Diskuse na téma nákupy v internetových obchodech

26. 10. 2014 | Pro šikovné ruce

Jaké máte zkušenosti s nákupy v e-shopech? Chystám se nakoupit nějaké potřeby na tvoření, ale nerada bych naletěla podvodníkům nebo nakoupila nesmysly na nic :-)

KlaraB 21.03.2024

Doporučuju Dionelu, měli jsme problém s vodou, původně jsem vodu převařovala, ale to se nedá. Takže to vyhrála filtrační konvice. Používáme denně, nejlepší kup.

EvaCh KlaraB 25.03.2024

Máma má konvici a je pravda, že ta voda se mi pak pije líp :D Až se narodí malá tak ji začnu taky používat, i chuťově je to znát.

Thea 25.10.2023

Ahoj holky, máte nějaké doporučení, kde sehnat značkový kvalitní spodní sportovní prádlo? Za nějaké rozumné ceny, prosím.

Zuzka Thea 26.10.2023

Nakupuju skoro všechno online, nepotrpím si moc na nakupování v kamenných obchodek, kabinky, zkoušení oblečení, to světlo tam a zrcadla, fůůů, nic moc pro mě, takže vše jedu online a případně vrátím, když nesedí. Poslední dobou jsem si oblíbila Lucyto.cz, tam mají značkový prádlo i sety za dobrý ceny, sportovní taky, koukni, určo vybereš.

Danka 26.07.2023

Holky a mohu vědět kde jste kupovaly takové maličkosti do kanceláře třeba? Věšáky, skříňky zamykatelné, botník? Potřebuji trochu dovybavit kancelář a chtěla bych něco kvalitnějšího co se hned nerozbije.

Berunda Danka 28.07.2023

Čauko, já jsem si teda zařizovala pracovnu- kancelář a volila jsem stránku Designoutlet. Tam mají docela dost věcí do kanceláří i bytu, od věšáků, přes křesla po jídelní stoly. :) Za mě tedy kvalitní nábytek a doplňky. :)

Danka Danka 01.08.2023

O té jsem neslyšela, tak děkuji podívám se. Mohu se zeptat zda věci doručují nebo si je budu muset někde vyzvednout? Ráda bych doručení domů, abych se s tím nemusela někde trápit. A zboží předražené? Chtěla bych kvalitnější, ale zase ne vrazit do toho desítky tisíc.

Berunda Danka 02.08.2023

Určitě je možné doručení, jen si hlídejte aby bylo zboží skladem, jinak se zásilka může opozdit. Zboží právě nemají vůbec předražené, řekla bych že velmi dobré ceny. Podívejte se sama https://www.designoutlet.cz/designovy-nabytek-pracovna-kancelar. Věřím že si vyberete a budete spokojená. :)

Lenana 30.05.2023

Mám teď nový moderní byt a chtěla bych vybrat i takové doplňky, něco neokoukaného co není za každou výlohou, máte doporučení? :)

Miška Lenana 31.05.2023

Taky zrovna vybavuju nový byt, ještě sháním nějaké doplňky do kuchyně, skleničky, prkénka a takové drobnosti, které bych chtěla mít nějaké originální abych neměla všechno koupené narychlo jenom aby to bylo jako doteď.

Kiska Lenana 19.06.2023

Já mám hodně věcí z https://www.bakly.cz/ podle mě tam mají takové originální a designové kousky za super ceny, které jsem jinde neviděla :-)

Klára Lenana 26.07.2023

No jak píše Kiska, tam si určitě vybereš. Mají tam moc hezké věci, moderní, kvalitní. Co se týče dekorací mají široký výběr věcí i na zahradu. Takže kdo hledá luxusní kousky, tak věřím že tam si vybere. :)

Hildegarda Lenana 17.11.2023

@Kiska Taky mám e s tímto eshopem moc dobrou zkušenost. Seženeš tam spoustu věcí do domácnosti. Moc hezkých a kvalitních.

Mia 16.12.2021

Kde ráda nakupuju, tak je www.e-utulnydomov.cz kde mají moc pěkné bytové doplňky.

Sandra Mia 01.02.2022

Přes e-utulny domov mám teď objednaný dárek pro přítele na Valentýna. Mají tam teď -20% slevu na všechno valentýnské, tak jsem toho využila :)

Ella 02.05.2021

Ahojky holky, taky mám dotaz... :) https://www.koralek-obchod.cz/, zkušenosti? :) Nakupujete tam některá komponenty?

Laugher 26.01.2017

Záleží na tom na jaké stránky chodíte

Kristiiina 27.12.2015

Já moc ráda nakupuju kosmetiku na mamadiva.cz A jsem moc spokojená, žádné čekání, balíček mám doma vždy do 2 dnů. tak doporučuju

vašek 26.12.2015

http://www.bestdarky.cz/ spokojenost a kvalita

renik.71 26.12.2015

Také mám dobré zkušenosti s nakupováním on-line. Ceskekoralky například skvěle fungují. Navíc jeden ušetří často i na poštovném protože je často možné odebrat zboží přímo na prodejně či různých uloženkách.

benca 22.12.2015

nekupujem cez eshopy moc, takze neviem pomoct, rada kupujem v kamennych obchodoch, cez eshop nemozem veci ohmatat

Hanča 21.12.2015

Ahojky všichni, dnes už je internetový obchod na takové úrovni, že se nemusí člověk obávat podvodu ani nepříjemností. Časem se všichni lumpové vychytali a dnes je tedy spoleh. Navíc to ušetří spoustu času a zboží je mnohdy levnější. Teď jsem si objednala, na pro mě neznámých stránkách Design Outlet a všechno bylo v pohodě. Zboží přišlo v pořádku a poměrně rychle!

Jitka Hanča 22.12.2015

Ahojky všichni, mám zkušenost zatím vždy dobrou. Dokonce jsem už i přes internetový obchod dokázala zboží vrátit s navrácením peněz a proběhlo to v pořádku. Třeba řadu parfémů se výhodněji nakoupí přes net! Manželovi jsem koupila i nějaké doplňky stravy na erekci, které vyšly taky líp než koupené v kamenné prodejně.

Nasťa 25.11.2015

Jaká je doba dodání z toho obchodu látkyprovás ???

Simona Nasťa 09.12.2015

Látky které jsem objednala já byly na skladě a přišly mi do tří dnů:)

Nasťa Simona 20.12.2015

A musí se ty látky brát po metrech nebo jde si tam koupit i menší kousek nějaké látky?

Simona 12.11.2015

Myslím že nakupování v eshopech je daleko praktičtější a lepší než se zběsile honit po obchodech.. Teď jsem narazila na výborný eshop s úžasnýma látkama http://www.latkyprovas.cz/ tak pokud by se tu našla nějaká šikulka co také ráda šije tak mrknout sem, je tu obrovský výběr všech různých látek a za dobrý ceny. Já teď nakoupila pár látek a jsou fakt moc pěkné i v reálu

Klára Simona 15.11.2015

Ahoj Simono, už jste látku zkoušela i prát? Neslízají barvy? Mám z jiného obchodu zkušenost takovou, že po vyprání barvy bledly a látka nebyla tak pěkná jako předtím tak už jsem hodně opatrná a dám jen na doporučení.

Simona Klára 20.11.2015

Z jedné látky jsem ušila povlečení do postýlky. Zatím jsem prala dvakrát ale barvy drží výborně, neblednou nebojte, alespoň zatím u mě s látkami opravdu velká spokojenost

Klára Simona 23.11.2015

Tak to je bezvadný, budu vám věřit. Ještě se podívám i jinde ale objednám nejspíše odtud. Děkuji za tip :)

Prim 31.08.2015

To máš docela dobrý nápad Mončičáku *3*

Mončičák 31.08.2015

Já jsem třeba o eshopu, kde prodávají květiny slyšela od kamarádky a docela se mi to líbí, ještě kdyby sis mohla vytrořit nějakou kombinaci květin, tak by to mohlo být taky fajné :-P

Stanka225 31.08.2015

Ono je to tak vždycky, že květiny ten dům prodýchají a prosvětlí a nevím co všechno :)

Fantaska 30.08.2015

Já jsem si objednávala jen do vázičky, ale brácha si objednal i na hotel pár, že je dá na každý stůl :) je fakt, že měly docela úspěch, protože ten hotel tak trošku prozářily :)

Stanka225 28.08.2015

Je tak do vázičky sis objednávala jo? *1*

Fantaska 27.08.2015

Tak jsem objednávala z té florea.cz tulipány :) opravdu nám domů došly hrozně krásné! :o


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat