Diskuse na téma Firemní akce

Zdravim, prosim o radu - nemate nejaky tip na misto, kde usporadat firemni "sblizovaci" odpoledne? Jsem v praci nova, je to vubec moje prvni zamestnani a netusim, co si muzu dovolit a kam se chodiva. Predem moc dekuji za rady a napady! :-)

Adriana83 15.09.2012

tak co zajít na bowling? nebo někam klasika pokecat do hospody, aspoň se lépe seznámíte ;-)

Sabinka9 Adriana83 15.09.2012

To me prave napadlo hned jako prvni, tak jsem se ptala kolegynky, co na to rika a rikala, ze samozrejme je to klasika, ktera nezklame, ale ze to tam bylo uz mockrat. A to ja bych zase rada neco originalniho. Asi jsem moc narocna :-O

Adriana83 Sabinka9 16.09.2012

no, tak pokud chceš něco origoš a netradičního, tak co zajistit odpoledne v nějakým lanovým centru? myslím, že to je víc než dost originální a možná tam i hodně lidi nebylo, takže by to bylo jejich "poprvé" :-p

Sabinka9 Adriana83 16.09.2012

Tyjo, lanove centrum, s tim ja ale bohuzel zadne zkusenosti nemam :-O ale muzu se zitra poradit s kolegynkou, co na to rika ona, jestli se ji to zda jako dobry napad nebo ne. Protoze jak rikas, originalni to kazdopadne je. :-)

Sabinka9 Sabinka9 18.09.2012

Tak jsem to s ni probrala, dokonce jsme se ptaly i chlapum a vypadali nadcene. Uplne me to prekvapilo :-) Tak mohla bych poprosit o nejake info co s sebou, na sebe a tak? Plus neznate, prosim, nejake lanove centrum v Brne? (kdyz uz, tak abych je vzala do nejakeho dobreho) Jinak budu muset pohledat na internetu a ja se v tom prd vyznam :-O

Adriana83 Sabinka9 19.09.2012

já znám jenom jedno bohužel, takže ti moc velký výběr nenabídnu :-D ale zkus kouknout na http://www.lanovecentrum.cz/cs, mají hodně poboček, tak třeba budou mít něco i poblíž tebe. jinak na sebe hlavně pohodlný ohoz, nic extr volného, pak to akorát zavazí, a pevnou obuv. tot vše. :-)

Sabinka9 Adriana83 21.09.2012

No supeeer, jenom přímo v Brně, děkuju :-p Tak já to přes víkend řádně prostuduju a příští týden to oznámím kolegům a kolegyním... to jsem zvědavá! :-D

Adriana83 Sabinka9 23.09.2012

nemáš vůbec zač. mylsím, že budou spokojení a že se jim to bude líbit. :-)

Sabinka9 Adriana83 24.09.2012

Snad ano. Dneska jsem rozeslala mailíky, tak uvidíme. *3*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat