tamara Denisa 02.12.2019

ted když byl black friday tak jsem si v malviku koupila fusak a čepicu pro syna . Bylo to ve slevě. Neodolala jsem

karol4 16.08.2016

Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku :-)

Martaa karol4 17.08.2016

Emitex je super a dás e docela dobře pořídit i na bazárcích.

Laura 15.06.2016

hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

Gabka Laura 28.06.2016

U nich bych neváhala, fakt mají pouzité materiály, které se dobre perou a jsou i príjemný. No a ten vzhled..to ani nemluvím, mají vsechno designove pekné..

Maruna10 19.10.2015

já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

Sandriskaa Maruna10 19.10.2015

jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Maruna10 Sandriskaa 20.10.2015

Jo jestli netrváš na nejnovější kolekci Aesthetic má i výprodej z loňska, tak je o něco levnější, což za mně myslím na fusaku je to jedno.

Janča 24.06.2015

My máme Emitex, a byla jsem s ním spokojená. Když byla dcerka mimi, tak jsme ho měli v hlubokém kočáru, později pak ve sporťáku. Prala jsem ho asi 3x, a stále je jako nový.

KacaSim 02.11.2011

Veru na trhu je jich opravdu velké množství, já za sebe doporučuji Emitex (typ combizip nebo cocoon - záleží co je Vám bližší. Také bych Vám mohla doporučit Aesthetic. Všechny jsou dost cenově podobné. Mohu Vám také doporučit super akci. Od 7. do 13.11. probíhá akce "Nákupy s Maminkou" na http://nakupysmaminkou.maminka.cz najdete spoustu slevových obchodů s dětským zbožím. Fusaků je tam hodně. Přímo na Aesthetic je tam sleva! Emitex tam určitě také objevíte, ale i jiné....kupony na slevu najdete v listopadovém čísle časopisu Maminka, které je již v prodeji na stáncích!!! za 39.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat