Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Soukromá školka Praha

poola 24. 11. 2015

Ahoj maminky, prosím ,doporučte školku nejlíp Praha Štěrboholy a okolí.

Neregistrovaná/ý - Mušálková

23.04.2018

Neregistrovaná/ý - Prudká | 18.04.2018
Ahaaa, děkuji no to sama taky koukám.. ale je mi moc sympatická ta školka

Holky jak se pohybujou ceny v té školce?

Neregistrovaná/ý - Prudká

18.04.2018

Neregistrovaná/ý - Marika | 15.04.2018
Sama sem se divila v kolika jazycích je možnost v této školce komunikovat https://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

Ahaaa, děkuji no to sama taky koukám.. ale je mi moc sympatická ta školka

Neregistrovaná/ý - Marika

15.04.2018

Neregistrovaná/ý - Prudká | 29.03.2018
V jakých jazycích je možnost v této školce komunikovat?

Sama sem se divila v kolika jazycích je možnost v této školce komunikovat https://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

Neregistrovaná/ý - Baru

09.04.2018

Ahojky, jako my navštěvujeme http://www.trojskalabut.cz/, kde se vyučuje angličtina. Jako osobně, pokud už výuka cizího jazyka v předškolním věku, tak jedině ta nagličtina... Nemyslím si, že je vhodné učit jiný jazyk... Jako ve škole klidně, ale ve školce teda nevím...

Neregistrovaná/ý - Prudká

29.03.2018

Neregistrovaná/ý - Marika | 25.03.2018
Děkuji, ale co jsem se dívala tak to jsou vážně bezvadné ceny v porovnání s jinými soukromými školkami

V jakých jazycích je možnost v této školce komunikovat?

25.03.2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 22.03.2018
Ceník máte tady https://www.dracek-skolka.cz/ceniky/

Děkuji, ale co jsem se dívala tak to jsou vážně bezvadné ceny v porovnání s jinými soukromými školkami

Neregistrovaná/ý - Johana

22.03.2018

Neregistrovaná/ý - Marika | 16.03.2018
Tak to je bezva, a platí se to nějak paušálně na měsíc předem nebo jak to tam je?

Ceník máte tady https://www.dracek-skolka.cz/ceniky/

16.03.2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 13.03.2018
To právě vůbec ne, cenově tato školka vyjde krásně v porovnání s ostatními soukromými školkami.. alespoň co se mojí zkušenosti týče

Tak to je bezva, a platí se to nějak paušálně na měsíc předem nebo jak to tam je?

13.03.2018

Neregistrovaná/ý - Marika | 09.03.2018
Jé dívám se že je ta školka v Brně, to je super zrovna nedávno sme se sem přestěhovali a poohlížím se po nějaké soukromé školce.. Jak je to tady cenově když je anglicko česká není ta školka potom cenově dráž než ostatní soukromé?

To právě vůbec ne, cenově tato školka vyjde krásně v porovnání s ostatními soukromými školkami.. alespoň co se mojí zkušenosti týče

09.03.2018

Neregistrovaná/ý - Johana | 27.02.2018
Osobně můžu doporučit tuto anglicko českou soukromou školku https://www.dracek-skolka.cz/

Jé dívám se že je ta školka v Brně, to je super zrovna nedávno sme se sem přestěhovali a poohlížím se po nějaké soukromé školce.. Jak je to tady cenově když je anglicko česká není ta školka potom cenově dráž než ostatní soukromé?

27.02.2018

Osobně můžu doporučit tuto anglicko českou soukromou školku https://www.dracek-skolka.cz/

Neregistrovaná/ý - Beata

27.02.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 14.12.2017
Ahoj, já o té trojské labuti taky docela uvažuji. Má moc pěkné hodnocení od maminek. Prosím tě, ten tvůj klučík tam chodil do té anglické? Jaká je u nich ta výuka angličtiny?

Ahojky :) Ta výuka angličtiny přesně odpovídá úrovni dětí. Jako rozhodně to pro ně není složité, naopak. Výuka probíhá hravou formou, děti to baví :)

Neregistrovaná/ý - Erika

14.12.2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 02.06.2017
Moje dítě tam chodí do soukromé školky trojskalabut.cz, měla jsem ho chvíli ve státní, ale od tama chodil nešťastný, bylo tam moc dětí na jednu učitelku, nikdo se mu nevěnoval, tohle je mnohem lepší školka

Ahoj, já o té trojské labuti taky docela uvažuji. Má moc pěkné hodnocení od maminek. Prosím tě, ten tvůj klučík tam chodil do té anglické? Jaká je u nich ta výuka angličtiny?

Neregistrovaná/ý - Markéta

07.06.2017

Neregistrovaná/ý - Lucie | 04.06.2017
Díky za tip, byla jsem tam s manželem a moc se nám to líbí, myslím si, že to stojí i za tu cenu :)

Také mám holčičku v Trojské labuti, líbí se mi ten on-line přístup na kameru, že se můžu podívat jak se ji daří, ale hlavní je to, že je tam strašně spokojená

Neregistrovaná/ý - Lucie

04.06.2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 02.06.2017
Moje dítě tam chodí do soukromé školky trojskalabut.cz, měla jsem ho chvíli ve státní, ale od tama chodil nešťastný, bylo tam moc dětí na jednu učitelku, nikdo se mu nevěnoval, tohle je mnohem lepší školka

Díky za tip, byla jsem tam s manželem a moc se nám to líbí, myslím si, že to stojí i za tu cenu :)

Neregistrovaná/ý - Karla

02.06.2017

Neregistrovaná/ý - Lucie | 01.06.2017
Nevíte jestli je někde v okolí Prahy 8, nějaká kvalitní soukromá školka?

Neregistrovaná/ý - Lucie

01.06.2017

Nevíte jestli je někde v okolí Prahy 8, nějaká kvalitní soukromá školka?

Neregistrovaná/ý - Vanesa

04.07.2016

Mamky potřebou hlídání 2x-3x týdně hlídání, znáte někjakou dobrou slečnu na hlídání?

Neregistrovaná/ý - nela

27.06.2016

Neregistrovaná/ý - Karolína | 21.06.2016
V Centru Honzík to vychází na 7500+obedy

to je docela příjemná cena, čekala jsem ji větší. Navíc ta skolka vypadá prijemne a docetla jsem se na ni dobre recenze.

Neregistrovaná/ý - Karolína

21.06.2016

Neregistrovaná/ý - nela | 14.06.2016
A na kolik mescíne vyjde chození do skolky?

V Centru Honzík to vychází na 7500+obedy

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

Vaječná omeleta s kozím sýrem

Vaječná omeleta s kozím sýrem

18 hlasů
30min 810 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & ...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na oběd

Bramborová polévka s mandlemi

17 hlasů
40min 357kJ 60 Kč

Recept na netradičně připravenou bramborovou polévku.

Salát z lilku s kozím sýrem

10 hlasů
40min 581kJ 75 Kč

Kdo má rád kozí sýr, určitě si pochutná.

Poradny

Dostanu příspěvek na bydlení, když pobírám ID?

Dobrý den,invalidní důchod s nárokem na příspěvek na bydlení nijak nesouvisí. Nárok na příspěvek ... Více

Na co mám nárok při pobírání invalidního důchodu?

Dobrý den,ptáte se pouze na to, na co máte nárok, ale z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkr... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Drobné vrá...

Více