Diskuse na téma Doplněk stravy pro batole

07. 04. 2012 | Batole

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s doplňkem stravy pro malé děti. Naše malá má hrozné problémy s imunitou, je věčně nachlazená. Tak bych chtěla pokud možno něco přírodního na imunitu. Děkuji za rady

LussyB 04.08.2019

Co probiotika?

Linda 22.07.2019

Také bereme tyto probiotika.

jitusak23 17.07.2019

Já dávám dětem probiotika. Jsou ideální na imunitu, ale i teď v létě je dětem dávám před cestou na dovolenou i na dovolené, abych předešla případným střevním nemocím. Dobrou zkušenost mám s třešňovými Laktobacílky od naturevia. Jsou cucací a dětem moc chutnají.

Katka jitusak23 17.07.2019

Jsou tyto probiotika bez lepku?

Lulu Katka 17.07.2019

Ano, probiotika od naturevia jsou opravdu dobré a můžou se od narození. Jsou to ty Laktobacílky baby. Dávám malému už nějakou dobu a zbavili jsme se bolestí bříška.

Lindus jitusak23 17.07.2019

Cauky,my taky davame laktobaciliky.Dam to male do jidla kazdy den a je vyreseno.Hlavně aji vzdycky když ma strevni potize.

Renča Lulu 19.07.2019

Jsou to tyto https://www.naturevia.cz/e-shop/laktobacily-a-bifidobakterie/laktobacilky-baby-30cps-detail?

Renča 10.07.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké dáváte probiotika 2 měsíčnímu miminku? Existují vůbec i pro takto malé děti?

Sandriskaa 14.02.2016

četla jsem, že Vigantol je i na imunitu a ten předpokládám dáváme všechny. Jinak určitě nějaká ta probiotika nejsou naškodu.

Vlasta 10.10.2014

Ahoj holky my jsme u prvního dítka problémy s imunitou neměly vůbec, nebo jsem to alespoň nepostřehla.Ale je pravda, že jsem Patrikovi dávala probiotické kapky Biopron a později jsem zjistila, že probiotika jsou prospěšná právě i na imunitu, tak možná to bylo tím, že byl malej pořád ready! No a teď Terezka která má zítra roček, ta mi na prdíky netrpěla vůbec, což je zvláštní protože se narodila ve 36 týdnu a vážila 2 kila. Unedonošných dětí, prý většinou problémy s prdíky jsou takřka jisté. Každopádně s předčasným narozením se pojila právě i oslabená imunita. Ve čtyřech měsících jsme prodělali zápal plic a potom jsem si vzpoměla právě na Biopron a začela jsem ho Terezce dávat, musím zaťukat, ale mám pocit, že to pomohlo. Malá je zdravá, až na nějakou tu slabou rýmu. Takže já doporučuju tohle.

Tečka 22.10.2013

Ahojky, doporučuji koupit stopkašel dětský, je sice zaměřen hlavně na kašel, ale obsahuje i beta glukany na oslabenou imunitu a také její posílení. Jsem s ním naprosto spokojená, malé chutná a nemoci se nám zatím vyhýbají. Dej pak vědět jestli jsi zkusila *1*

Veronika 23.07.2013

Malá taky bývala nemocná, dokonce jsme měli jít trhat mandle a měla se přeléčovat na imunitu. Pomohly nám čistě přírodní produkty, které brala pravidelně denně a nemocnost se postupně zkracovala, až po 4 měsících pravidelného užívání, přestála virozu, která se ve škole točila tak, že hygienici museli 2 x zavřít školu a školku. Produkty jsou zde - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/

leel16 14.01.2013

Já používám probiotika Bio Gaia, na imunitu pro malou, i na zažívání.

Veron1ka 07.12.2012

Děkuji moc za rady !! Ale teď v tom mám trochu zmatek..ty probiotické kapky, to jsou ty od Biopronu?? A je to jen na předpis nebo se to dá volně koupit a je to teda pro dítě neškodné?? :-) Biopron mi něco říká, ale nejsem si jistá, kde jsem to slyšela..Každopádně od doktorky určitě ne..

Běttka Veron1ka 10.12.2012

No těch probiotických kapek existuje víc značek, já mám konkrétně ty od biopronu. Dá se to volně koupit v lékárně nebo přímo na těchto stránkách www.valosun.com. Já na to narazila právě v diskuzích, takže jsem si řekla že to vyzkoušíme.Ani nejsou drahé a určitě neškodí, probiotika jsou přírodní látky.

Anettaa 04.12.2012

Zdravim, jake konkretne pouzivate ty probioticke kapky.Hodne jsem toho o nich nacetla v diskuzich, narazila jsem nejcasteji asi na tri ud ruznych vyrobcu a ne kazdemu zabraly. Takze bych nerada koupila neco, co nebude fungovat, i kdyz chapu, ze to bude asi dost individualni

Běttka Anettaa 07.12.2012

Já mám pro malou ty od biopronu.Taky jsem pročítala diskuze a začla jsem od těch levných, které zrovna i zabíraly, takže nebylo co řešit :) Vychází o polovinu levněji než ty gaia a vydrží skoro měsíc, takže paráda

Běttka 28.11.2012

Nevím,jestli se o probiotických kapkách dá říct, že je to doplněk stravy,ale 4 měsíční dceři je dávám.Často má bolení bříška a kapky jí pomáhají,aby se jí ulevilo.Nezabraly teda ze dne na den,ale po týdnu už to bylo mnohem lepší.Mají posilovat i imunitu a zlepšovat zažívání,ale s tím problémy nemáme, takže to nedokážu posoudit

Gertruda88 11.09.2012

Ahoj. ja taky muzu dopručit Bopron Junior a nebo Laktobacílky taky od Biopronu, obojí zabírají :-)

Ahoj. Tak já vám můžu doporučit to, co zabralo nám Biopron Junior. Ten teda zabral jako jedinej asi nejlíp a úplně. Tak ho taky vyzkoušejte. Držím palečky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat