Diskuse na téma Antigravity jóga

Ahojte, potřebuji radu - chodíte někdo na antigravity jógu? jak to probíhá a jak se vám to líbí? chtěla bych to vyzkoušet, ale nejsem si jistá, trochu se bojím, abych natrefila na dobré lektory… nemáte tip?

Kamila 27.06.2014

No, jak to tady čtu, vypadá to všechno bezvadně, ale není to přece jen nějak nebezpečné? Co když se člověku stane, že z té sítě prostě vypadne ven? :-O Jak jsou ty sítě vysoko pověšené, když jste říkaly, že se ještě vždycky nějak seřizují?

Nuficek Kamila 22.07.2014

Ne, myslím že když budeš poslouchat co říká lektorka a řídit se tím, tak se ti nic nestane a kdyby ses tam náhodou zamotala nějak, tak ona ti samozřejmě pomůže :-D a ty sítě nejsou nijak moc vysoko, když stojíš, tak by ti ten dolní okraj, když ho stáhneš, měl dosahovat zhruiba na bedra :-)

Kamila Nuficek 26.07.2014

Jo, dobré, děkuju :-) koukla jsem se radši ještě na nějaké video, abych si to dokázala představit a nijak moc vysoko to opravdu není :-) jen mám trošku obavy z těch prvků, co se dělají hlavou dolů :-D abych to zvládla :-O ale zase je to dobrá výzva :-P

Alice 27.05.2014

Ahoj holky, chci se zeptat na té Křižíkové mají i poledance http://www.poledance-praha.cz/poledance/? A byly jste tam někdo na poledance? Protože já to chci vyzkoušet a mám celkem strach, není tady někdo kdo s tím chce začít a je z Prahy, že bychom třeba šly spolu? :-)

Nuficek Alice 19.06.2014

Jo, mají tam poledance, já tam na něj chodím, je to tam super, moc příjemné lektoryk tam jsou, jinde jsem to ani nezkoušela, jak se mi tam líbí :-) jestli je to u tebe stále aktuální, tak klidně spolu jít můžeme :-) napiš mi kdyžtak soukromě do zpráv a můžem se domluvit :)

Rumburacka 26.05.2014

Děkuju moc všem za reakce a zkušenosti a taky za doporučení :-) hned jak mi tady Hajanka napsala, tak jsem si podle odkazu našla to studio a zašla tam a jsem moc spokojená, antigravity je prostě bezva věc, moc se mi to líbí, doufám, že u toho vydržím co nejdýl :-D

Angee 24.05.2014

Hej, je to úžasný, určitě ji zkus :-) i když třeba normální jógu moc nemusíš nebo moc neznáš, tak to vyzkoušej, je to sice v něčem podobný, ale v dost věcech zase jiný... a to létání je fakt hrozně uvolňující, zapomenu vždycky na problémy, na starosti, na stresy a taky miluju záverečný odpočívání a protahování v síti, kdy je tam člověk celej jakoby zabalenej :-D

AmyW 19.04.2014

Já létající jógu miluju <3 vyhovuje mi daleko víc než ta klasická :-) a je pravda, že musíš zapojovat svaly celého těla, takže pokud plánuješ chodit pravidelně, tak můžeš potom čekat nějaké ty výsledky v podobě pěkné postavičky :-D

Hajanka 17.04.2014

No je to cvičení v takových zavěšených sítích :-D na začátku ti lektorka seřídí síť na tvou výšku a pak se normálně cvičí, je to super protažení a relax, ale i posilování celého těla, takže pokud chceš nějaké ty svaly :-D můžeš se zkusit podívat na fitko kam chodím já, tady http://www.poledance-praha.cz/kontakt/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat