Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Luďka 24.02.2017

Sestře hodně padají řasy a na umělé doplňování chodit nechce. Objednala jsem ji vysoce výkonné sérum pro krásné, dlouhé řasy a obočí.Podporují přirozený růst řas. Řasy mají delší životnost.Objednala jsem tohle sérum na luvica.cz. Sestra byla tímto dárkem velmi spokojená.

Maruška Slepánková 15.02.2017

sestře jsem objednala do její nově zrekonstruované koupelny dárek od Herbadent ve formě balíčku.Jedná se o české bylinné produkty bez zbytečné chemie.Do balíčku jsem objednala bylinnou koupel kosodřevina a Lemongrass, bylinnou zubní pastu s ženšenem a Paradontol bylinný gel na dásně a pro celou rodinu zubní kartáčky, pro každého v rodině jinou barvu, vše na herbadent.cz

Jolana H 15.02.2017

já koupila sestře metodu prodlužování vlasů, a to clip in příčesky.Nebude muset chodit do kadeřnických salónů, vlasy si prodlouží zcela sama. Na clip in pásech jsou přišity clip in hřebínky, díky kterým se clipy připnou k Vašim vlastním vlasům. Hřebínků je zde celkem 17ks. Objednala jsem je na clipinhair.cz

Adéla Staňková 15.02.2017

já seste koupila parfém na notino.cz. Mají tam nyní velké akční slevy na pánské a dámské značkové parfémy.

Dana 11.02.2017

Koupila jsem sestře bytové doplňky od Design Outletu. Zvlášť pěkný byl svícen na svíčku, který jsem si nakonec koupila i pro sebe.

Petra 25.01.2017

Kup jí něco do bytu. Jistě se zavděčíš...!

Eliška 24.01.2017

Popravdě ani nevím v jaké cenové relaci,spíše mi jde o to aby to bylo kvalitní. Ageo má někde prodejnu? Nebo je to eshop?

Nikola Eliška 08.02.2017

ahojky, ageo je internetová drogerie. Kamennou prodejnu nemají, ale je možný osobní odběr objednanýho zboží

Eliška Nikola 12.02.2017

Aha tak to zase ne, to já si to nechám pěkně doručit domů :D Ptala jsem se spíš ze zvědavosti. Už jsem tu něco objednala

Eliška 16.01.2017

Sháním pro sestru kvalitní kosmetiku jako dárek, kde tak kupujete?

Lidka Eliška 18.01.2017

Můžu doporučit kvalitní kosmetiku za dobrou cenu, podívejte se na internetovou drogerii www.ageo.cz

Nikola Eliška 20.01.2017

Co konkrétně za kosmetiku sháníte a v jakém cenovém rozmezí cca? Můžu doporučit Ageo.cz

Simona Nikola 22.01.2017

Já získávám inspiraci na stránce www.designoutlet.cz. Mají tam od nábytku po bytové doplňky plno věcí. Hlavně jsem využila teď, když byly Vánoce....

Barbora Damánková Eliška 24.01.2017

Eliško, kvalitní kosmetiku zakoupíš určitě na www.luvica.cz. Já tam kupuji značkové kvalitní pleťové krémy, růstová séra na obočí a řasy a čistící pěny.

Růžena S 07.01.2017

sestra si sama objednala kosmetiku dle svých předtav na notino.cz, já jen zaplatila a vyzvedla. Sestra je náročná, lepší, když si vybere sama, co ji vyhovuje.

Inka 05.01.2017

Dala jsem sestře i mamince jako dárek taky právě věci z Notina. Samy tam běžně nakupují, takže už to mám v oku, co tam mají rády.

Marta Inka 06.01.2017

Já sestře koupila tento šperk co si o něm myslíte? http://www.moshna.cz/doporucujeme/stribrny-nahrdelnik-n8003

Olinka Marta 07.01.2017

Vypadá nádherně, dá se to koupit i jinde, než na internetu?

Irena Inka 08.01.2017

Mám ráda tady ty vůně na způsob zeleného čaje. A teď ji mají za dobrou cenu https://www.notino.cz/elizabeth-arden/green-tea-parfemovana-voda-pro-zeny/

Lenka Krátká Irena 08.01.2017

no já mrkla na ty stránky na notino.cz a kosmetika, kterou běžně kupuju u nás v drogerce, je tady na těchto stránkách mnohem levnější. Díky za tip. Asi objednám.

Julie H Olinka 08.01.2017

no já sestře koupila super dárak. Ráda chodí do divadla a na plesy. Na clipinhair.cz jsem ji koupila clipy do vlasů. Jednoduše si nasadí krásné upravené vlasy do svých pravých vlasů a vytvoří tak nádherný účes. Přijde domu a clipy tak jednoduše sundá.

Olda Olinka 08.01.2017

Jo jo, mají to i na stojanech se šperky v drogerii Teta

Inka Irena 09.01.2017

Tu jsem taky měla, moc příjemná. A dobrá akce. :)

Leona Inka 09.01.2017

já dostala na Vánoce novou kosmetiku, tedy mě neznámou Pevonia, dostala jsem krém a šampon a ten krém je super, mám suchou pleť a tím já docela trpím a málokterý krém mi vyhovuje, ale tento fakt super.

Andrea Olda 10.01.2017

V drogerii Teta prodávají nějaké šperky jo? to jsem si nikdy nevšimla teda

Mara Inka 10.01.2017

Zkuste sestru nasměřovat na https://www.tomikup.cz/ at víte co chce :-)

Petra Andrea 11.01.2017

Jo jo prodávají tam šperky od značky Moshna :-)

Andrea Mara 11.01.2017

Jo tam jsem zjišťovala přání celé rodiny na Vánoce :)-

Adéla Petra 12.01.2017

Tak jsem tam dneska byla a opravdu je tam mají super :-)

Irča Leona 14.01.2017

já pevoniu používám už rok a jsem moc spokojená, mám citlivou pokošku, tak oceňuji kosmetiku bez synt. barviv, vůní a parabenů, což pevonia je.

Laugher 05.01.2017

Podle mě je to dobrý nápad. Moje kamarádka má jeden příčesek doma a je maximálně spokojena, takže určitě doporučuji

Laugher 05.01.2017

Podle mě je to dobrý nápad. Moje kamarádka má jeden příčesek doma a maximálně spokojena, takže určitě doporučuji

Linda 25.12.2016

Já dostala k Ježíškovi dárkovou poukázku od notino.cz a kosmetiku si mouhu zakoupit podle svého vkusu.

Soňa 21.12.2016

Letos jsem hodně nakupovala na Dentimedshop.cz. Sestře novou manikuru, kterou si přála, švagrovi alkohol tester a babičce tlakoměr. Tak doufám, že jim to udělá radost.

Lenka Mitochová 21.12.2016

ahoj darčo, dívala jsem se na webovky tohoto operátora fayn. Díky za tip, maj fak super levné tarify.

Darča 20.12.2016

Já jsem švagrové, sobě a moji sestře a naší mamce naložila pod stromeček dárek, simky, tarif od operátora fayn.cz. Za 49 Kč měsíčně si spolu budeme za tuto cenu volat neomezeně. Je to totiž tarif za 49 Kč, kde se v síti fayn volá celý měsíc za tuto cenu neomezeně. Hodně ušetříme.

Milena Zavadská 20.12.2016

Jéé, tak ty klipy do vlasů jsem koupila své švice na clipinhair.cz. Jsou to stoprocentně lidské vlasy a evropské. Jakmile mi došly poštou, tak jsem si je nechala a sestře je objednala znovu. Jsou totiž super. (se sestrou jsme obě černovlásky)

Lenka 15.12.2016

Koupila jsem sestře dárkový poukaz na zážitkovou hru do puzzleroom

Eva Lenka 19.12.2016

Co to je???????

Lenka Eva 21.12.2016

Jde o zážitkovou hru ve stylu pevnosti boyard, je to hodně na přemýšlení :) Ale fakt super http://www.puzzleroom.cz/

Eva Lenka 27.12.2016

Dívala jsem se na to a vypadá to vážně lákavě :)))))

Martina Eva 29.12.2016

V puzzleroom zkoušeli jste tu přenosnou hru někdo?

Bára Martina 31.12.2016

Martino, ta přenosná hra je úžasná!!! Je to hra pro celkem dost lidí, brala jsem to na narozky kámošky a všichni si to užili!!:)

Nelka 27.11.2016

Nemyslim si, no zalezi podle toho kolik lidi se na to sklada :))

barunka 24.11.2016

Já mám kolem sebe lidi, kteří zastávají zdravý životní styl, hubnou, tak pak je těžké jim něco vybrat...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat