Diskuse na téma Kávovar

26. 11. 2014 | Oblíbené značky

ahojky, jen se chci pochlubit, že jsem mamce (milovnicikávy) objednala kávovar a když jsem ho rozbalila opravdu předčil má očekávání, tak chci jen doporučit! :-) zde prikladam i odkaz na net, kde jsem objednavala dodani do 2 pracovnich dnu jelikoz byl kavovar jeste na sklade, coz me pred vanocema hodne mile prekvapilo. https://www.facebook.com/gurucaffe.cz :tleskani myslim ze jako darek kvalita a vzhled na jednicku s hvezdickou. Copak vy ostatni? budete taky objednavat darky pres net? :-D

Katka 28.03.2023

Musíme koupit nový kávovar do práce, propouští nám nádržkou vodu, tak si ráda nechám poradit jaký je good :)

Simona 21.01.2023

Já jsem kávovar dostala na Vánoce od našich a rozdíl je to obrovský pít rozpustnou kávu nebo zrnkovou. Divím se, že jsem si ho nepořídila už dávno.

Denisa Simona 06.02.2023

Jaký kávovar si dostala? Pákový nebo automat? :)

Simona Simona 06.03.2023

Dostala jsem pákový od Oravy a i když jsem z toho měla obavy, že to nebudu umět obsluhovat, tak je to nakonec velmi jednoduchá záležitost.

Denisa Simona 20.03.2023

Dívala jsem se, že mají tady tento https://www.orava.eu/cz/cs/pakovy-espresso-kavovar-es-300. Jak se s tím pákovým pracuje?

Sandriskaa 10.12.2014

Ahoj, jojo ja budu urco objednavat darky pres internet a zda se mi ze kazdej rok je to se mnou horsi a horsi a pristi rok podle me objednam uz snad uplne vsechno z internetu :D koukala jsem na kavovary a opravdu krasny!! <3 bohuzel takove veci jsou nad muj rozpocet ale videla jsem ze je tam i prazena kava a to zase moje babicka miluje, tak mozna ze objednam tu kavu. mas tam s nejakou prosim uz zkusenosti, kterou by jsi mi doporucila? diky :-D

StankaHoy Sandriskaa 17.12.2014

Jojo u me se ty darky objednavane pres internet taky jen kupi :D No neboj se ja jsem to nekoupila sama slozili jsme se na to skoro cela rodina :) mamka si hodne potrpi na dobrou kavu a nejlepe tu prazenou :) Jinak jak rikas tak jsem mamce k tomu kavovaru objednala i kavu rovnou a ochutnala jsem to a moc dobra byla! Objednala jsem tu Cuba Turquino Lavado. <3 fakt doporucuju


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat