Diskuse na téma Womanizer

10. 04. 2015 | Prostě sex

Přeji krásný den, měla bych takový dotaz ... Nedávno jsem na výloze jedné pobočky Erotic City v centru Prahy zahlédla něco o nové erotické hračce se zajímavým názvem Womanizer. Zaujalo mě to a chtěla jsem si zjistit, z jakého důvodu se honosí tímto jménem a zda zaslouženě. Inu,sedla jsem k internetu a začala pátrat, ale bohužel jsem objevila jen oficiální reklamy a informace. Píší tam, že je při stimulaci klitorisu velmi jemný a zaručuje opakovaný orgasmus i ženám, které s tím mají jinak potíže a to v zcela novém měřítku :-p Což mě celkem láká neb je to přesně to, co potřebuji *3* Nicméně nevím nakolik se dá této reklamě věřit a také bych ráda věděla jestli je to jen pro single nebo se dá použít i v páru, aby přítel nežárlil *1* Proto prosím, nemáte s tím někdo zkušenost? :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat