Diskuse na téma Kvalitní šperky v Brně

30. 07. 2012 | Prosím o radu

Zdravím holky, už delší dobu hledám nějaké kvalitní a neprovařené šperky v Brně, ale nemůžu nic pořádného najít. Buďto samé "Biju", nebo profláknutá zlatnictví, která drží cenu vysoko, protože můžou. Nemáte nějaká z vás zkušenost s dobrým obchodem v Brně, kde je pěkný výběr za dobré ceny? ;*(

Bety-tyna 13.11.2023

Obchod není tedy přímo v Brně, ale mají eshop. Jedná se o Nia šperky, které jsou opravdu neotřelé, originální, desingové a hlavně vyráběno je vždy pouze pár kousků. Šperky jsou vyráběny v zahraničí na motivy Dánského desingera. A jedná se o ruční výrobu. Obsahují zlato, minerální kameny, CZ diamanty a další luxusní materiály.

Niccol Bety-tyna 17.11.2023

Tam bych mohla najít to co hledám. Nevíte jak dlouhá je doba dodání a mají i nějaké sety? Čeká mě jedna velmi důležitá událost a ráda bych vynesla nějaký opravdu krásný luxusní šperk.

Bety-tyna Bety-tyna 22.11.2023

Bohužel myslím že přímo sety nemají, ale šperky se u nich dají krásně zkombinovat. Podívejte se sama https://www.nia-sperky.cz/damske-sperky-stribrne-zlate/, některé mají skladem a k dodání ihned, některé se dělají přímo na zakázku a doručení je cca 14 dní, o tom by Vás ale informovali. Pokud máte cestu do Prahy, mají obchod na Praze 1, kde Vám i jistě rádi poradí. Já mám pouze dobré zkušenosti.

Ivka 17.04.2023

Ahojky, tak tam jsem se dívala a nic se mi tam nelíbí. chtěla bych si udělat radost a koupit si nové stříbrné náušnice. U nás v obchodech jsem také na nic nenarazila, poradíte kde bych se mohla kouknout?

Vanda Ivka 20.04.2023

Já si nakupuji šperky přes internet, před rokem jsem objevila super eshop a nakupuji už je tam. Jak šperky pro sebe, tak i jako dárek pro své blízké. Tak se zkus podívat, třeba se ti tam budou nějaké líbit. já jsem zde minulý týden kupovala své mamce kupovala tyto náušnice s mechovým achátem a ve skutečnosti vypadají ještě krásněji než na fotce https://www.olivie.cz/7371-stribrne-nausnice-mechovy-achat/ .

Ivka Ivka 01.05.2023

Vando tak ty jsou moc hezké a musím říct, že tam tedy mají moc pěkné šperky a ty s tím achátem jsou tedy neskutečně pěkné, moc se mi líbí, takže jsem si je také objednala a k tomu jsem si vybrala ještě prstýnek a ještě mi to tak pěkně vyšlo, že tam mají slevu 15%, tak jsem ji hned využila.

Milena 28.11.2022

v Reckovicich maji pekne stribro a nestoji moc! Na Banskobystricke...

Radana 04.07.2021

Doporučíte e-shop s kvalitními štříbrnými šperky?

miška4 Radana 04.07.2021

Podívej se na https://www.hotdiamonds.cz/ mají originální šperky, mám od nich několik náušnic a každý mi je chválí :-)

Mnada Radana 04.07.2021

Super mají fakt hezký šperky, děkuju.

miška4 Radana 04.07.2021

Za málo, mně se právě líbí, že mají takové originální kousky a za dostupné ceny.

Radana Radana 04.07.2021

Taky moc děkuju za super tip

Mnada Radana 05.07.2021

Už mám vybráno a objednáno, tak se těším :-)

Ellen 22.06.2021

V kamenném obchodě jsem si šperky nekoupila ani nepamatuju a docela jse si na to zvykla, za tu dobu jsem našla pár eshopů, kde mají moc pěkné šperky, takže si je už jenom objednávám a hlídám si jaké mají novinky.

Dita Ellen 27.06.2021

Mohla by si tady nechat tip s jakým eshopem máš dobrou zkušenost ?

Ellen Ellen 03.07.2021

Dost šperků mám z hotdiamonds. Mají krásně briliantové šperky, fakt jsem dlouho tak pěkné šperky neviděla.

Bety-tyna 28.02.2021

Originální a opravdu krásné šperky vyrábí BeWooden, vyrábí šperky a hodinky s dřevěnými komponenty. Mám od nich hodinky a dvoje náušnice, každý, kdo mě vidí se hned ptá odkud je mám.

Sabina22 Bety-tyna 28.02.2021

Jsou moc hezké, koukám, že je to dokonce ruční výroba. Neodolala jsem a rovnou jsem si jedny objednala, děkuju za tip :-)

Bety-tyna Bety-tyna 28.02.2021

Není zač, koupila jsem od nich hodinky taky manželovi a nosí je pořád. Super je, že se hodí vlastně ke všemu, protože je to takový univerzální design.

Sabina22 Bety-tyna 28.02.2021

Hodinky mají taky krásné, budu na to pamatovat až budu hledat dárek pro manžela k narozeninám, takové by se mu líbily.

Jasmina 10.08.2018

já se poslední dobou zamilovala do jantárových šperku, vypadají nádherně :) nežně, krásně a hlavně je nemá každá žena

Adelka Jasmina 14.08.2018

já si šperky vždycky koupim v Hatích, teda ne ja, ale koupi mi je přítel

Lenka 08.07.2018

nevím kde v Brně, ale ve Znojmě ve Freeportu a navíc jsou ted mega slevy http://www.freeport.cz/klenoty-aurum

Monika 24.06.2018

záleží od tvé naročnosti a parametru. Jaký druh šperku máš ráda? Třeba jantarové šperky?

Klára 21.11.2017

Ahoj sice to není zlatnictví v Brně,ale v Uherském Hradišti,ale musela jsem to sem napsat mají krásné a originální šperky. Mohu jen doporučit sama od nich mám nádherný prsten a jsem z něj nadšená.

Jana Klára 25.11.2017

Ahoj jak se to zlatnictví jmenuje,brácha chce svou přítelkyni požádat o ruku a chtěl by nějaký pěkný originální prsten díky

zuzka 24.07.2017

Mě se líbí zlatnictví Rýdl, je vedle vaňkovky. Máme od nich snubní prsteny už skoro čtyři roky a jsou pořád jako nové. Nebo taky briliantové náušnice, co jsem dostala k narození dcery. Dají se tam sehnat jak dražší kousky, tak třeba i ty levnější - pokud si vyberete zirkony místo briliantů. Taky dost záleží na tom, co konkrétně sháníte. Ale pokud chcete kvalitně zpracovaný šperk, který vám má vydržet třeba na celý život, tak si prostě připlatíte. Dřív jsem kupovala jen bižuterii, ale ve velkém a teď radši dám víc peněz najednou za kvalitní kousek, který vydrží a nosím ho neustále, protože se ke všemu hodí.

Laugher 08.02.2017

www.sperkymax.cz

Tomáš23 20.12.2016

Osobně jsem názoru, že pokud chci již kupovat prsten, tak rozhodně kvalitu a to i takovou za kterou si připlatím. Osobně se mi líbí zlatnictví Bisaku, ale my jsme tam kupovali snubáky, ale myslím, že byste sehnala i prsten sama pro sebe.;-).

Inka 23.08.2016

Mrkni na tomelis.cz, je to sice e-shop, ale mají super věci za super ceny.

Malina Inka 25.08.2016

dikec za doporuceni, divam se, ze tam maji docela nizke ceny bych rekla, tak to je fajn, asi neco vyberu ;))

Andrea 28.07.2016

Prosim nevite o nejakem eshopu kde bych se mohla na nejake snubni prsteny podivat? diky

Magda Andrea 09.08.2016

Andreo neni to primo eshop ale je to web http://www.esterstyl.cz/ maji nadherne veci tak se podivejte urcite vyberete

Andrea Magda 16.08.2016

aha tak to je dobre prosla jsem si to a maji krasne veci, divala jsem se ze i velmi kvalitni amaji dobre recenze tak objednam.

Magda Andrea 18.08.2016

Ja jsem na tuto stranku prave taky narazila pres recenze. :-) ale hlavne odvede prace a kvalita te odvedene prace je na jednicku

Andrea Magda 22.08.2016

tak to rada slysim a rada se na ne prave obratim, kdyz vidim ze jsou lide spokojeni a doporucuji :-) dekuji moc

Barča 12.06.2016

Ahojky, já mám teď výbornou zkušenost se šperkami značky brosway. Segra měla promoci, tak jsem ji chtěla udělat radost nějakým fakt pěkným šperkem nebo hodinkami. Kamoška mi doporušila ať se zajdu mrknout do Globosu do tohohle obchodu a nestačila jsem se divit. Fakt krásný šperky, naušnice, korálky a spousta dalších. Tak jsem koupila naušnice a hodinky a segra byla nadšena. Příjemná obsluha a ceny tak akorát ;)

Kaila Barča 31.07.2016

Prosím tě a jaký hodinky jsi koupila?Já si už strašně dlouho přeji nějaké vkusné,ale ne a ne na žádné pořádné narazit.

Monča 06.06.2016

Jo tak opravdu neprovařený šperky najdeš na http://www.elori.cz <3 Nic podobnýho jsem v česku nenašla.

Katka 27.05.2016

Byla jsem se dívat na prodejně prsteny-hodinky a tam jsou ty prstýnky jetě daleko hezčí jak na obrázku. Fakt nádherná podívaná. Hned jsme si tam s přítelem vybrali snubáky a ta celoživotní záruka na to je taky bezvadná. Všude tohle není.

Ladka 22.05.2016

Nádherné šperky mají na www.prsteny-hodinky.cz je i kamenná prodejna,ale fakt mají krásný kousky

Adél Ladka 24.05.2016

Jak je to u prsteny-hodinky s dodací lhůtou ??? Mám svatbu za tři měsíce a snubáky teprve vybíráme tak aby to stihlo dojít :/

Ladka Adél 27.05.2016

Heledte tak to by vám mělo určitě stihnout dorazit. Ale objednala bych co nejdřív pro všechny případy :)

Mirka 01.04.2016

Ahoj já nosím ráda ocelové šperky. Často si je nechávám i vyrýt na www.ryjemesperky.cz , anebo kupuju ve specializovaných prodejnách třeba ve Vaňkovce. jmenujese nějak Red ...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat