Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Simona 28.05.2015

Ahoj, já jsem si také pořídila clip-in u hostylecz. Zkus se podívat na jejich stránky, třeba se ti bude zamlouvat. Já s nima mám kladné zkušenosti a pokud ti mohu doporučit, zkus to tam :)

Tichavka 17.08.2015

Ahoj, stejný problém, ale sestra je spíš na doplňky. Boty, kabelky a tak. Vím, že je toho spoustu, ale chtěla bych něco originálního, něco, co by si sama třeba nekoupila. Děkuji

Pája35 19.08.2015

Třeba nějaké dražší značkové kousky, něco extravagantního?

KMK 19.08.2015

Ahoj, podívej se na urbanlux.cz. Tam mívají dost originální věci.

Tichavka KMK 26.08.2015

Ahoj, tak jsem se dívala na ten urbanlux.cz a pár věcí mě tam zaujalo. Chtěla jsem se jen přeptat, zda s eshopem máš zkušenosti a jsi spokojená? Děkuji

KMK Tichavka 27.08.2015

Ahoj, objednávala jsem od nich několikrát, i pro kamarádky a tak. Nikdy jsem s nimi problém neměla. Jednou jsem posílala zpátky botky, co tlačily, ochotně za ně poslali o číslo větší. Za mě tedy určitě doporučuji ;)

KMK Tichavka 27.08.2015

Můžu se zeptat, co jsi sestře nakonec vybrala? Jsem zvědavá :)

Tichavka KMK 30.08.2015

To naprosto chápu, jsem úplně stejná :D Váhám mezi těmito dvěmi kabelkami http://www.urbanlux.cz/zeny/design-styl/kabelky-a-tasky/classic-translucent-beach-tote.html?main_att_id=146&main_att_value=424 a nebo http://www.urbanlux.cz/zeny/design-styl/kabelky-a-tasky/daisy-printed-jelly-large-tote.html?main_att_id=146&main_att_value=386

Danuška 24.08.2015

Moje draha sestricka na sobe nesetri a darky ma nejradeji ze zlata..:D Máme to o to snadnejsi, jen jsem radeji kdyz to muzu koupit rovnou ve sleve

Lenka 26.08.2015

Tak presne tohle mame u mamky, je to fain ze clovek vi co koupit, ale aby na ten darek setril snad cely rok..:-D

Tichavka Lenka 26.08.2015

S tím by problém nebyl, navíc se vždy dá s někým složit. Jen kdyby si vybrala, co chce :D

Tichavka 26.08.2015

Děkuju za rady, na shop se mrknu.

Terule 09.09.2015

Co me vzdy potesi, tak jsou šperky ze zlata a jeste je lepsi kdyz si je muzu vybrat sama..:-D vzdy se mi osvedcil obchudek izlato.sk....no vim, jsem dosti narocna zenska, ale kdo neni zeee...:-)

Zuzka 16.09.2015

Jeee diky za typ, to je dobra stranka

Terule 24.09.2015

To je, ja od tamtud rada objednavam

Zuzka 25.09.2015

No to verim, maji tam super vyber za dobre ceny

Aneta 08.10.2015

Ahoj holky, sama teď sháním nějaký dárek pro sestru a nevím si rady. :( Napadlo mě, že bych ji koupila nějakou dobrou čokoládu, ale stránek je docela dost a tak nevím. Už jste některá někdy dávala takový dárek?

Anča Aneta 09.10.2015

Ahoj, to je dobrý. Čokoládu dávám často jako dárek, když vím, že tomu dotyčnému chutná, tak není co zkazit. :) Objednávám ji z Amali, ale mají i kamenný obchod.

Alenka Burová 09.10.2015

Co nejáký sperk? Ten nikdy neurazi, dosti casto objednavam z izlato24.cz a vzdy jsem se dotycnymu trefila do vkusu

Aneta 09.10.2015

Děkuji za tip, a mají teda i internetový obchod přímo, kde se dá udělat běžný nákup přes internet? :)

Anča Aneta 10.10.2015

Nemáš zač. :) Jojo mají, objednávám to z těchto stránek http://www.amalichocolaterie.cz/www/cz/eshop/

Alexa 15.10.2015

Pomoc pomoc, sestra ma za necely mesic narozeniny a ja nevim co ji koupit, at jsem nad tim premyslela jak premyslela tak me napadlo jako darek jedine snad hodinky, naty ona si potrpi, poradte nejaky eshop kde se daji koupit krasny kousky

Kačka 17.11.2015

Já sem našla stránku s perfektními hlavolami. Třeba vaši sestru potěší. Já už sem si objenala teda pro sebe. Protože takové zvláštní sem ještě nevuděla. Tady je odkaz http://www.hras.cz/hlavolamy/

Kajolla 30.11.2015

Ahojky, velmi těžké je vybrat dárek lidem, kteří již všechno mají a člověk neví, čím byl potěšil nebo se zavděčil. Kupování parfémů stále dokola už není nápadité a zbytečné věci kupovat, nemá cenu. Chtěla jsem něco praktického a zároveň krásného do bytu sestře. Našla jsem dárek v podobě krásné vázy od www.designoutlet.cz. Mají i pěkné květináče. Dá se potěšit i babička a tchýně. Snad to vyjde!

Sandriskaa Kajolla 18.12.2015

Zdravím, ano, pro babičku koupíme květináče. Dá se těžko co vymyslet. Dívala jsem se na stránky a myslím, že se zavděčím.

Milka 13.12.2015

Me se pomerne dobre vybiralo na tehle strance ryjemesperky.cz, hledala jsem neco originalniho a neco co by cloveku zustalo i jako pamatka

Karolina 17.12.2015

To je dobry darek, skoda ze jsem nato nenarazial drive, ale i tak to je dobry darek na narozeniny a tak

Marketa 26.12.2015

Taky dobry darek.:-) Ja jsem treba ale predci jen na ty sperky

Karol Marketa 06.01.2016

To mi taky ne, ale predci jen nekdy ta malickost jako prekvapeni hodne potesi :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat