Diskuse na téma Bejvalka

Zdravím všechny přítomné :) Myslím, že je hodně žen, které se ve vztahu potýkaly s pojmem ,,bejvalka'' . Před nedávném jsem začala chodit s klukem, který je naprosto skvělý, doposud žádný problém. Až zničehonic po dlouhé době potkal svoji bejvalku, s kterou už není více jak rok. Byli spolu přibližně 2 roky a plánovali si kompletně celý život. Ona mu ale strašně moc ublížila, ranila, 2x se k sobě vrátili, ale neklaplo to z nějakého důvodu. A ona mu po tom setkání začala vypisovat. A ten můj přítel teď zjistil, že k ní vlastně ještě něco cítí a to nejen nenávist, takže teď neví co chce. Požádal mě o pauzu, že spolu stále chodíme, ale že sa teď nebudeme stýkat, aby měl čas a prostor na promyšlení, s kým vlastně chce být. Tak a proto sem píšu, aby mi zkusil někdo třeba poradit, nějaký názor, jak sa mám zachovat či postupovat. Předem děkuji

Laugher 03.01.2017

Já bych tak rychlé závěry jako ukončování vztahu rozhodně nedělala. Spíš bych si o tom v klídku a pohodě promluvila. Aspoň zjistíš, na čem vlastně jste

Renda 28.12.2016

Vykašli se na něj okamžitě! Už s ni i sexuje ale sám tě má jako pojistku co kdyby mu zase ublížila...... Jak se stýká kdokoliv s bejvalkou/ bývalým a nemůžou bez sebe být ať jdou k sebe stejně vzdy na tom budou hůř vzdy než předtím ale to už Tebe bude jedno už budeš mít chlapa který ví co a koho chce.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat