Diskuse na téma Zahradní nábytek- tipy a rady

12. 05. 2015 | Zahrada a květiny

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde něco pěknýho sehnat? :-)

ema746 12.05.2015

já jsem si předloni vybrala krásnej nábytek na zahradu, ale hloupě jsem se neporadila, chtěla jsem něco hned ted a nedomyslela materiál udržbu atd. šla jsme do obi, nalákala mě sleva a ted bych to nejradši vzala zpět, je to rezavý musím to uklízet. No prstě doporučuju si nechat poradit a pořádně si to rozmyslet a nekupovat první věc

Gita 13.05.2015

Doporučuju mrknout na net na diskuze, hodně ted letí umělej ratan- je to výbornej materiáol a moderní

majda81 13.05.2015

koukala jsem na nějaký obchody na netu a vyjel mi tealshop a pak terassa a samo ty větší obchodáky jako je obi,scontoa ikea, nemáte někdo zušenosti s nima?

Gita majda81 14.05.2015

já jsem se rozhodovala mezi těma prvníma dvěma, co jsi napsala a přišlo mi že ta terassa má větší výběr a více možností, ale je zas dražší no… ale naonec jsme se doma rozhodli pro tu dražší variantu, zas jsme chtěli kvalitu a ta terassa dokázala nabídnout víc.

majda81 15.05.2015

tak jsem koukala na tu terassu a koukám, že to je krásnej nábytek , ale taky drahej… tak nevim

Gita majda81 18.05.2015

nech si poslat vzorky od nich budeš vidět barvu i materiál:-)

majda81 18.05.2015

nějak se domluvíme doma, ael je pravda, že to ja krásnej nábytek ...

majda81 19.05.2015

tak jsme se s manželem domluvili a půjdem do tohodle http://www.terassa.cz/nabytek/sedaci-soupravy/item/599-combino-savana-5x5 dá se to i variovat, což je super ale zaždáme nejdřív o ty vzorky :))

glady 19.05.2015

kdo to má blízko, nejlíp je zajet na zahradní nábytek do sousedního Polska.....:-)

Gita 21.05.2015

pěkný! Jsem ti říkala, že mají designový nábytek :)

Gita 24.05.2015

jo a mrkni se i na květináče ladily by ti s tím Combinem :) mám doma ;)

Laura 28.05.2015

Ahoj, omlouvám se, že vstupuji do diskuze, ale potřebovala bych od vás radu. Přemýšlím, že bych dětem koupila malé dětské hřiště na zahradu. Jen si moc nevím rady. Jsem s dětmi sama, takže hledám neco, né moc drahého a hlavně snadno smontovatelného, abych to zvládla i já :) Moc děkuji :)

Míša Laura 28.05.2015

ahoj Lauro, jediné co tak vím, tak je jugle-gym. Namontují ti prolézačky, houpačiky atd.. na místě a máš to i mylsím v ceně :). Tak se zkus podívat a třeba ti jungle-gym bude vyhovovat. Snad jsem pomohla :)

Laura Míša 28.05.2015

ahoj Míšo, mnohokrát děkuji :). Netušila jsem, že mi někdo tak rychle odpoví :) určitě se pokdívám a pak vám napíšu, jak a jestli jsem byla spokojena :)

Pavlína 01.06.2015

Terasu už vybavenou máme, nakonec jsme dostali od tchána nábytek a děti si usmyslely, že chtejí houpačku...pořád něco

Tichavka 26.11.2015

Zdravím, my jsme si koupili na zahradu kvalitní zahradní židle od firmy Design Outlet. Bylo to sice trochu dražší, ale zase lepší než dvakrát kupované. Navíc jsou pohodlné.

Laugher 26.01.2017

www.mountfield.cz

Linda 34 14.05.2017

kde jsme byli nejvíc spokojení s výběrem zahradního nábytku, taj určitě na www.tipa.eu. Objednali jsme a zboží došlo včas, komunikace obchodu proběhla výborně.

Bětka78 17.06.2017

nám stačí úplně menší zahradní plechový domek za cca 6 tisíc na sekačku a nářadí. Koupili sme ho na www.tipa.eu

Eliška 23.01.2018

Ahoj, prosím o radu... Jaký materiál byste zvolili jako vhodné řešení pro terasu? Dřvo? Plast? Beton? WPC? :) Děkuji za každý názor...

Martina Paclíková Eliška 05.03.2018

Ahojky, rozhodně WPC :) Podle mě je to nejvhodnější materiál, jaký můžete zvolit. Je protiskluzový, netvoří tříky, takže je vhodný k dětem. Má dlouhou životnost a snadnou údržbu... Pokud hledáš spolehlivou firmu, tak doporučuji Woodplastic - http://www.woodplastic.cz/

Erika Martina Paclíková 11.04.2018

Ahoj, taky nad WPC uvažuji a uvažuji právě i o Woodplastic. Oni nabízejí možnost samomontáže, že? Já jen, zda s tímto způsobem máš zkušenosti a pokud ano, tak jak je to náročné?

Janička 10.03.2018

máme malé deti a velkou zahradu. Chceme jim koupit něco jako houpačku na záhradu. Našla jsem tuhle https://www.zeleneudoli.cz/zahradni-houpacka-san-diego-x18155 máte ji někdo doma?

Míša Janička 14.04.2018

nemáme tuhle,ale podobnou a hodně se používá. Nejlíp kdy jsou děti pryč a vypiju si tam svoje odpolední kafe

Janička Míša 19.04.2018

našla jsem tam parádní gril, kupovali jste ho tam někdo? tenhle se mi líbí https://www.zeleneudoli.cz/activa-halifax-plynovy-lavovy-gril-activa-s-bocnim-varicem-x17503 je naprosto luxusní.

olina 25.04.2018

Nazdárek zařizujem garážová vrata,chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s nějakou firmou?

Hanka 11.05.2018

Dobrý den vážení, ráda bych se vás zeptala, jak to vidíte s nejlepší variantou povrchu venkovní terasy? Dřevo, beton, dlažba, WPC? A prosím ještě i o vaše info, proč konkrétní materiál...

miška4 21.01.2021

Hledáme moderní nábytek, který nebude z ratanu, nebo umělého ratanu, to se nám nelíbí a i kvuli údržbě bychom preferovali spíš nějaký odolný plast nebo něco podobného (ale nechceme žádný bílý obyčejný plast, ale něco stylového). Kdo taky takový hledal a našel, podělte se prosím o tipy. Díky


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat