Diskuse na téma těhotenský test

01. 06. 2012 | Chceme dítě

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle info od kamarádky si chci koupit těhotenský test Predictor Early...je prý extrémně citlivý a měl by těhotenství ukázat již 4 dny před očekávanou menstruací. Kdo ho vyzkoušel?

Zdena 20.03.2020

Ahoj jak testy otcovství, dělali jste?

Zdena Zdena 27.03.2020

Jani a jak se odebírají vzorky?

Sabka 18.03.2019

Plánujeme s manželem miminko, myslíte, že je dobré už v tomto období brát nějaké vitamíny?

Lenka Sabka 19.03.2019

Sabko já jsem už v období plánování brala vitamíny a beru je doteď, už mám i po porodu, ale jsou vhodné brát je i v průběhu kojení :-)

Clarisa 22.06.2018

berete v sobě snažení se o mimi nějaké vitaminy?

Verka Clarisa 12.09.2018

ano, Femibion. Když ho ereš, tak nic jiného už nepotřebuješ

Super test, nejpřesnější co může být! Pohodlné použití.

Giovanni Barborastr. 29.10.2012

no stoji za uvahu ..posledna veta je podla man rozhodujuca, inaduiivdlny pristup kazdeho z nas bude kompasom ktory urci v akej relite sa ocitneme, ci to bude realita nasilna alebo laskava ..

Miša 04.06.2012

Jednoznačný výsledek, velmi spolehlivý test, jak ukáže //, je to tutovka. Určí těhotenství již 4 dny před očekávanou menstruací. Rychlý a za dostupnou cenu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat