Diskuse na téma Měření složení těla

Ahoj všichni, chci začít konečně zdravěji žít a tak se chystám, protože sama moc nevím co a jak, do nějakého centra, kde mi poradí a případně nějak sestaví jídelníček, nebo doporučí dietu, ale chtěla bych aby tam dělali hlavně takovéto vyšetření těla, kde zjistí kolik má člověk v sobě tuků a svalů a vody atd., případně bych ráda vyzkoušela i měření srdeční frekvence, ale nemám nic osobně zatím vyzkoušené, nevíte o něčem dobrém ve Vyškově? Děkujii

Mirka 12.12.2018

Má tady některá z vás předsevzetí, že od nového roku sundá nějaká kila ? Budete se s tím prát samy nebo si budete platit nějaké poradce ? Pokud ano můžu dostat doporučení ? Prosím jen Praha a okolí

Benka 25.07.2018

taky jsem na to byla a když mi řekli kolik vody mám v těle, tak jsem si ještě cestou domu koupila přípravek na odvodnění a div se světe, měla sjem hned dolu tři kila. Za mně super

Dita Benka 27.07.2018

taky jsem to tak měla. Byla jsem na měření složení těla a pak mi hned poradili přípravek na odvodnění těla. Je to super vec, od té doby to dělám pravidelne

Kamila 30.06.2018

takže to řekne i množství vody v těle?

Kočanda 26.09.2014

MilkyBoo - teď se tak koukám na jejich web a co nevidím! :-D nějaká akce na hubnoucí program zdarma či co :-D mrkej a sleduj http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg *4*

Adriana Kočanda 28.09.2014

Ahoj, a když tedy znáte ten Royal Day, nezkoušela jste tam některá tu Cambridge dietu? :-) já jsem o ní právě slyšela od různých známých, že je celkem nenáročná na čas, ale účinná, kalorie se prý vůbec nepočítají atd.? nevíte někdo? :-) kamarádka s ní hubla a má dole asi 8 kg, což je úžasný, ale chtěla bych se právě takhle vyptat ještě víc lidí, než se do toho sama dám :-)

MilkyBoo 06.09.2014

No, tak to zatím neberu a nepiju, ale už jsem o tom slyšela, o mladém ječmenu určitě :-) tak uvidím, co mi poradí na konzultacích, třeba to vyzkouším nakonec taky :) a jaká jsou ta vyšetření se chci ještě zeptat - není to moc bolestivé, nebo nepříjemné?

Kočanda MilkyBoo 24.09.2014

No, tak to nevadí, není to nutnost, ale mně třeba ten mladý ječmen fakt asi pomáhá na imunitu, protože od té doby co ho piju jsem nebyla nemocná vůbec :-) no oni ti tam kdyžtak řeknou co a jak a uvidíš :-) kt vyšetřením: určitě bolestivá nejsou, jen budeš mít na sobě chvilku elektrody a jinak nic, takže vůbec se nestresuj :-)

Kočanda 25.08.2014

Ahojky, já mám třeba v tomto směru dobrou zkušenost se salonem Royal Day, sice chodím v Brně, ale ve Vyškově je taky pobočka tuším, kdyžtak si to tady zkontroluj http://royalday.cz/ ;-) ta dělají vyšetření různá možná, ty dvě co píšeš jsem i podstoupila a jsou myslím dost užitečná, potom v salonu poskytují i konzultace, takže to s tebou vyhodnotí a kdyžtak ti navrhnou nějakou dietu, nebo úpravu jídelníčku a pak když budeš chtít můžeš dál docházet na konzultace a být tak "pod kontrolou" pěkně :-D v salonu jsou hrozně milí, takže je to i příjemná věc pro mě vždycky :-)

MilkyBoo Kočanda 25.08.2014

Super! Koukala jsem na to a ve Vyškově, je to taky, máš pravdu, takže to nebudu mít vůbec daleko :-) je super, že to mají spojené i s tím poradenstvím, nechtěla bych si nechat "jen" udělat testy a pak nic, budu ráda když mi to někdo vysvětlí a poradí co a jak dělat dál a jak moc je to se mnou hrozný :-D

Kočanda MilkyBoo 26.08.2014

No vidíš, tak to je fajn :-D taky jsem ráda, že to mám blízko, ale jak jsem teď koukala na jejich web a viděla, že v Olomouci mají nějakou akci na cvičení s osobním trenérem, tak bych se tam hned přestěhovala :-P doufám, že něco takového udělají i v Brně a ve Vyškově :-D až tam zas půjde na konzultaci, tak jim to zkusím navrhnout :-) jo a ještě mě napadá, pokud taky bereš chlorelu nebo piješ mladý ječmen, tak ty tam taky mají ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat