Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Šarinečka 23.06.2017

Já bych sestře zvolila dar něco na www.herbadent.cz. Je to česká bylinná kosmetika , hlavně bylinné koupele, dentální hygiena a sladová vína.. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Veronika 27.06.2017

Dcera chce k narozeninám clip in příčesky, odkud nejlépe koupit? Zalíbil se mi tento obchod připadá mi že je tam velký výběr příčesků a líbí se mi že mají clip in z pravých lidských vlasů a ne umělotinu http://www.hotstyle.cz/

Váňová 27.06.2017

Moje sestra chce jako dárek nějakou masožravou rostlinu a já si našla obchod zeleneudoli.cz že tam ty masožravky prodávají. Máte zkušenost s tímto eshopem?

Mišel 28.06.2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Novotná Mišel 19.07.2017

Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Julia Novotná 26.07.2017

Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Novotná Julia 28.07.2017

Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

Julia Novotná 17.08.2017

no to je super, hned ho koupím díky

Eliška 30.06.2017

Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.*17*

olina Eliška 18.07.2017

Přesně jak píšete, kvalitní kosmetika je určitě lepší než clipy. Kamárádka je kdysi měla a po jejich odstranění ji dlouho trvalo, než měla zase pěkné vlasy.

Stela 10.07.2017

taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Lucka Stela 14.07.2017

Na tomto eshopu je opravdu velký výběr kvalitní vlasové kosmetiky pro různé typy vlasů. Ráda tu nakupuji a vždy jsem spokojena. Zrovna nedávno jsem si tu koupila tuto sadu pro jemné vlasy https://www.notino.cz/revlon-professional/equave-volumizing-kosmeticka-sada-i/.

Romča 10.07.2017

Já bych byla radši taky pro kvalitní vlasovou kosmetiku než nějaké clipy. Mně by to udělalo určitě větší radost a nebo poukaz na návštěvu u nějakého dobrého kadeřníka :-)

Ladislava Bílovice 24.07.2017

podívejte se na webovky na www.herbadent.cz, najdete tam spoustu kvalitních produktů z extraktů bylin, co by mohly posloužit i jako dárek pro vaše lízké a pro rodinu. Sestra jejich bylinným koupelím z levandule nemůže odolat, totéž zubní pastě z ženšenem.

sandra 14.08.2017

ja myslim že lepší jak vlasy jsou třeba kvalitní hodinky segře jsem je taky kupovala na strance 24time značky Daniel wellington a sestra měla radost jako blazen

Šárka Kunín 18.08.2017

mrkněte na stránky Herbadent, jsou tam super tipy na dárky. Já tam sestře vybavila koupelnu produkty z extraktů různých bylinek. Třeba zubní pastu s ženšenem, ústní vodu, bylinné koupele, medicinální sladové víno. Byla s dárkem spokojená.

Eliška 21.08.2017

V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Novotná Eliška 27.08.2017

Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

Eliška Novotná 30.08.2017

I v eurech to jde? Tak to je super.... a uplatnit jdou ty poukazy kdekoliv tam v tom centru ?

Petra 29.08.2017

Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Kalinová Petra 19.09.2017

Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Petra Kalinová 25.09.2017

Nechala bych si poradit asi rovnou v tom salonu http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/ oni nabízí konzultace ohledně výběru vhodnýho odstínu, metody prodloužení,atd..

Katka90 22.09.2017

Moje sestra ulétává na kabelkách a taškách. Naposledy jsem ji kupovala takovou světle hnědou, ona si potrpí na to, mít všechno sladěné a stylové.

Marika 26.09.2017

Holky freeport taky můžu doporučit pokud sháníte pro někoho z rodiny dárek a nevíte si rady kam jít tak tady já sem sehnala věcí a věcí

Petra 28.09.2017

Co koupit cestovní kufr na kolečkách? Taky dárek. Dražší.

Karolína Petra 29.09.2017

Já jsem kupovala kamarádce k narozeninám poukaz, dárkový, na oblečení. Měl aradost a alespoň si vybrala, co chtěla.

Petra Karolína 30.09.2017

Z tohoto byste nevybrala nicM https://www.nejkufry.cz/cestovni-tasky/

Lucie 04.10.2017

Já sestře vždy koupím nějakou zvláštní láhev vína, která se jen tak někde v obchodech neprodává :-)

Anička Lucie 06.10.2017

A kde ji teda koupíte? když se jen tak v obchodech neprodává?

Lucie Anička 07.10.2017

Kupuji to online na www.vinovyhodne.cz/, mají tam fakt dost výběr :-)

Petr Lucie 08.10.2017

Objednal jsem specialitku pro mě a přítelkyni https://www.vinovyhodne.cz/anciano-7-years-magnum-15l

Erika 04.10.2017

Tak jelikož je moje sestra maniak dokosmetiky, je lehke ji vybirat darek :D at uz ma narozeniny nebo Vanoce

Anezka Erika 09.10.2017

Joo kosmetikou nikdy nic nezkazíš :))

Janinka 13.10.2017

Taky budu letos na Vanoce kupovat balicky s kosmetikou a pro zeny parfemy z notina a mam to z krku :)

Nela 13.10.2017

Já přemýšlím, co sestře a dětem.

Dagmara Nela 16.10.2017

Ahoj Nelo,podívej se na notino,kde je velký výběr kosmetiky a dárkových kazet a i pro mrňata je tam kosmetika

Míla Nela 16.10.2017

Neli, dětem stavebnici a sestře kosmetiku, anebo třeba tu kabelku. nějakou univerzální barvu, třeba černou a její styl asi znáte.

Karolína Míla 18.10.2017

A co z kosmetiky? Vzdy potesi nejaky baliček nebo tak že?

Jana Karolína 18.10.2017

Já jsem pro kosmetiku. Ta se užije vždycky. Dětem třeba batůžky s nějakými kreslenými motivy, co zrovna letí.

Šárka 16.10.2017

V Brně se dá osobně vybírat kde? Nějaký obchod, kde by byl zaroveň eshop prosím?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat