Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Romana 18.08.2016

Já kupuju ségře pravidělně nějaký ten šperk :-) Její manžel na to není, tak jí udělám radost aspoň já :-)

Martaa Romana 19.08.2016

Jee, to by se mi taky líbilo, to musí mít Tvoje sestra radost :-)

Aneta 24.08.2016

Pro ségru kupuji většinou nějaký poukaz na kosmetiku, nebo masáž něco takového co si užije... Já dostala loni vstup do wellness pro 2 do Alexandrie (jeden dost luxusní hotel v Luhačovicích) páč to máme kousek, a upřímně to byl nejlepší dárek! Pokud se ráda saunuje tak wellness to jistí ;)

Hana 30.08.2016

Já jsem dávala sestře k narozeninám hodinky www.lignton.cz. Má ráda takový trochu pánský styl hlavně v hodinkách. A moc ji potěšily.

Aneta Hana 20.09.2016

To jsou ale pěkné hodinky ty lington. Nevypadají úplně, že by je mohli nosit jen chlapi.

Naďa Aneta 21.09.2016

já jsem ségře koupila vstupenky do Národního divadla na představení a byla nadšená.

Lucka Naďa 23.09.2016

a na čem segrta byla v divadle. Já se také chystám do Národního divadla jen kdyby byly nějaké recenze co je fakt super, byla bych ráda.

Naďa Lucka 26.09.2016

LUcky segra byla na Labutím jezeře a teď se chystáme na činohru sen čarovné noci, hraje tam dost známých herců, tak by to mohlo být super.

Aneta Aneta 28.09.2016

To je taky dobrý dárek. Jen moje na tohle bohužel není no. Tak jsem musela vymýšlet jiný dárek.

Lucka Naďa 05.10.2016

tak jsem nakonec koupila vstupenky do toho Národního divadla na tu novou činohru sen čarovné noci a ségře jsem to koupila na Vánoce. Nerada nakupuju dárky v prosinci a tatko si můžeš vybrat místo a v pohodlí doma přes internet. Takto ráda nakupuju.

Silva Lucka 12.10.2016

Jé tak to je super nápad koupit lítka do Národního divadla.

Lucka Silva 16.10.2016

jo jo myslím, že lístky na kulturu jsou super dárek.

Darča 31.08.2016

A k tmu ji upec nejaký lehký dortík a más vyhráno. já jsem to pred týdnem vyresila takhle taky u sestry- dobrý a lehky recepty mají: www.babiccinavolba.cz :-) treba te to inspiruje

binka 01.09.2016

freeport je strašně fajn, taky tam ráda jezdím, a ty ceny mají neuvěřitelné, fakt tam nakoupím nejlevněji

jana 01.09.2016

souhlasím, na freeport.cz jsem narazila naprostou náhodou, ale strašně ráda tam jezdím nakupovat

nika 01.09.2016

už jsem o tom slyšela, ale zatím jsem tam nebyla, budu to muset napravit ;-)

Verča 02.10.2016

Tydle jsou hodně dobrý http://lington.cz/obchod/lington-ed2-blackwhite-flare/ ty koupím taťkovi

Niki 14.10.2016

Ahoj, na ageo jsou akce na dárkové sady https://www.ageo.cz/kategorie/damske-sady-1-damske-sady-1#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Lucinka 17.10.2016

Já teď sestře koupila poukaz na vyhlazení vrásek: http://www.medikhaus.cz/zbavte-se-vrasek-s-okamzitym-vysledkem-osetreni-celeho-obliceje-nebo-krku-a-dekoltu-unikatni-aplikace-spickove-stabilizovane-kyseliny-hyaluronove-od-dermagenetic-primo-do-vrasky-s-minimalni-bolestivosti-a-maximalnim-vyuzitim-aplikovaneho-materialu/ měli to hodně zlevněné a o klinice už jsem četla dost pozitivních recenzí. Sama si ráda užívá lázně a podobné procedury. *3*

terka Lucinka 21.10.2016

takové akce se mi líbí, nidke jsem to tak výhodně snad ani neviděla. jen by to byl dárek pro mě, ne pro sestru. :-D

lucinka terka 26.10.2016

Jo, nakonec pak ženská sama nad tím váhá aby si udělala radost i sobě že. :D

terka lucinka 27.10.2016

přesně tak. :-D sama bych to potřebovala. :D

Bára 21.10.2016

Hodinky jsou dobrý dárek, kterým nikoho neurazíte. Hlavně pokud znáte vkus člověka, kterému je chcete dát.

Radoslava Bára 24.10.2016

Hodinky jsem vybírala jednou kamarádovi před pár měsíci. Ale vybíralo se mi dobře, měla jsem stránku, kde byly taková čistá elegance nebo nevím jak to říct. Elegance úplně ne, protože se dají nosit i k normálnímu sporotvnímu oblečení.

Bára Radoslava 25.10.2016

A jaké hodinky to byly?

Radoslava Bára 26.10.2016

Normálně jsem objevila českou značku, která má krásné hodinky za super ceny.

Miroslava 27.10.2016

Můžu doporučit jako dárek něco z kigu.cz Mají např. overaly nebo spacáky se zvířecími motivy, vypadá to moc pěkně

terez Miroslava 29.10.2016

Zvířecí overal také mohu doporučit :) jsou opravdu úžasné a mají také další zvířecí produkty, jakou jsou třeba zvířecí cestovní polštářky

Lucie Miroslava 11.11.2016

Já jsem teď dostala na narozeniny lístky do národního divadla a moc mě to potěšilo. Je to super, takový dárek by mě nikdy nenapadl.

Lucie terez 11.11.2016

chtěla bych sestře koupit nějakou přírodní a kvalitní kosmetiku, našla jsem kosmetiku pevonia, nemáte s ní někdo zkušenosti?

Denisa Lucie 16.11.2016

Jo jo já věci pevonia používám druhým rokem, poprvé jsem dostala krém k narozeninám a od té doby se této kosmetiky držím, mají i vlasovou kosmetiku a mě opravdu sedí.

Denda Denisa 20.11.2016

Pevonia kosmetika mám na ni zálusk jako přání na Vánoce, segra ji má a má krásnou pleť

patricie Denda 02.12.2016

jo jo balíček od Pevonie já dostala loni k Vánocům a jsem moooc spokojená

Lena patricie 06.12.2016

holky když je pevonia přírodní kosmetika nemají i dekorativní kosmetiku?

Lena patricie 06.12.2016

Já koupila jako dárek lístky do Národního divadla

Denisa Lena 14.12.2016

myslím, že lístky do ND divadla je super nápad.

Petra Skácelová Lena 16.12.2016

Já koupila všem dárky na notino.cz, a to pro všechny v rodině. Mrkněte, pro každého tam něco vyberete, i pro muže, pro ženy a děti také. Rozhodně i pro babičky a dědečky. Není tam jen kosmetika, jsou tam v nabídce i jiné produkty.

LEONA Lena 30.12.2016

A kupujes ji pres internet nebo se dá koupit i jinde?

Kája LEONA 02.01.2017

Nejpohodlnejsi je to vzdycky z internetu, dá se koupit i vzorky., objednás a dojde to rychle.

Miky 11.11.2016

Letos se s rodici skladame na vetsi dar, sestra si preje skurt jak do prace tak i do skoly, myslim ze po meste je to ten nejlepsi dopravni prostredek

StankaHoy 19.11.2016

Pokud sestra cvičí a hledá různé doplňky stravy, nebo oblečení do fitka, nakupuju na www.fitness4u.cz, vždy narazím na nějaké nové produkty, které prostě musím vyzkoušet :-)

Tichavka 21.11.2016

co třeba nějaký balíček s kosmetikou? Nějaké přípravky na vlasy, pleťový krém, sprchové gely, šampony :-) A nějaký parfem :-)

Dana 22.11.2016

Ja davam sestre penize a at si vybere sama, delam to kazdy rok a pak mi ukaze co si koupila, letos si sestri na nejaky krasny skurt, na cestu po Brne je to vyborna vec!

MarNov 22.11.2016

Myslím si, že clip in vlasy nejsou idealní dárek. Ty si totiž musí vybrat podle svého odstínů vlasů. Vypadá to opravdu špatně, když nesedí. Dopuručuji ji koupit nějakou užitečnou hezkou věc, kterou by si normálně nekoupila. Hezké jsou plastové lahve nebo termo hrnky. http://www.xtremeshop.cz/lahve-na-piti-2

barunka 24.11.2016

Já mám kolem sebe lidi, kteří zastávají zdravý životní styl, hubnou, tak pak je těžké jim něco vybrat...

Nelka 27.11.2016

Nemyslim si, no zalezi podle toho kolik lidi se na to sklada :))

Lenka 15.12.2016

Koupila jsem sestře dárkový poukaz na zážitkovou hru do puzzleroom

Eva Lenka 19.12.2016

Co to je???????

Lenka Eva 21.12.2016

Jde o zážitkovou hru ve stylu pevnosti boyard, je to hodně na přemýšlení :) Ale fakt super http://www.puzzleroom.cz/

Eva Lenka 27.12.2016

Dívala jsem se na to a vypadá to vážně lákavě :)))))

Martina Eva 29.12.2016

V puzzleroom zkoušeli jste tu přenosnou hru někdo?

Bára Martina 31.12.2016

Martino, ta přenosná hra je úžasná!!! Je to hra pro celkem dost lidí, brala jsem to na narozky kámošky a všichni si to užili!!:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat