Diskuse na téma Bolesti hlavy

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku a už asi tři měsíce mě zhruba jednou za dva týdny přepadne hrozná bolest hlavy, někdy i migréna, kdy zvracím, jen ležím a péče o malou mi dělá hrozné potíže. Nechci se ládovat prášky, protože ještě kojím, takže docela trpím. Moje maminka mi tvrdí, že je to určitě z toho, jak malou pořád nosím a tahám (sama jsem hodně drobná). Nějaká kolegyně jí pro mě doporučila přístroj Cellion, že prý hrozně rychle ulevuje od bolesti, ale já jsem o něm nikdy neslyšela. Nemáte s ním prosím někdo zkušenosti? Děkuji, Alča

Denča97 28.11.2023

Já používám esenciální oleje https://www.madokonalost.cz/bolest-hlavy/. Opravdu výborný způsob jak se zbavit bolesti hlavy přírodní formou.

Beáta 21.01.2023

Už jsem si Galaxy stránky prohlídla, přístro už mám objednaný. Chci být v pohodě bez užívání léků.

Lída 18.01.2023

Na www.galaxy.cz najdete hodně informací a rad a zkušenostní s tímto přístrojem.

Beáta 09.01.2023

Více info o něm se dozvím prosím kde?

Lída 04.01.2023

Mám problém s usínáním a celkově s nekvalitním spánkem a častými bolestmi hlavy. Na doporučení jsem zkusila AVS přístroj - Laxman. Hodně mi pomáhá.

Aneta 17.12.2022

Mně taky užívání hořčíku pomohlo, užívám ho teď pravidelně.

Andrea Aneta 18.12.2022

Tak to teda schválně taky vyzkouším, snad mi to taky pomůže

Kamča 29.11.2021

Užívám magnésium natural do vitaslife, hledala jsem něco přírodního co se bude dobře vstřebávat a tohle je výborný.

Kristýna Kamča 30.11.2021

A pomohlo ti to s bolením hlavy?

Kamča Kamča 01.12.2021

Jojo právěže pomohlo :)

Dianadia Kamča 25.04.2023

Ahoj holky, také se přidávám s aktuální zkušeností s magnesiem z vitaslife, kombinovala jsem glycinate a z mořské vody balíček ráno a večer a také mi pomohl v období stresu, s nespavostí a bolestmi hlavy.

Dobrá víla Kamča 19.05.2023

Holky a nedráždilo vám to žaludek? Chtěla bych zkusit to natural extra silné z mořské vody, ale mám dost citlivý žaludek a nerada bych z toho měla těžkosti, protože ne vše mi sedne. Díky.

Dianadia Kamča 24.05.2023

Vůbec ne, je to šetrný, tím, ž eje to přírodní a neobsahuje to žádnej lepek a tak, tak se to dobře tráví, nebála bych se toho. Zkus třeba glycinate, není tak silný a pokud ti sedne a bude to cajk, zkus pak to extra silné mořské.

Nikola 28.08.2021

A za jak dlouho vám to asi tak pomohlo?

Lea K. Nikola 30.08.2021

Mně rychle, to cítíš za pár dní už na sobě a samozřejmě po delším užívání je to čím dál lepší

Nikola Nikola 01.09.2021

Super moc děkuju za reakci

Lea K. Nikola 22.09.2021

Není zač, zlepšilo se ti to?

Marika 19.08.2021

Hořčík je na tohle opravdu výbornej

Lea K. 01.08.2021

Mně taky, kupuju si magnésium od VitasLife, podle mě to nejkvalitnější co se dá sehnat

Sabina Lea K. 22.08.2021

A který to magnésium od nich máš?

Lea K. Lea K. 27.08.2021

Mám tohle https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli/

Majka 31.07.2021

Mně hodně pomohlo magnésium

Kiska 25.04.2021

Mně pomáhá taková směs éterických olejů.

Sabča Kiska 26.04.2021

Jo? A jaká, poradíš?

Kiska Kiska 27.04.2021

Tahle https://eshop.nobilis.cz/produkt/smes-eterickych-oleju-pece-pri-migrene ;)

Sabča Kiska 11.05.2021

Aha, supr, už jsem si jí objednala, tak jsem na to zvědavá, díky moc

Kiska Kiska 29.05.2021

Za málo, pomáhá?

Sabča Kiska 30.05.2021

Je to fakt výborný, každý den si ji dávám do aromalampy

Bara 24.07.2019

Vyplati se si tam zajet :-)

Tereza 19.07.2019

Ikdyz bydlim kousek od Brna, pro homeopatika jezdim prave tam.

Bara 14.07.2019

Ohledne bylinek a vseho prirodniho jsou suprovi v lekarne Zelený anděl a je v Brne!

Lenka 04.07.2019

Zkusila jsi treby bylinky? Ja si pro ne chodim do lekarny.

Radka Lenka 09.07.2019

Ja bych jej rada zkusila, chtela bych to resit prirodni cestou, tedy bylinky...Jsem z brna, poradi mi takto v nejake lekarne?

Monika Radka 10.07.2019

Když se nechceš cpát lekama specialnima na migrenu nebo na krční páteř, tak zkus ledové obklady nebo sprch na hlavu co vydržíš, ticho temmo,klid. A černé turecké silné kafe a pitny režim a hořčík . Na krk zabal studeny a do tepla. Jako priznic.

Iris 15.10.2018

Taky trpívám na bolesti hlavy a nenapadlo by mě cpát do sebe svinstvo jako je brufen. Díky bohu mi vždycky zabrala tinktura od alta herby ještě že jsou k dostání šetrnější přípravky

Vladimír 04.07.2018

Všichni řeší, co alespoň dočasně uleví při migréně, ale nikdo si nepoloží otázku z čeho, a proč vlastně vzniká. Migréna nevzniká jen tak ze vzduchu, ale většinou má svou příčinu v naší výživě. Ve skutečnosti jsme nemocní z jídla, které jíme, a jen užíváme léky na potlačení příznaků takovéto otravy. Bez vyřešení této základní příčiny migrény nepřináší aplikace léků na bolest trvalé výsledky, jen potlačuje symptomy. Častou příčinou migrény jsou určité potraviny v naší stravě způsobující chronické zánětlivé reakce našeho těla, které se projevují bolestí v různých částech těla včetně bolestí hlavy. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si migrénu sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.

Anička 22.07.2017

Dobrý den...zajímalo by mě, co vám zabírá na bolest hlavy? Děkuji

Bunny Anička 09.08.2017

Aničko, to záleží, čím je ta bolest způsobená. Na migrény jsou většinou speciální prášky, obyčejné prášky proti bolesti nezabírají. Na každou jinou bolest způsobenou třeba dehydratací, počasím nebo nevyspáním, je dobrý brufen. Ten mi zabírá.

Ofka Bunny 23.08.2017

No, pokud máš nějaké migrény, tak bych zašla k doktorovi...určitě...

Jitka Bunny 18.09.2017

Taky si myslím. I mě zabírá, ale pokud je to opravdu migréna, tak k doktorovi, ten dá speciální prášky...

Irena Jitka 26.09.2017

S migrénou určitě k lékaři... To už je diagnoza, která vyžaduje speciální medikaci, která od příšerné bolesti uleví...

Laugher 21.01.2017

Cellion bude asi dobrý, ale je dost drahý


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat