Diskuse na téma Catering na svatbu Brno

16. 01. 2013 | Svatba

Ahoj všem a zároveň prosím o radu.Plánujeme s přítelem svatbu a sháníme dobrou cateringovou firmu, která by nám zajistila na svatební den veškeré občerstvení a vše kolem toho.Svatba bude na kousíček za brnem,ještě se s přítelem dohadujeme o termínu,mě by se moc líbila venkovní svatba, on je zase proti.Každopádně nevíte o nějaké firmě,která by nám to jídlo mohla zajistit?Díky

miška4 28.02.2022

Kdo řeší už má catering vybavený a řeší menu tak krásně nám ho udělala Svatbomilka. Mohli jsme si vybrat z různých materiálů na který jsme chtěli natisknout a výsledek vypadal moc hezky.

Luciuss 21.10.2020

Mohla bych se zeptat, od koho? a byla jste teda spokojená se vším? cena, množství, chuť a celková služba?

Jirino 20.10.2020

Určitě si zjistit co nejvíce referencí. Ale hodně poznáte potom i na schůzce, nám to docela trvalo, ale nakonec se nám podařilo v Brně najít super catering na svatbu

Luciuss 15.10.2020

Jaké máte zkušenosti s cateringem na svatbu? Nějaké pro a proti? Podle čeho to vybrat? Jen podle kvality jídla nebo i služeb?

Jana 24.08.2018

Ivano moc dekuji myslim ze uz jsem o nich nekde neco cetla tak se na ne podivam a kdyztak zkontaktuji. *16*

Ivana 20.08.2018

Jani urcite se podivejte na odkaz yachtwedding.cz je to cestovni kancelar co ma tady v cesku opravdu dobre jmeno a jsou to profici v oboru. :)

Jana 14.08.2018

Ahoj holky, shanim nejakou cestovni kancelar, kde by mely v cene nebo primo na mauriciusu delegaty ceske, bojim se ze kdyby se neco prihodilo, ze bych to samotna nebyla schopna vyresit a neklaplo by to..

Vavříková 25.04.2018

Doporučíte mi dobré místo na svatbu v Praze? ... děkuji

Sylva Vavříková 28.04.2018

Záleží co od svatby očekáváte. My ji měli s manželem docela velkou o 60ti lidech a oslovili jsme ohledne cateringu tuto firmu https://www.incatering.cz/cs/proc-intercatering

Vavříková Sylva 30.04.2018

ahaa, to nevypadá vůbec špatně...a domluva snimi dobrá? Udělali vše podle představ?

Sylva Vavříková 02.05.2018

To naprosto...jednali sme s jejich manažerem hned od začátku, na všem jsme se krásně dohodli a splnili vše do puntíku..výsledek byl dokonce nad má očekávání.. můžu jen doporučit

Ema Sylva 17.05.2018

Zajistí holky ta firma i výzdobu nějakou?

Sylva Ema 22.05.2018

no nám se postarali i o výzdobu :) udělali vše podle představ a našeho přání

Ema Sylva 27.05.2018

jo takhlenc tak to přesně potřebuju někoho takovýho.. a mají někde nějaké fotky akcí které už uspořádali?

Sylva Ema 29.05.2018

Tady jsou nějaká videa https://www.incatering.cz/cs/videa

Ema Sylva 09.06.2018

Děkuji jsou moc šikovní co jsem se dívala

Sylva Ema 14.06.2018

To můžu jenom potvrdit, v našem případě byli šikovní strašně moc, a hlavně ochotní při zařizování

Ema Sylva 18.06.2018

Musím říci že videa zaujala.. a takhle domluva snimi tedy vpohodě?

Sylva Ema 21.06.2018

Joo to domluva byla fakt úplně super, vážně na pohodu ve všem se snažili maximálně vyjít vstříc

Ema Sylva 25.06.2018

A ještě mě napadlo, dali vám už na začátku nějaký ten rozpočet aby ste věděli s čím počítat?

Katka 19.04.2018

Ahojky, prosim holky nemate nekdo doporuceni na cestovku ktera organizuje svatbu v zahranici? Dekuji *17*

Nikca Katka 23.04.2018

Mrkni na yachtwedding.cz je to cestovka s dlouhodobou zkusenosti a cetla jsem na ne same pozitivni recenze. :) Tak preji at hezky vyberete, mate jiz vybranou destinaci?

Katka Nikca 24.04.2018

nikčo děkuji, ano itálie. tak my je zkontaktujeme.

Lída 15.11.2017

Máme svatbu příští rok, potřebujeme sehnat catering, bude to náš nejhezčí den.

Marci Lída 27.11.2017

A co ten www.incatering.cz? Ten by se ti nezdál dobrý, psalo se tady o něm už.

Kája 26.10.2017

Nemáte někdo zkušenosti nebo neslyšeli jsme o incatering.cz? Dívala jsem se na stránky a vypadá to velice dobře. Nevíte, zda by udělali i catering v Brně?

Luci Kája 29.10.2017

My s nimi spolupracovali, když naše firma slavila narozeni, ale v Praze. Zkus jim napsat.

Alice Kája 06.11.2017

Taky bych zkusila napsat. O nás se postarali, když jsem se vdávala. Zajistili nám luxusní catering pro 30 lidí.

Laugher 08.02.2017

Brixton catering

Maruška 11.10.2015

Dobrý den, sice to není firma z Brna, ale z Ostravy, ale třeba se bude taky někomu hodit. :) Jedná o čokoládovnu Amali, u které je i možnost objednávky. A to pralinek, dortů, dokonce i francouzských makronek. :) http://www.amalichocolaterie.cz

Emur 15.04.2015

Zdravím, my plánujeme svatbu na červen (chceme, aby bylo hezky, ale ne zase moc velké horko, aby se chlapi nemuseli potit v oblecích a ženským se neroztékal make up :D), protože bychom ji taky měli rádi venku. A momentálně právě hledám různé cateringové společnosti, abychom si sjednali ochutnávky. Ten hotel international znám, ale netušila jsem, že mají i catering, takže je zařadím do seznamu. Byli jsme u nich kdysi se snoubencem na naše výročí a moc nám tam chutnalo, tak jestli bude catering stejně tak dobrý, máme vítěze :D

Gertruda88 14.04.2015

já mám zkušenosti s cateringem z hotelu Internacional v Brně. Pořádali jsme rodinnou oslavu pro oba rodiče a bylo to zrovna v létě, tak jsme se rozhodli pro zahradní slavnost. Místa máme doma hodně,ale s jídlem jsme se nechtěli zabývat,takže jsme poptali několik firem a nejvíc nám chutnala právě z internacionalu a zamlouvala se nám i cena. Jídlo bylo opravdu vynikající a celá rodina byla nadšená. Nechali jsme si sestavit menu, které se jenom lehce doladila podle našich představ a pak už se mohlo v klidu slavit :)

Elina 04.03.2015

Catering pro svatby, se kterým jsme byli naprosto spokojeni: http://www.catering-rauty.cz/svatby ;-);-);-);-)

Sabina 04.03.2015

Ahojky, já osobně jsem nejdřív co se týká svatby nechtěla o cateringu ani slyšet, chtěla jsem malou svatbu stím, že se nabaštíme někde v restauraci jen s rodiči a konec. Když se ale provalilo, že se chceme brát, ze všech stran se na nás valilo kdy a kde a jak to bude a co bude dobrého a co na sebe, takže nakonec to byla svatba o 90 lidech...Obřad byl na úřadě jedné brněnské městské části, taky jsme využili možnosti pronájmu kulturního domu a jídlo jsme si nakonec nechali udělat po degustaci a zjištění báječného přístupu v Brněnském Internationalu.... Všichni byli z jídel nadšení a z celkového přístupu také a dodnes na naši svatbu a tu žranici vzpomínají s blaženým úsměvem...:-D

Luculus 21.11.2014

Tak my jsme cateringovou firmu nevolili žena se domluvila přimo s restauraci co by si představovala a zda je to možné a mile překvapili že nám vyšli maximalně vstřic a nemusel jsem platit žadnyho poskoka….

hary catering 11.04.2013

V dubnu a květnu jsme pro Vás připravili jedinečnou příležitost získat slevu až 30% na veškeré cateringové služby. Není v tom žádný háček! Pod pojmem ,,veškeré" opravdu myslíme VŠE! Např: - Rauty, barbecue party aneb garden party, - coffee break, snídaně (pracovní snídaně, business breakfast), pracovní oběd (Business lunch) - číše vína, koktejl, recepce, - smuteční hostiny - svatební hostiny, narozeninové oslavy - jednoduché občerstvení Sleva se také vztahuje na veškeré společenské akce při zahájení veletrhů, výstav, vernisáží, módních show, tiskových konferencí a také na kongresové sjezdy, firemní večírky a dětské oslavy. Nerozlišujeme akce velké nebo malé, všichni jste u nás vítáni. Těšíme se na brzkou spolupráci… Společnost hary catering poskytuje full servis v cateringové a gastronomické oblasti. Manager - milan.harajda@hary-catering.cz www.hary-catering.cz +420 777 724 442

Nikol hary catering 12.05.2015

Se svatbou zkušenost nemám, ale v tomto hotelu jsme v lednu měli celodenní školení a od snídaně do večera byl přes hotel domluvený catering, který hotel sám zajišťuje. Musím říct, že jsem se dlouho takto dobře nenajedla, a jídlo bylo velmi chutné a rozmanitost výběru byla obrovská. Pokud se tedy rozmýšlíte, kde spáchat svatbu, pracovní konferenci, či se přijít jen dobře najíst a užít si třeba jen romantický víkend ve dvou, určitě bych neváhala výběrem a tento hotel bych si zvolila.

tamca 28.02.2013

Ahoj jako svatební agenturu můžu doporučit weddingdesign, podívej se na jejich stránky a třeba to bude to, co hledáš


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat