Diskuse na téma puzzleroom

21. 11. 2014 | Zábava

Ahojky, nedavno jsme s pritelem byli v praze na spolecensko-zazitkove hre a mohu jen doporucit. Jmenuje se puzzleroom, tak jenom kdyby nekdo o vanocich nevedel do ceho pichnout, tak je to opravdu velka zabava a jako parta lidi se tam taky da zajit. Namohli jsme si pekne mozky *2* je to neco na zpusob pevnost boyard, tak jestli jste to nekdy videli tak urcite chapete, ze logicke mysleni k plneni ukolu je opravdu potreba :)

Pavla 24.01.2017

Koupili jsme puzzle od Design Outletu, které mi nazdobili pokoj poté, co děti složily obrázek. Moc je to baví. Dokáží se u toho dlouho soustředit.

Laugher 05.01.2017

Je to opravdu výborná zábava ať už pro velkou skupinu lidí nebo pro rodinné příslušníky, kteří pořád nechtějí jen sedět doma, takže vřele doporučuji

Vanesa 30.12.2016

Ahoj lidi,mám v plánu příští rok vyzkoušet nějakou tu únikovou misi v puzzleroom,jsem moc ráda že jsem si mohla přečíst i vaše pozitivní příspěvky na tuto zážitkovou hru, už se tam moc těšíím!!!

Lucka 16.12.2016

Mne se to moc libi ten napad celkove jaky maji v puzzleroom. Urcite jak tam vyjedeme cela parta tak to vyzkousime. I ty mistnosti vypadaji velmi zajimave.

Kamila Lucka 19.12.2016

vyzkousel jste nekdo i tu unikovu misi? to by me zajimalo nejvic asi. *17*

andrej Kamila 20.12.2016

Hej tak ta unikova mise je fakt bomba! Urcite doporucuju tam zajit! I ty mistnosti jsou skvely, me to bavilo moc, jsem i soutezivej tak jsem v tom videl i neco vic haha :D

Adam 13.12.2016

Byli jsme tam s partou na te unikove hre Tajny agent a moc se nam to libilo urcite se tam chystame znova tam zajit a vyzkouset i nejake jine ty mistnosti a i ty mise

Martina 15.11.2016

Já jedině na internetu, mám toho hodně na bedrech. Moje práce, manželovo podnikání, děti. Takže opravdu není čas chodit na nákupy hraček, takže to zfouknu na www.rajhracky.cz a jsem vybavená.

Helena Martina 22.11.2016

Jako abych řekla Helčo pravdu, tak já jsem taky zvyklá na to pohodlí, kdy nechodím po obchodech, netlačím se s lidmi v uličkách. V pohodičce doma vyberu hodím do košíku a přijde mi to "pod noc"..

Martina Helena 26.11.2016

A kde nakupuješ hračky ty?

Žaneta Martina 30.11.2016

Já právě nakupuji na rajhacky, protože je to v pohodlí domova.

Petra 26.10.2016

Já ne, co jsem byla v Hamleys, tak si nenechám ujít zážitek, abych si ho neprošla.

Adriana 26.10.2016

Nakupujete někdo hračky na internetu? Já jsem si na to zvykla a je to nejpohodlnější.

Hana 03.10.2016

V okolí Prahy by jste děti jak zabavili?

Petra Hana 16.10.2016

Jedině www.hamleys.cz nejelpší volba na rodinný den.

Hana Petra 24.10.2016

To je hračkářství? Dívala jsem se na stránky nebo nějaké zábavní centrum?

Petra Hana 25.10.2016

Nejstarší hračkářství na světě. A na stránkách www.hamleys.cz jsi mohla poznat, že je to hračkářství.

Irena 26.08.2016

Myslím, že ne. Ale v Brně nebo v okolí je taky plno super věcí. Například westernové městečko, to je suprové pro děti a i rodiče si to užijí.

Valča 19.08.2016

A mají to i v Brně? My určitě se nedostaneme nikam dál...

Martaa Valča 26.08.2016

Jj, v Brně je jich spousta, zkuste googlit pod názvem úniková hra. Jedna taková místnost je třeba na Masaryčce v centru.

lucka 31.05.2016

Ja jsem byla na te unikove hre puzzleroom a doporucuji to vsem je to fakt zabava :D

Dana 15.02.2016

Ahojky, my jsme si koupili k Vánocům taky puzzle. Jsou zároveň i bytovou dekorací, což je ve spojení příjemné zábavy s užitečnou výzdobou do bytu. Moc jsme se pobavili.

Ilonka 26.01.2016

Chystáme se tam někdy kolem Valentýna, každej kdo na tom byl si to strašně chválí, zatím uvažujeme o místnosti tajný agent, už se nemůžu dočkat.:)

StankaHoy 25.11.2014

Ahoj to zni super zajimave. <3 zkusim to zamluvit s bandou den pred silvestrem at mame nejaky rozptyleni :D pevnost boyard jsem sledovala v televizi jako teenager porad *3* diky moc za tip mrknu jim na stranky

Niccol StankaHoy 03.12.2014

Jojo myslim ze jako parta to bude jeste vetsi sranda, ale pozor max 4 lidi ju tak jestli je vas vic tak se nejak rozdelte do ctvrericek ;-) joo oni pevnost boyard hlavne opakuji i na prima cool a fakt je to hodne podobne tomu stylu. <3 stranky jsou kdyztak puzzleroom.cz

StankaHoy Niccol 09.12.2014

Jojo divala jsem se ze maxilane 4 no, ale napsala jsem deckam na fb a nakonec asi pojedem jenom 4 takze v klidu :-D jsou lini no.. Faaak? to se nekdy na primu cool mrknu teda *4* myslis ze by to slo dat i jako voucher, ja teda nejsem z prahy ale ze bych tam napsala email nebo zavolala a domluvila se? ty jsi z prahy?

Niccol StankaHoy 16.12.2014

tak to vam to jeste ulechcilo enjake reseni ze jedete jenom 4 , tak to jsem rada ze jsem dobre poradila :) joo ja nekdy kdyz to stihnu z prace tak se koukam :D nekdy jsou ty ukoly teda pekne tezky! *2* jasne voucher urco muzes zaridit. ja jsem z prahy no tak jsem se tam stavila a vyzvedla ho. zkus jim tqam napsat nebo asi spis zavolat, to je podle me lepsi!

Niccol Niccol 16.12.2014

*ulehcilo omlouvam se za chyby pisu ve spechu :D*3*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat