Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Nika 17.09.2015

Zkusenost nemám, dnes je tolik možností jak se zbavit vrásek, člověk neví, na co jít. Tak víčka jsou jasná, zvolit nejakého plastika a ten ti rovnou poradí, ,co s vráskama :-)

Alča 22.09.2015

a už ses po nějakém ptala nebo zjištovala? byla na zákroku moje mamka, tak bych ti dala doporučení :-)

Veronika 30.09.2015

A co botox, kys.hyaluronová, leiftingové nitě? nebo se mrkni na stránky perfect clinic, mají i videa a vše okolo toho vysvětlené.

Eva 27.10.2015

www.youtube.com/watch?v=CFmZMrY5pf8 jak operace probíhá :)

Nika 29.10.2015

Tyyy jo, perfektní videa, už vím, jak se dělají třeba i prsa :-D :-D

Madlovka 02.11.2015

Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

KamilaM. Madlovka 29.12.2016

No me by zajímalo, jak dlouho byla mimo práci, jsou po tom modriny nebo velké otoky?

Klára Madlovka 25.02.2017

Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Sara Klára 25.02.2017

Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

Klára Sara 25.02.2017

A jak jsi byla spokojená?

Sara Klára 25.02.2017

Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Lucka Sara 01.07.2017

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

Simona 13.12.2016

to já trpím jen na hnusné kruhy pod ocima :-( ale s tím se nic moc asi udelat nedá.

ZuzanaM 19.12.2016

Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Helena ZuzanaM 21.12.2016

Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

ZuzanaM Helena 07.01.2017

A dobré,byly jste spokojené?

Helena ZuzanaM 13.01.2017

Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

ZuzanaM Helena 20.01.2017

Jak je to s cenami u něj, konečná cena je ta co je za zákrok v ceníku na stránkách ano? Chci vědět s čím počítat

Laugher 05.01.2017

Klinika YES VISAGE je prý dobrá a Medicom Clinic

Helena 26.01.2017

Ano,ty ceny v ceníku jsou za zákroky už konečné. Na té konzultaci kdyby jste si to chtěla ověřit se ho na to i můžete zeptat

Ludmile 27.02.2017

Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Hildy Ludmile 27.04.2017

Taky jsem u něj byla na doporučení kamarádky,je to výborný plastický chrirurg

Nina Hildy 12.05.2017

Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Gabča Nina 15.05.2017

Ahoj Nino a s jakým zákrokem máš zkušenosti ? Chtěla bych podstoupit browlift, tak budu ráda, když mi napíšeš víc, jak jsi byla spokojená.

Johana Hildy 20.05.2017

Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Hildy Johana 23.05.2017

Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Johana Hildy 25.05.2017

Tak to je skvělý, já bych šla právě ráda výrhadně k němu. Něco jsem si o něm zjistila a ženský co u něj byly si ho fakt chválí a jsou sním moc spokojený

NinaC 21.03.2017

Ahoj, zkus browlift. Mamka si nechávala upravit tuto část obličeje a vypadá velice dobře, neskutečně omládla :).

Radana Brno 22.03.2017

než se podrobíte plastickému zákroku vyzkoušejte ještě vysokodávkované hyaluronové koncentráty, a to maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics. Dají se objednat na www.luvica.cz. Sérum podporuje efektivně vlhkost a při pravidelném používání se pleť stává viditelně pružná a vypnutá, má svěží a mladistvý vzhled. Mně to velmi pomáhá.

Yoko 28.03.2017

Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Martina Yoko 28.03.2017

Ahoj Yoko já jsem byla na mezonitích a jsem maximálně spokojená. Všichni mi říkají,že jsem omládla aspoň o 7 let. Cítím se dobře a rozhodně bych do toho šla znovu.

Yoko 28.03.2017

A kolik te to stalo?

Martina Yoko 28.03.2017

Tak to si už nepamatuji byla jsem na tom před rokem a platil mi to tehdejší přítel,ale už s ním nejsu,takže se ho ani nemůžu zeptat. Byla jsem v Amarylliscentrum v Praze.

Yoko 28.03.2017

Se na tu kliniku zkusim podivat a zvazim to.

Jana 08.04.2017

Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

Candy Jana 08.04.2017

a máte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Eliška 14.06.2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

Vendy 21.06.2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Marie 23.06.2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Otýlie Marie 27.06.2017

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Marie Otýlie 29.07.2017

To se mi taky moc líbí. Na stránkách si můžu najít nějaké info přímo o něm, a i o každém jednotlivém zákroku


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat