Diskuse na téma Program na svatbu

11. 10. 2012 | Svatba

Čaute lidi mohli byste mi prosím poradit, nějaký program na svatební hostinu? Jdeme na svatbu, manžel dokonce za svědka, tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu něco vymyslet. Co jste měli originálního na svatbě vy? Děkuju

Marta 30.07.2022

Svatbomilku znám, tu bych taky doporučila :)

anastaziaa 28.02.2022

Kdo vybírá tak sdílím tip, kde nám udělali překrásný program, menu a cedulky na dřevo - svatbomilka.cz

Miška anastaziaa 29.06.2022

My od nich měli cedulky a uvítací a podpisovou ceduli na svatbě a samolepky pro hosty, mají moc hezký výběr :)

anastaziaa anastaziaa 30.06.2022

Mají to fakt moc hezký :)

Nikola anastaziaa 27.07.2022

Moc děkuju za super radu :-)

anastaziaa anastaziaa 28.07.2022

Vůbec není za co :)

Mia anastaziaa 29.07.2022

Mají moc hezký věci :-)

Laugher 08.02.2017

Můžete promítat společné fotografie nebo vtipná videa z dětství. Zařídit taneční, ohňovou nebo barmanskou show a vše završit ohňostrojem

Martaa 26.08.2016

Nás s manželem velmi pobavilo a pořád na to vzpomínáme, když po přípitku má svědkyně začala mluvit něco o tom, že teď už máme jeden druhého apod. a ať všichni, kteří mají klíče od mého bytu, mi je vrátí. A najednou se začali zvědat téměř všichni přítomní muži, šli zá ségrou, kd ejí do košíčku, který měla v ruce, házeli svazky klíčů a šli pak za mnou dát mi pusu a jakože "se rozloučit". A pak to samé svědkyně zopakovala u manžela a zvedla se pouze moje babička a jeden náš kamarád :-D Moc nás to rozesmálo a je to bez náročných příprav :-)

Mariana 23.08.2016

Ahoj, měl někdo na svatbě objednaný happy box? (happybox.cz)

Lenka Mariana 25.08.2016

Mariano, my měli, bylo to parada. Sice teda skoro 10 000, ale zase zabava pro hosty i male darecky (fotky) vyresene ;)

Byla jsem na svatbě jen bratrovi,ale měl večerní vystoupení s poikami taková světelná show a bylo to úžasné zpestření večera. Nebo jakákoliv fireshow může zpěstřit svatbu.Pak mě uchvátila tombola,kdy si každý vybral vlašský ořech ve kterém bylo malé srdíčko s číslem.4ísla se pak losovala a výhry byly ve stylu -zesilovač sluchu to byly třeba uchošťoury..nebo pomsta vinaře -krabicové víno. Dost jsme se u toho zasmáli *19*

Petriš 25.12.2015

Taky doufám že seberu odvahu a půjdu do toho.. Je pravda že ten výhled musí být něco úžasnýho. A jak to popisujete vypadá to moc krásně.. jen by to chtělo někoho kdo by letěl semnou, to by mi možná dodalo odvahy :D

Majak88 22.12.2015

Já jsem si spolu s kamarádkami objednala vyhlídkový let na balony.cz, konrétně na Karlštejn. Musela jsem teda sbírat velkou dávku odvahy, ale nakonec to byl zážitek na celý život. Na konci jsme dostali i certifikát a několik fotek, tak jsem si je na památku vystavila na poličce a strašně ráda na ten let vzpomínam.

šarli 23.11.2015

Ahoj já už jsem letěl,bylo to nejlepší a nejužasnějsí odpoledne. Prostě úžasný. Letěli sme asi 300 m vysoko, ale vůbec vám to tam navrchu nepřijde. Stoupání trvá kolem 3 minut. Já myslím že výšky se bát nemusíte, taky se necítím ve výškách nejlíp ale toto je úplně o něčem jiném, mít penízky letěla bych hned znovu :)

KAčules 21.09.2015

Tak já jsem s balony.cz letěla dvakrát, jednou s našima- v okolí Karlštejna a po druhé s kamarady nad Prahou. Let trval pokaždé něco přes hodinu,což je supr.Jinde máte lety kolem 45 – 50 minut a za tu stejnou ne-li vyšší cenu takže už v tomto je to tady supr. Během letu se fotí,po příletu je přípitek.Jinak stoupání trvalo kolem 2 minut,bylo to rychlý.Nahoře paráda,nádherný výhled a jak řikaš tak koš se nehoupe :)

Peterka 20.09.2015

dobrý den, a už jste letěli? nebo dárek byl jen pro muže? Zajímá mě jaké to nahoře je, jestli se ten koš nějak houpe a tak.. nebáli ste se? já bych strašně chtěla někdy letět ale bojí se že nedám tu výšku

Rudi 19.08.2015

Ahoj doporučuju projít si jejich stránky www.balony.cz :) ale krom prahy se daji objednat i na Karlštejn, Konopiště nebo třeba do Plzně

Majda 18.08.2015

Téééda mě by se hrozně líbilo proletět se balonem. A ty balony.cz letají jen nad Prahou? Nebo se dají objednat i do okolí?

Lída 30.07.2015

tak to musel být super dárek ale.. je možný ten let objednat jako dárek třeba ve formě poukázek?

Markétka 28.07.2015

Známá když se vdávala tak společně s manželem a svědky se vydali před hostinou na cestu balonem. Objednala to kamarádka na www.balony.cz (co dělala svědkyni) jako překvapení a mělo to velký úspěch :)

Maruna10 24.02.2015

já měla na svatbě ohnivou šou a moc se to hostum líbilo

tamca 23.10.2012

Čau letos jsem byla na svatbě bráchovi, jako konkrétní program tam žádnej nebyl, ale dost se mi líbilo, že jsme novomanželům přímo na svatbě vytvořili spolu s fotografkou nečekané blahopřání. Fotili jsme se různě po skupinkách s parukama a takovýma srandama, na místě se fotky vytiskly a my pak něco napsali

JarkaNe tamca 24.10.2012

Tak to mě připadá jako dobrej nápad, akorát mi nejde do hlavy, kam jste uklidili novomenželé?????

tamca JarkaNe 25.10.2012

No oni novomanželé se právě jeli fotit, měli fotografa a asistentku(jestli to teda píšu správně-snad se slečna neurazí), takže byli pryč s fotografem a mezitím se vše stihlo zorganizovat

JarkaNe tamca 26.10.2012

Perfektní fakt super, nikdo neměl nic podobnýho a ten fotograf se jak jmenoval nevíš?

tamca JarkaNe 28.10.2012

Nevěděla jsem, ale už vím*1*, brácha prozradil. Jmenuje se Kamil Jursa, má v Brně ateliér a webovky jsou www.fotojursa.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat