Diskuse na téma Oblečení pro mimča

21. 10. 2014 | Batole

kde je nakupujete, maminky? :)

Mája 29.11.2021

dost jsem nakupovala všude možně ale nejvíc asi taky na postylky-vybaveni.cz mimo jiné i další potřebné věci, je super že je to vše na jenom eshopu takže spousta ušetřeného času :-)

Alice 18.06.2021

Ahojky, já nakupuju tady https://www.postylky-vybaveni.cz/kojenecke-obleceni-3?page=367&section=vs-AjaxFilterPart mají tam moc krásné a neokoukané oblečení pro mimi :-) Narazila jsem na tu stránku poměrně nedávno, a koukám tam pořád a pořád co bych ještě objednala :-D mají toho tam spoustu:-)

VerčaZ 22.02.2015

Ty už jsem neviděla ani nepamatuji, bohužel to nějak upadlo, ale i mně se to líbilo :)

Gabuška 15.02.2015

Přesně, nad nějakou tou svítící jsem přemýšlela. Já když jsem bývala menší, tak nám rodiče lepili na stěnu svítící hvězdičky a komety a já jsem moc ráda usínala.

Liduška 26.01.2015

Ale jo, i stavebnici nějakou máme, je taková svítící, docela se vyjíma v dětském pokojíčku když se zhasne :P

VerčaZ 25.01.2015

My jsme teda dostali tuto hrací deku od rodičů http://www.dupydup.cz/hracky-2/deka-hraci-zelvicka-s-micky/ ale nevím, nemyslím si že by to bylo z internetu, každopádně je to to stejné a je to bezva :)

Gabuška 16.01.2015

Náhodou stavebnice, hračky nebo tak jste tam neobjednávaly?

VerčaZ 22.12.2014

Jooo, ta je moc pěkná, já jsem tam už pokoupila nějaké ty dupačky a teplejší oblečení do kočárku, tak snad tu zimu nějak přejdeme :)

Marketka15 14.12.2014

Já jsem zrovna teďka objednávala tuto vestičku http://www.dupydup.cz/bundy--vesty/vesta-pidilidi-fialova-2/ tak jsem moc zvědavá, jaká bude :)

Liduška 26.11.2014

Jojo, mám ho už delší dobu odzkoušený :) A to oblečení co tam mají je slaďoučké <3

VerčaZ 20.11.2014

Díky holky, a ty teda nakupuješ z tohoto obchodu?

Liduška 12.11.2014

Přesně jak říkají holky, zkus se podívat sem dupydup.cz, určitě narazíš na inspiraci :P

VerčaZ 29.10.2014

Já nakupuji pro úplného novorozence, takže ty nejmenší velikosti :) Je pravda, že v tomto je výhoda, že když koupíš větší, tak doroste a nemusíš nic řešit :) Jenže hlavní důvod je, aby materiál byl dobrý, abych nekupovala něco, cobude hnusné :)

Kacinka16 28.10.2014

Tak asi záleží na jak velké mimčo :P pro prťátka nakupuji na internetu asi je mi jedno jestli trefím nebo netrefím velikost, doroste do toho :D a pak už asi všde, stejně to časem roztrhá, zašpiní a tak podobně :D

Liduška 27.10.2014

Tak různě, kde na něco co se nám hodí narazím, tam něco koupím.. Občas na něco pěkného narazím na netu a zkusím to koupit, zatím jsem se doteď vždycky trefila do velikosti, naštěstí…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat