Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jaký je kdo otec podle znamení zvěrokruhu

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

12. 5. 2019 | Děti a rodina

Otcovská výchova a přístup k dětem závisí i na tom, v jakém slunečním znamení se kdo narodil. Někteří muži jsou prostě díky hvězdám o trochu lepší tátové než ti druzí! Jak je na tom zrovna váš partner?

Beran

Otec Beran své děti oddaně miluje a je schopen se kvůli nim porvat třeba i s devítihlavou saní. Snaží se svým dětem přiblížit svět umění a je šťastný, pokud dosáhnou v životě dobrých výsledků.

Býk

Táta Býk toho příliš nenamluví, ale když už svoji ratolest pochválí, pak je to zasloužené. Od svých dětí občas očekává nemožné. Je zastáncem disciplíny a někdy je na své děti až příliš tvrdý. Přesto jsou muži Býci milujícími, vřelými a chápavými otci.

Blíženci

Otce Blížence nudí domácí práce a má tolik vlastních koníčků, že na své děti úplně zapomíná. Pokud ale do svých zájmů zasvětí své děti, může z něj být velmi dobrý táta. Autoritu si zpravidla tresty nezískává, ale dokáže až nepříjemně podrobně rozebírat různé události.

Rak

Muž Rak je opravdu rodinný typ a nečiní mu problém přijmout za své i cizí dítě. Děti mohou být zmateny jeho občas proměnlivými náladami, ale na druhé straně vědí, že se mu mohou s čímkoliv svěřit. Rak má s dětmi nekonečnou trpělivost, opravdově se zajímá o každý ukopnutý palec, rozbitou hračku nebo bolavý zub.

Lev

Lev je jako táta naprosto úžasný. Má nejušlechtilejší úmysly, srdce na dlani a neobyčejný zájem o svá dítka. Vymýšlí pro ně různé aktivity, věnuje se jim, je zdrojem podpory a ochotně se pro své děti obětuje.

Panna

Muži Panny zpravidla netouží po dětech. Přesto jsou velice svědomití otcové a nikdy neberou zodpovědnost vůči potomstvu na lehkou váhu. Táta narozený v Panně je pečlivý, snaživý, autoritativní a důkladný.

Váhy

Otce tohoto znamení nudí domácí povinnosti, a tak se raději věnuje svým koníčkům. Více si rozumí se staršími dětmi. Z jeho smyslu pro spravedlnost ale vždy budou mít prospěch všechny děti.

Štír

Existují dva druhy otce Štíra. Jeden je láskyplný a velmi na své rodině lpí. Ten druhý se dá označit za ukřičeného tyrana. Štíři jsou jako tátové ohromně intuitivní a umějí vycítit, co přesně je v té které situaci potřeba. Se svými ratolestmi si často vytvoří jakýsi vlastní způsob komunikace na neverbální úrovni.

Střelec

Tátové Střelci jsou vlastně takoví táboroví vedoucí, kteří mají za úkol udržet děti naživu, ale hlavně si to s nimi pořádně užít. Pro děti bude Střelec víc kamarádem než otcovskou autoritou. Čím budou starší, tím víc si s ním budou rozumět. Střelci občas bývají trochu nezodpovědní či roztržití, ale své potomky nesmírně zbožňují.

Kozoroh

Otec Kozoroh si dokáže poradit s domácími pracemi i výchovou dětí. Někdy je bohužel příliš přísný, chladný až necitelný. Jako otec je doslova ztělesněním těchto slov. Vždy bude v čele stolu – a to platí i pro pikniky. Na druhou stranu, dědečkové Kozorozi se báječně hodí na hlídání dětí.

Vodnář

Vodnář je spolehlivý, mírumilovný a trpělivě vysvětlující táta. Vymýšlí pro své děti hry a rozumí si hlavně s inteligentními potomky. I když třeba ani netouží stát se otcem, pokud se jím stane, vezme zodpovědnost plně do svých rukou.

Ryby

Na dětech a rodině otcům Rybám velmi záleží. Jako otec je Rybák starostlivý a vnímavý. Jeho děti vyrůstají v silném citovém zázemí, jsou opečovávané a spokojené. Učí je slušnosti, pořádkumilovnosti a pravdomluvnosti. Děti si s ním užijí spoustu legrace.

První září se blíží. Jak pomalu připravit malého školáka

Vepřová játra na víně

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z hrášku

15 hlasů
20min 313kJ 25 Kč

Rychlý a svěží salátek ze zeleného hrášku.

Brambory zapečené se zelenými olivami

16 hlasů
1h a 25min 429kJ 120 Kč

Zapečené brambory podle italského receptu.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více