Diskuse na téma Nábytek do ložnice - ProSpánek

Dávám tip na obchod kde jsme koupili krásný a cenově dostupný nábytek do ložnice. http://www.prospanek.cz/ nebo kamenná prodejna ve více městech viz stránky. Mají velký výběr a podle mě nejvkusnější nábytek ze všech obchodů co znám.

Bety-tyna 28.05.2015

no musim uznat že nábytek mají opravdu hezký.hlavně se mi líbí že je opravdu ze dřeva ne jenom z dřevotřísky.to je hned jiná kvalita.a ani mi nepřijde tak drahy jak bych čekala od masivu…

miška4 16.07.2015

Právěže je to krásný masiv a není drahý proto se mi tak líbí.

anastaziaa 13.10.2015

Koupila jsem si tam nedávno s přítelem novou postel a noční stolky.Velká spokojenost!:)

Sandriskaa 25.11.2015

Zdravím, já jsem si s manželem vybrala pevnou dubovou postel, která má moderní design a jednoduché provedení. Dáme spíše na kvalitu, tak jsme nakoupili na doporučení známých u Design Outlet. Viděli jsme ji u nich osobně, tak jsme pak už jen objednali přes internet.

Majda 14.12.2015

ProSpánek znám, moc příjemné prostředí pro nákupy, vždy si vyberu, vlastně když něco takového sháním, jdu rovnou k nim a zatím mě nezklamali :-)

miška4 Majda 19.12.2015

Přesně tak, mají super výběr a vždy jsou ochotní a ceny jsou taky moc dobré když chce člověk kvalitní zboží.

Laugher 11.05.2017

Nábytek už máme


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat