Diskuse na téma prodloužení vlasů

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nestane nikdy... Už jsem se asi i rozhodla, takže mi spíš jde o zkušenosti s konkrétním salonem. Díky moc ;-)

martina 08.02.2016

Já si sama teda vlasy prodlužovat nenechala, ale líbilo by se mi to. Jenže mi to přijde dost drahé, když se to musí každou chvíli opravovat

martina 08.02.2016

Já si sama teda vlasy prodlužovat nenechala, ale líbilo by se mi to. Jenže mi to přijde dost drahé, když se to musí každou chvíli opravovat

martina 08.02.2016

Já si sama teda vlasy prodlužovat nenechala, ale líbilo by se mi to. Jenže mi to přijde dost drahé, když se to musí každou chvíli opravovat

Michaela 09.02.2016

ahojky, chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s vlasovou kosmetikou ALTERNA. Mám je docela zničené a kamarádka mi doporučila tuhle značku, ale chtěla bych se poradit ještě s někým.. Děkuji

Nela Michaela 11.02.2016

Ahoj Mišo, používám tuhle vlasovou kosmetiku už rok a můžu vřele doporučit...vlasy mám zdravé a lesklé. K narozeninám jsem dostala žehličku a musím říct,že si nemůžu stěžovat...žehlička se bleskově nahřívá a vlasy drží celý večer :) mrkni na stránku www.luxusnivlasy.cz

Michaela Nela 16.02.2016

Ahoj, děkuji za odpověd přemýšlím spíš o koupi kvalitního fénu a musím říct, že se mi moc líbí GHD AIR :)

Jarmila Michaela 21.02.2016

Ahojky, taky mám dobré zkušenosti s touhle vlasovou kosmetikou a konkrétně teda s hřebeny tangle teezer... mám doma už tři, protože mi je pořád krade dcera :)

Diana Jarmila 26.02.2016

Dobrý večer, taky se musím přidat....mám velice dobré zkušenosti se značkou Altrena...postupně doplnuji svůj kosmetický koutek :)

romana 10.02.2016

se salonem ti bohuzel neporadim, parkrat jsem si je nechala prodlouzit od kamaradky, ta to ale uz nedela. Tak hodne stesti s hledanim ;))

Alice 12.02.2016

Musím říct, že mám dobré zkušnosti se simplyhair v Praze, byla jsem tam několikrát a vždy spokojená. Mají dokonce i nějakou svoji vlastní metodu, který by neměla tolik ničit vlasy. Snad jsem poradila *1*

Pavla987 Alice 13.02.2016

zkusím se na to podívat, díky moc :-)

Irena 02.03.2016

Ahojky, taky doporučuji Alternu...vlasy jsou opravdu zdravější a dokonce i rostou :)

aneta 12.03.2016

taky bych hrozne chtela mit dlouhe vlasy, ale do prodluzovani se mi moc nechce, prijde mi, ze je to pak poznat...

pacina 18.03.2016

Holky, možná budu za blbku, ale ty vlasy jsou pravý nebo ne? Celkem by mě to zajímalo, třeba konkrétně u různých metod

kaca 19.03.2016

nevim, asi spis pravy, ale koukala jsem ted primo na stranky simply a nemuzu to najit

renata kaca 23.03.2016

používají evropské vlasy = pravé, takže na hlavě nemáš nic umělýho ;)

pacina renata 23.03.2016

jo, tak to je fajn, jen me to zajimalo, diky

renata pacina 24.03.2016

jasně, nemáš za co, já to taky nevěděla, ale google to jistí

pacina renata 25.03.2016

jo, to máš pravdu

Gabriela 19.12.2016

já bych si vlasy prodloužit nedala. Ale pořídila jsem si super fígl. Na clipinhair.cz jsem si zakoupila pravé lidské vlasy. Jsou to takové klipy, které si velmi snadně připnu na své vlasy a účes je hotov. Jakmile přijdu domů z večírku, klipy pak lehce sundám.

Katka Blanková 07.01.2017

Gabčo, tak já ty clipy do vlasů na clipinhair.cz taky objednala. Fakt díky za super tip. Zrovna jsem šla na novoroční večírek a k šatům se hodily. Vypadala jsem super. Dík za radu a jakmile zas na něco přijdete, prosím napište sem.

Laugher 08.01.2017

Prodloužení vlasů nepotřebuji. Mám ráda krátký střih

Zdenulka Rýmařovská 14.02.2017

ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

Bibiana Zdenulka Rýmařovská 15.03.2017

No mě vlasy nikdy nedorostou, hned se mi začnou lámat. Na oslavu a různé akce pak nevím, co s ními vytvořit za účes. Veškeré domácí pokusy jsem vzdala. Objednala jsem si prodloužení vlasů metodou clip in. Jsou to prostě takové klipy různých délek, které si před oslavou kdykoliv lehce připnete na své vlasní vlasy. Objednala jsem je na clipinhair.cz. Dokonale je prodloužím za pár minut. Už jsem i změnila barvu vlasů a ty klipy taky přebarvila, lze to.

Illone Zdenulka Rýmařovská 24.10.2018

To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Gabča Illone 26.09.2019

Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Tyna31 Gabča 02.01.2020

Ano mají hlavně pokud si koupíš ty evropské :)

Leona Tyna31 30.01.2020

Je tam hodně velký rozdíl v kvalitě mezi těmi evropskými a klasickými umělými vlasy ?

Janča Leona 05.03.2020

Zas tak velký ne, ale rozdíl tam prostě je což je pochopitelné protože ty pravé jsou kvalitnější. Však se podívej na ceny třeba na clip vlasy levně, tam mají ten výběr hodně veliký.

Majka Janča 01.04.2020

Podle mě je lepší si připlatit za ty evropské, kvalita je opravdu výborná a hlavně ti i dlooouho vydrží, že jo ;)

Anička 17.12.2017

Jednu dobu jsem o tom taky premyslela, vlasy mi hodne padali a byly jakoby bez zivota. Mamina ale prisla s tabletkami a ty mi hodne pomohly

Anička 20.12.2017

A jake prosim te? Tez bych to padani vlasu chtela nejako zamezit, ale prijde mi ze jsem zkusila uz uplne vse.

Anička 22.12.2017

Byly to tabletky forcapil.cz, sezenes je v lekarne

Fanny 06.04.2020

Máte i nějaké doporučení na to, kde si vlasy nechat prodloužit ? Prosím je Brno a okolí.

Majka Fanny 24.04.2020

Jestli si chceš vlasy nechat prodloužit v Brně, tak se podívej do kontaktu clip vlasy levně a přímo jak mají v Řečkovicích výdejnu, tak tam paní vlasy i prodlužuje.

Fanny Majka 26.04.2020

Tak to je dobře že to vím, o tom jsem vůbec nevěděla. Zkusím je tedy kontaktovat a uvidím od kdy budou fungovat :)

Majka Fanny 28.05.2020

Za zkoušku nic nedáš :) pořád lepší než kdyby sis objednala špatný odstín a muselo se to protáhnout skrz výměnu apod ;)

Leona Majka 01.06.2020

Se sestrou jsme si odsud vlasy objednávaly a obě jsme využily konzultace přes email a podle fotek se jim povedlo vybrat naprosto identický odstín, jaký jsme se sestrou měly, takže jim určo napiš.

Anka Leona 04.07.2020

Jo to vám holky poradí a navedou vás pře mail ? Co kdyby i tak barva neseděla, dá se to vyměnit nebo vrátit ?

Lenka 31.07.2020

jak ty vlasy umývate?

Ema Lenka 02.08.2020

vodou, šamponem a maskou na vloasy. jen pak pozor na rozčesávání, Musíš opartne. Máš prodloužené vlasy, nebo máš clipy?

Vanda Ema 09.08.2020

taky mám clipy, doporučila mně je známá, protože je to mnohem lepší a levnější varianta, jak mít dlouhé, husté vlasy

Mnada 19.09.2020

Mám poměrně dost řidké vlasy, takže pro mě prodloužení nepřipadá v úvahu, navíc mám pocit, že to není pro mě řešení, chtěla bych mít hezké svoje vlasy. Zkoušela jsem různé přípravy a doplňky stravy, ale nic mi nepomáhá. Takhle řídké vlasy jsem vždy neměla. Poraďte prosím co s tím?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat