Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Sandra 09.05.2016

Mňam FRUTIKO je super. Dělaji skvělé bonboniery.

Jitka 06.05.2016

A k tomu ji muzes koupit kvalitnejsi hreben, aby si je hned neznicila :-)

Kamila 17.04.2016

Ahojky nevíte kde bych sehnala nějakou pěknou netradiční kytici dělanou třeba z ovoce? nebo jiného jídla?

Disney Kamila 30.04.2016

Ahoj já sem teď na FB potkala tento odkaz, třeba se ti bude hodit www.frutiko.cz

Petra 13.04.2016

Pro mě osobně nejlepší dárek co sem kdy dostala byl kurz líčení. Do dnes se tím živím. Už sem si udělala i mnoho pokračovacích kurzů. Takže za mě palec nahoru. Super dárek *5*

Sandra Petra 01.05.2016

Ahoj a kde? To by mě zajímalo. Strašně mě to baví, pořád se učím líčit podle youtubka

Tamara Sandra 05.05.2016

My si se ségrou nedáváme drahé věci, tak jsem jí vybrala dárek z bižuterie. Našla jsem na stránce tomelis řadu krásných věcí různě provedených a vybrala do balíčku. Došlo mi to poštou, tak mám vystaráno. Cena byla dobrá!

Petra Sandra 09.05.2016

AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

Lucie Tamara 17.05.2016

....sháním k svátku dárek pro dceru. Je to už velká slečna a vybíravá na doplňky, protože se ráda předvádí s něčím novým. Líbily se mi jejich náramky a náušnice, tak jsem vybrala přes e-shop a těším se, až přijdou. Oceňuji dobrou cenu! Jinde vychází o dost dráž!

Jitka Lucie 19.05.2016

Já koupím sestře něco na památku, protože má kulaté narozeniny, tak chci, aby si na to vždy vzpoměla, až se podívá do vitríny. Vyhlídla jsem si svícen na svíčku. Je designově velmi pěkný!

Katka Lucie 20.05.2016

....potřebuji koupit dceři ke svátku dětí....dík za tip

Sandra Petra 01.06.2016

A jaké to tam je? Jaký jsou lidé a lektoři? Dívala jsem že mají skutěčně příznivé ceny za ty kurzy a četla jsem o lektorech, Jsem doela překvapená, že to jsou skuteční lidé z praxe.

Petra Sandra 02.06.2016

Ahoj je tam pochoda, všichni si tykáme. Klade se tam důraz na rodinnou atmosféru. Navíc i po absolvování kurzu se na ně můžeš opět obrátit pro radu =)

Petra Petra 02.06.2016

Kdyžtak kontaktuj Markétu, je strašně v pohodě. tady máš kontakt marketa@makeupinstitute.cz

Sandra Petra 12.06.2016

Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním. *7*

Petra Sandra 04.07.2016

To záleží na který kurz se se přihásíš, koukni na stránky tam to mají všechno rozepsané. www.makeupinstitute.cz/

Petra Sandra 04.07.2016

Na make up institut nemusíš mít zkušenosti, jen si dej třeba nějaký basic kurz.

Petra 20.03.2016

V příčescích clip-in se sice neorientuju, ale minulej rok jsem mladší sestře podle jejího přání kupovala sedací pytel. Pořád s jí líbí a valí se v něm, takže to může být taky dobrý tip. :-P

Iveta Petra 21.03.2016

Ten pytel už mě jako nápad jednou natchl. jen nevím jakou značku a kde koupit. jestli jsou nějaké víc kvalitnější a tak. Jaký jste kupovali vy? :-)

Petra Iveta 22.03.2016

Kupovali jsme značku Furini, přesněji ve Freeportu kde jsou ve slevě http://www.freeport.cz/nabytek mají i několik druhů tvaru :-)

Olga Iveta 22.03.2016

Myslím, že koupě bytových doplňků je nejlepší řešení, když Tě nic nenapadne! Vždy něco do bytu vyberu a potěším!

Iveta Petra 22.03.2016

Děkuji za tip. Ceny se mi tak zdají příznivé. :-)

Simona Olga 23.03.2016

Kupuji taky raději nějaký bytový doplněk. Minule to byl svícen, předtím zase vázička. Vždy se těší, na co zase natrefím. Vybírám často u design outlet na jejich stránce. Nějakou inspiraci tam vyhledám, než abych pracně přemýšlela.

Klára Iveta 11.04.2016

Také bych ráda koupila sedací vak a tato značka se mi zamlouvá i s cenou v tom Freeportu. A je pohodlný i na delší sezení? :-)

Petra Klára 12.04.2016

Na tom Furini se sedí dost dobře, i po delší době. Výplň je dobrá a taky ta tkanina nahoře. Nemůžu říct, že by byl nekvalitní. :-)

Bára Simona 13.04.2016

...taky jsem si u nich vybrala dárky pro kamarádky. Je to lepší než kupovat drahé parfémy. Mají velký výběr i drobných věcí.

Klára Petra 14.04.2016

Děkuji, asi teda půjdu do této značky a mrknu na něho v tom Freeportu. Nechci totiž kupovat zajíce v pytly přes internet. :-)

Petra Klára 15.04.2016

Určitě se tam stav v tom Freeportu. :-)

Květa 09.03.2016

Sháním nápad na dárek pro sestru. Poteřbovala bych poradit něco praktického, protože brzy se ji narodí miminko. Už nějaké drobnosti mám, ale ještě ne nic pořádného.

Valentýna Květa 19.03.2016

Já jsem dávala kamarádce tady tento teploměr. Hodně si ho lidi vychvalují. http://truelifecare.cz/eshop/cs/

Květa Valentýna 22.03.2016

To je dobrý nápad. Ani jsem nevěděla, že něco takového je.

Staňka Květa 12.04.2016

Můžeš ji zkusit koupit Feminellu hereditum. Je to přípravek s laktobacily usnadňující mamince kojit. Hodně maminek i tady na diskuzi si ji vychvaluje. ;)

katka Staňka 14.04.2016

jo jo, feminella je dobrá, je to vlastně doplněk stravy pro maminy, takže nic tím nezkazíš. určitě se hodí. *8*

Andulka katka 24.05.2016

To mohu take doporucit tu feminellu, je to fakt super :-) ted jsem to resila s lekarnici a rikala ze maminky to nakupuji stale ze to ma moc dobre ohlasy

Sara 31.01.2016

Nasi sestru vzdy potesi nejaky ten sperk, pro to ma velkou slabost

Bára 22.01.2016

Ahojky, já vsázím raději na bytové doplňky. Sestra má nový větší byt, tak se hodí něco na nazdobení.

Pavla Bára 25.01.2016

Ahojky, jj, tím se zavděčí člověk vždycky. Já jsem sestře koupila vázičku na květiny a udělala jsem jí velkou radost.

Alí 19.01.2016

Nakupuje někdo nějak pravidelněji na parfums.cz?

Lenička Alí 23.01.2016

Z parfums jsem objednávala zatím jen dvakrát ale super. Ted dávají k objednávce i dárek zdarma:-)

šmoulinka Lenička 25.01.2016

Na parfums.cz nakupuju často, mám snimi hodně dobré zkušenosti. Před týdnem sem objednala tady ten parfém http://www.parfums.cz/guess/guess-parfemovana-voda-pro-zeny/ nejemonže to vypadá dobře ta lahvička ale náádherně voní :))

kKáča 18.01.2016

Clip in vlasy jsou super, dá se snimi různě experimentovat a vytvořit nádhernej účes. Já je nosím skoro denně, dřív sem hodně objednávala podle akcí a podle ceny ale to nedoporučuju nikomu to se nevyplatí,kor když jde o dárek. Ted mám tuto sadu doma už dlouho docela http://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-vlnite-100-lidske-remy-50cm-svetle-hneda/ a nedám na to dopustit, z toho co jsem doma měla asi nejkvalitnější.

Nikola zahradníková 17.01.2016

Kupovala jsem ted sestře od přítele k narozeninám tady tu voňavku. http://www.parfums.cz/guess/guess-parfemovana-voda-pro-zeny/ Má nádhernou květinovou vůni a ještě to krásně vypadá a i ta cena mi přijde přijatelná vzhledem ke kvalitě parfému:)

beruška 16.01.2016

Doporučuji clip in z hotstyle, mám odtud dvě sady a jsem fakt spokojená

Božena 13.01.2016

Ahojky, je to náročné, něco vybrat, ale jsem toho názoru, že nějaký bytový doplněk vždy potěší. Pokud je navíc praktický a přitom zkrášlí byteček, paráda! Tak třeba vázička nebo květináč!

janicka 13.01.2016

ja bych dala nejakou poukazku do obchodu nebo bych s ni sla klidne koupit nejake saty ci tak :)

glady 10.01.2016

jo...vymýšlet dárky, to dá:-O někdy pěkně zabrat

Sárka 09.01.2016

Sama bych teď potřebovala poradit s dárkem pro sestru a ještě pak pro maminku. Kamarádka dávala svým rodičům přehrané rodinné záznamy z VHS na DVD. Máte s tím někdo zkušenost?

Marta Sárka 10.01.2016

Tohle jsem jako dárek dávala teď na Vánoce a líbilo se. Bylo to hlavně originální a osobní. :)

Mariana Sárka 11.01.2016

Nikdy nic nezkazíte nějakou dobrou kosmetikou https://www.ageo.cz/kategorie/kosmetika#eyJzZWFyY2giOiIiLCJzZWFyY2hCeUlkIjowLCJwYWdlIjoiMSIsInBhZ2VTaXplIjoiMzAiLCJjYXRlZ29yeUlEIjoiODA5IiwiYnJhbmRzIjpbXSwic29ydCI6Im5vc29ydCIsImZpbHRlclN0b2NrIjoiMCIsImFwcGVuZCI6ZmFsc2UsImluaXRMb2FkIjoiZmFsc2UiLCJwcm9kdWN0Q291bnRWaWV3IjozMH0= to potěší každou ženskou :-)))

Lenka Stanková Mariana 14.01.2016

Já o tomto eshopu s kosmetikou slyším prvně, máte odtud něco? je kvalitní? ...jinak ceny jsou dobréé :)

Mariana Lenka Stanková 17.01.2016

Já mám odtud jen stíny a make up s tvářenkou a stím jsem spokojená. Po výplatě si tu nakoupim asi i čistící prostředky do zásoby, myslím že se to vyplatí.

zdena Mariana 19.01.2016

Objednala sem bráchové přítelkyni k narozkám dárkovou sadu https://www.ageo.cz/produkt/playboy-super-playboy-women-edt-50ml-deo-75ml-vanity-bag-65846 dík moc za typ na drogošku

Sárka Marta 19.01.2016

A když s tím máš zkušenosti teda, tak kde jsi to prosím nechala dělat?

Marta Sárka 20.01.2016

V brněnské firmě, která se jmenuje AZCD, cenově to vyšlo na slušné peníze. Tady jsou jejich stránky http://www.video-vzpominky.cz/

Sárka Marta 21.01.2016

Tak to se tam půjdu příští týden asi podívat. :) Máme doma docel dost kazet. Tak děkuji za radu.

Marta Sárka 21.01.2016

Jojo, dělají ty převody hodně kvalitně, takže se vyplatí to tam nechat udělat.

benca 27.12.2015

uz si so sestrou nekupujeme darceky, tak sme sa dohodli, nikdy sme nevedeli co komu kupit, a kupovat nejaku blbost je zbytocne

Marketa 26.12.2015

Taky dobry darek.:-) Ja jsem treba ale predci jen na ty sperky

Karol Marketa 06.01.2016

To mi taky ne, ale predci jen nekdy ta malickost jako prekvapeni hodne potesi :-)

Karolina 17.12.2015

To je dobry darek, skoda ze jsem nato nenarazial drive, ale i tak to je dobry darek na narozeniny a tak

Milka 13.12.2015

Me se pomerne dobre vybiralo na tehle strance ryjemesperky.cz, hledala jsem neco originalniho a neco co by cloveku zustalo i jako pamatka


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat