Diskuse na téma Umělé řasy

04. 08. 2014 | Prosím o radu

Máte někdo zkušenosti s umělýma řasama? Zajímalo by mě, jak to s nimi je, moc se mi to líbilo na známé a ráda bych si je pořídila :)

ElaKrej 26.11.2018

nejlepší jsou Ardell a lepidlo Duo, ještě od Mac mají být dobrý, ale ty jsem nezkoušela

Laugher 14.02.2017

Tak s umělými řasy teda zkušenost nemám

Kamika 17.03.2015

Ahoj, neobjednávala jsem tam ofinu, ale objednávala jsem tam řasy a ty byly ok, ani nebyly podle mě tak drahé, už působí na trhu 5 let, tak asi nějakou dobrou kvalitu mají, jinak by tak nevydrželi :)

Terula 11.03.2015

Mně se líbí, že na té stránce dávají i jeden pramínek jakože zdarma, takže si můžu zkusit, co by mi třeba slušelo, nějaký jiný odstín nebo délka.

Marketka15 25.11.2014

Náhodou jste si na té stránce krom řas neobjednávaly ofinu, co? Zkoušela jsem procházet plno diskuzí a tato stránka byla zmiňovaná docela často…

Eiska 24.11.2014

Já jsem se třeba potkala s kolegyní, která měla úplně dlouhatánské husté vlasy a chtěla je alespoň částěčně shodit, tak si říkala, že je prodá, ať z toho taky něco má :)))

Fantaska 20.11.2014

To máš pravdu, docela byznys, dívej :D http://www.clip-in-vlasy.eu/vykup-vlasu

Tichavka 12.11.2014

Všimly jste si, že na té stránce je i výkup vlasů? To je docela divné, nemyslíte? :D Já teda vím, že z něčeho ty příčesky musí být, ale stejně :D

Gabuška 26.10.2014

Já už ani nevím, na které stránky jsem se dívala, ale tyto mi nejsou povědomé :) Mrknu na ně, díky :)

Fantaska 20.10.2014

A dívala si se třeba sem? http://www.clip-in-vlasy.eu/category/nalepovaci-rasy-k-prodlouzeni/39 já jsem z této stráky objednávala, takže můžu doporučit :P

Gabuška 14.10.2014

Já mám právě kamarádku, která je umí lepit, takže si je jen koupím a zbytek udělá ona :) Jen nevím, kde je koupit, prolezla jsem už celý net a nic moc jsem nenašla :-/

Tichavka 17.09.2014

To má fantaska pravdu, já jsem taky viděla tak i tak :) Chceš si je kupovat a dělat sama? Nebo chceš jít do salónu? V tom bude asi trošku rozdíl :-/

Fantaska 03.09.2014

Ono asi záleží, jaké ty řasy jsou, jestli jsou kvalitní nebo ne :) Znám lidi, kterám to řasy zničilo úplně, jiným zase jen malinko, záleží na kvalitě a na nalepení :P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat