Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

23. 08. 2015 | Hypotéka

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Tereza 09.11.2016

Tak to mate faine, predpokladam ze to byl montovany dum? Je i hodne nizkoenergeticky ze?

pechova 01.03.2016

S manželem jsme si postavili dřevěný domeček. Topíme pouze dřevem, ;-)protopíme 10 metrů dřeva za rok (topíme každý den). Jsme spokojeni teplota neklesá pod 23 stupňů.

Ilona 28.02.2016

My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Draha Ilona 29.02.2016

Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Ilona Draha 29.02.2016

Ano jsme spokojení nad míru :)

Karolína 19.01.2016

My jsme s muzem vsadily na nizkoenergeticky byt a krasnou zahradkou a jsme moc spokojeni

Draha 02.01.2016

A co tepelně? Taky to máte dobrý nebo jste našli nějaké mouchy?

Martina 01.01.2016

Já bydlím v dřevostavbě už 3 roky a jsem spokojená. Jinam bych se už nestěhovala, pohodlí ve vlastním. Děti z domu, klid.

Draha 31.12.2015

Já jsem se dívala na thermohome.cz domy co mají ukázané. A teda fakt nevím který vybrat, protože všechny typy jsou dobré.

Lada 30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Lada 30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Draha 29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Draha 29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Lada 27.12.2015

Jsou prý úplně v pohodě. Spotřebu mají menší než měli předtím, protože si přitápí i krbem a teplo se jim krásně drží :)

Draha 22.12.2015

A jak to mají s údržbou a teplem? Nemají větší spotřebu, když je to dřevostavba?

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

Lada 18.12.2015

Já thermohome znám, stavěla s nimi sestřenice. Domek mají krásný a jsou spokojení.

Draha 17.12.2015

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo znáte thermohome.cz? My chceme asi stavět dřevostavbu, prý je to stejně v pohodě jako barák z cihel. I ohledně topení.

Petra 08.12.2015

To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni

Lada Petra 22.12.2015

Petra: A tak jste nepremylslei ze by jste se do nizkoenergetickeho bytu prestehovali, Myslim ze by vas to zbavilo hodne trapeni, je tam regulovatelny vetrani a vubec čistější prostredí

Hana 25.11.2015

Hlavne jsem takove domy dobre i pro alergiky, my jsme tohle resili kvuli nasemu synovy, chteli jsem bydlet v bytecku kde se tolik neprasi a nevznikaji plisne, jako jsme tomu meli predtim v panetlaku

Marina B 19.11.2015

Ano je :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat